Jaguar F‑Type Coupe
Prezentacja Modelu

STYL

Doskonały pod każdym kątem.

DWIE STRONY MEDALU

Zarówno rasowe nadwozie coupé, jak i pełna swobody i beztroski linia convertible – każda z wersji nadwozia prezentuje odmienny, niepowtarzalny charakter.

Talent dramatyczny

REFLEKTORY DIODOWE PIXEL LED Z WYRÓŻNIAJĄCYMI ŚWIATŁAMI DO JAZDY DZIENNEJ

REFLEKTORY DIODOWE PIXEL LED Z WYRÓŻNIAJĄCYMI ŚWIATŁAMI DO JAZDY DZIENNEJ

Nowe wydłużone, reflektory F-TYPE wtapiają się w linie aerodynamiczne samochodu. Kierunkowskazy sygnalizują kierunek skręcania sekwencją diod wzdłuż zarysu „J”, co podnosi odczucie dramaturgii.
TYLNE ŚWIATŁA DIODOWE

TYLNE ŚWIATŁA DIODOWE

Tylne światła LED F-TYPE wysuwają się ponad nadkola, podkreślając muskularną sylwetkę samochodu.

WNĘTRZE PEŁNE RADOŚCI

Wnętrze F-TYPE to ekscytujące miejsce. Lekkie fotele pozwalają na idealne dopasowanie. Korzystanie z przyrządów i kokpitu jest intuicyjne, a instrumenty są nieskomplikowane w obsłudze.

FOTELE

FOTELE

Sportowe fotele F-TYPE dysponują 12-pozycyjną regulacją, dzięki czemu możesz bez kłopotu dobrać idealne ustawienie. Opcjonalnie mogą zostać wyposażone w podgrzewanie lub wentylację, podnoszące komfort podróży.
NASTRÓJ

NASTRÓJ

W zależności od nastroju mamy do wyboru pięć kolorów. Oświetlenie kabiny premium to dodatkowy akcent podkreślający indywidualny charakteru samochodu.

WYBIERZ SWOJĄ WERSJĘ F‑TYPE

Wahasz się między nadwoziem coupé a convertible? Nie ma złego wyboru.

Elementy wyposażenia opcjonalnego mogą się różnić, zależnie od wybranej wersji pojazdu (model i układ napędowy), a jego dostępność może być także zależna od instalacji innych dodatkowych opcji. Zachęcamy do kontaktu z dystrybutorem w celu uzyskania bliższych informacji lub dokonania internetowej konfiguracji Państwa pojazdu.

Kierowca musi przez cały czas utrzymywać pełną kontrolę nad swoim pojazdem.