Stylizacja Jaguar F‑Type. Opcje

F‑TYPE. Dostosowany do ciebie.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DODATKI W SZCZEGÓŁACH

Odważ się pokazać ciemniejszą stronę swojego F-TYPE dzięki pakietowi Black Exterior Pack. Otoczenie kraty wlotu do chłodnicy, obramowania okien, przedni splitter, boczne otwory wentylacyjne i tylny dyfuzor są lakierowane w kolorze Gloss Black. Dodatkowo czarny kolor otrzymują również elementy stylizacji nadwozia, takie jak symbol Jaguara i liternictwo, co podnosi atrakcyjność tego przyciągającego wzrok samochodu sportowego.

WYBIERZ FELGI

PODKREŚL SWÓJ STYL

Piękny zestaw kół nie tylko podkreśla dynamiczny wyglądu Twojego F-TYPE, ale również czyni z niego pojazd o niepowtarzalnym charakterze. W naszej ofercie znajdują się zaprojektowane i wykonane z prawdziwym kunsztem felgi wielu wzorów, o zróżnicowanych wykończeniach, w rozmiarach od 18 do 20 cali.

KOŁA

NAJWYŻSZA PÓŁKA

Klasyczny wybór dla F-TYPE Coupé.

WYKOŃCZENIE WNĘTRZ

NA CHŁODY

NA CHŁODY

Pakiet Climate Pack, na zimne miesiące oferuje: podgrzewaną szybę czołową, przednie fotele i koło kierownicy oraz dwustrefową klimatyzację.
CZARNE

CZARNE

Wyrafinowany półmrok. Pakiet Interior Black obejmuje czarne kratki wentylacyjne, ramki zegarów w panelu instrumentów, blokady drzwi i klamki, kierownicę o czarnych ramionach i czarnych ramkach przełączników oraz wykończony w kolorze czarnym uchwyt przy konsoli środkowej.
LUKSUSOWE

LUKSUSOWE

Rozjaśnij wnętrze dzięki pakietowi Interior Luxury, który obejmuje oświetlenie kabiny Premium, podświetlane dywaniki i dodatki skórzane zestawu Extended Leather Upgrade.
PREMIUM

PREMIUM

Uzupełnieniem pakietu Interior Luxury, jest pakiet Plus, oferujący rozpieszczające pasażerów dodatki skórzane zestawu Extended Leather Upgrade.

OPCJE I AKCESORIA

OBUDOWY LUSTEREK – WŁÓKNO WĘGLOWE W SREBRNYM ODCIENIU

OBUDOWY LUSTEREK – WŁÓKNO WĘGLOWE W SREBRNYM ODCIENIU

Wysoka jakość obudów z włókien węglowych w srebrnym wykończeniu sprawia, że są one bardzo efektownym sportowym dodatkiem.
LUKSUSOWA MATA PODŁOGI BAGAŻNIKA

LUKSUSOWA MATA PODŁOGI BAGAŻNIKA

Luksusowa miękka mata podłogi bagażnika w kolorze Jet Black z logo Jaguara, o wysokiej gramaturze 2,050 g/m2 i z obrzeżem z nubuku.
OSŁONA PRZECIWWIATROWA

OSŁONA PRZECIWWIATROWA

Prosta w montażu osłona przeciwwiatrowa, zmniejszająca zawirowania powietrza w kabinie pasażerskiej, nawet przy dużych prędkościach. Dostępna z torbą z logotypem marki Jaguar.

Elementy wyposażenia opcjonalnego mogą się różnić, zależnie od wybranej wersji pojazdu (model i układ napędowy), a jego dostępność może być także zależna od instalacji innych dodatkowych opcji. Zachęcamy do kontaktu z dystrybutorem w celu uzyskania bliższych informacji lub dokonania internetowej konfiguracji Państwa pojazdu.

Kierowca musi przez cały czas utrzymywać pełną kontrolę nad swoim pojazdem.