Jaguar F‑Type
Technologie Pokładowe

Łączność ze światem.
POZNAJ SYSTEMY

STYL I TECHNICZNA ATRAKCYJNOŚĆ

Dzięki systemowi informacyjno-rozrywkowemu Touch Pro F-TYPE utrzymasz nieprzerwaną komunikację ze światem. Dostęp do zasobów treści audiowizualnych zapewnia standardowy, 10-calowy wyświetlacz dotykowy, reagujący bezpośrednio na gesty powiększania i przesuwania.

ŚWIAT ZZA KIEROWNICY

Prosty i intuicyjny. Wybierz prezentowanie pełnej mapy w widoku 3D lub panelu informacyjnego, w którym znajdziesz bardzo szerokie spektrum danych, od dotyczących parametrów jazdy, rozrywki, po wskazówki nawigacyjne, a wszystko to na nowym interaktywnym wyświetlaczu kierowcy o wysokiej rozdzielczości 12,3-cala.

DOSKONALE SKOMUNIKOWANY

INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA

INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA

Bardziej poręczny i bezpieczniejszy sposób korzystania ze smartfona w samochodzie. Apple CarPlay® pozwala na swobodne wybieranie z biblioteki i odtwarzanie muzyki. Można również skorzystać z podobnej funkcjonalności Android AutoTM.
ZDALNY DOSTĘP

ZDALNY DOSTĘP

Zintegrowana z F-TYPE aplikacja Jaguar Remote pozwala Ci sprawdzać poziom paliwa, wskazać lokalizację pojazdu oraz zamknąć i otworzyć samochód, a także zdalnie kontrolować temperaturę wnętrza.
ZMARTWIENIA IDĄ NA BOK

ZMARTWIENIA IDĄ NA BOK

W przypadku kradzieży opcjonalny system Secure Tracker sygnalizuje lokalizację Twojego F-TYPE’a i natychmiast powiadamia odpowiednie służby, aby odzyskać pojazd.

TWOJA DROGA JEST ŚCIEŻKĄ DŹWIĘKOWĄ

Niezwykle bogate brzmienie systemu nagłośnienia F-TYPE’a jest dziełem brytyjskich specjalistów zaawansowanej akustyki firmy MeridianTM. Najnowocześniejsze systemy dźwiękowe, odtwarzające akustyczną przestrzeń dzięki precyzyjnym technologiom cyfrowym, idealnie harmonizują z luksusowym wnętrzem samochodu.

WYBIERZ SWOJĄ WERSJĘ F‑TYPE

Wahasz się między nadwoziem coupé a convertible? Nie ma złego wyboru.

Elementy wyposażenia opcjonalnego mogą się różnić, zależnie od wybranej wersji pojazdu (model i układ napędowy), a jego dostępność może być także zależna od instalacji innych dodatkowych opcji. Zachęcamy do kontaktu z dystrybutorem w celu uzyskania bliższych informacji lub dokonania internetowej konfiguracji Państwa pojazdu.

Funkcje lnControl, opcje i ich dostępność są zależne od rynku - prosimy o sprawdzenie dostępności i szczegółowych warunków u autoryzowanego przedstawiciela marki Jaguar. Informacje i obrazy wyświetlane w powiązaniu z technologią InControl, w tym widoki i ekrany, podlegają aktualizacji oprogramowania, kontroli wersji i innym zmianom systemowym / wizualnym w zależności od wybranych opcji. Niektóre funkcje wymagają karty SIM z odpowiednim abonamentem, który będzie wymagał przedłużenia po zakończeniu początkowego terminu, wyznaczonego przez przedstawiciela marki. Łączność z siecią mobilną nie może być zagwarantowana we wszystkich lokalizacjach. Aplikację Remote należy pobrać ze sklepu Apple/Play Store. Wszystkie funkcje dostępne w samochodzie powinny być używane przez kierowców tylko wtedy, gdy nie zagraża to bezpieczeństwu ruchu.

Kierowca musi przez cały czas utrzymywać pełną kontrolę nad swoim pojazdem.