JAGUAR I-PACE

OPCJE I AKCESORIA

PAKIETY OPCJI ZEWNĘTRZNYCH

Dodaj kolejną szczyptę indywidualności do projektu I-PACE dzięki pakietom zewnętrznym.

PAKIET ZEWNĘTRZNY BRIGHT

PAKIET ZEWNĘTRZNY BRIGHT

Wyraziste podkreślenie luksusowego charakteru Jaguara I-PACE. Pakiet ten zawiera chromowane wykończenia lusterek, obramowań okien i tylnego dyfuzora.
OPCJE DACHU

OPCJE DACHU

Kolejnym krokiem w indywidualizacji Jaguara I-PACE jest opcjonalny wybór stałego dachu panoramicznego lub czarnego kontrastowego wykończenia dachu. Panoramiczny szklany dach wypełnia wnętrze naturalnym światłem. Czarny kontrastowy dach biegnie od przedniej szyby wzdłuż środkowej części dachu i spojlera i dodaje autu sportowego sznytu.
OPCJE KÓŁ

OPCJE KÓŁ

Do Twojego Jaguara I-PACE dostępny jest szeroki wybór kół. Wybierz styl i rozmiar, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom i gustowi. 18-calowe koła są idealne do zwiększenia zasięgu jazdy. 22-calowe koła stanowią świetne podkreślenie dynamiki i stylu Twojego samochodu.

PAKIETY OPCJI WNĘTRZA

Dopasuj I-PACE jeszcze lepiej do swojego stylu życia i wymagań dzięki pakietom opcji wnętrza.

Kładąc nacisk na zapewnienie doświadczenia w pełni ergonomicznej i intuicyjnej technologi, pakiet ten uzupełnia paletę funkcji samochodu o wyświetlacz "Head-Up", bezprzewodową ładowarkę do smartfonów ze wzmacniaczem sygnału1 oraz lusterko wsteczne ClearSight2.
PAKIET TECHNOLOGY
PAKIET CONVENIENCE
PAKIET PREMIUM INTERIOR UPGRADE
PAKIET COLD CLIMATE

BEZPIECZEŃSTWO I WYGODA

Pakiety skomponowane tak, aby zwiększyć przyjemność z jazdy, a także zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo dzięki innowacyjnym technologiom.

PAKIET DRIVER ASSIST

PAKIET DRIVER ASSIST

Pakiet Driver Assist oferuje szereg systemów wspomagających jazdę, w tym asystenta martwego pola, monitor ruchu z tyłu, tempomat adaptacyjny z asystentem kierowania i monitor kolizji tylnej. Wszystkie zostały zaprojektowane tak, aby podróż była łatwiejsza, bezpieczniejsza i przyjemniejsza.
WIĘCEJ

PERSONALIZACJA

Nadaj swojemu I-PACE osobisty charakter i znajdź akcesoria pasujące do Twojego stylu życia.

CHLAPACZE

Przednie i tylne chlapacze z logo Jaguar uzupełniają linię pojazdu, ograniczają rozpryskiwanie i zapewniają ochronę przed brudem i odpryskami kamieni.
CHLAPACZE
PAKIET DLA OPIEKUNÓW ZWIERZĄT
SIATKA PODŁOGOWA
BAGAŻNIK ROWEROWY

THE JAGUAR COLLECTION

Nasza ekskluzywna oferta luksusowej odzieży, akcesoriów i upominków jest inspirowana naszymi samochodami i ich designem.

ODKRYWAJ DALEJ

GŁÓWNE CECHY

GŁÓWNE CECHY

Elektryczny sportowy SUV
POZNAJ PRZEWAGI
WERSJE JAGUARA I-PACE

WERSJE JAGUARA I-PACE

Zobacz gamę wersji.
POZNAJ WERSJE
SPECYFIKACJA

SPECYFIKACJA

Zobacz osiągi Jaguara I-PACE wyrażone w liczbach.
ZOBACZ SPECYFIKACJE
NAPĘDY ELEKTRYCZNE WG JAGUARA

NAPĘDY ELEKTRYCZNE WG JAGUARA

Poznaj naszą wizję elektrycznej motoryzacji
WIĘCEJ

1Tylko zgodne smartfony.

2Może podlegać regulacji lokalnych przepisów. Jeśli użytkownicy dwuogniskowych lub zmiennoogniskowych okularów nie mogą ustawić ostrości na cyfrowym obrazie widoku z tyłu ClearSight, mogą w dowolnym momencie powrócić do trybu lusterka wstecznego.

3Activity Key można naładować w ciągu 1 godziny, zapewniając do 7 dni pracy akumulatora.

Funkcje opcjonalne i ich dostępność mogą różnić się w zależności od specyfikacji pojazdu (modelu i układu napędowego) lub wymagać zainstalowania innych funkcji. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym sprzedawcą lub skonfiguruj swój pojazd online.

Należy pamiętać, że standardowe elementy mogą zostać zastąpione przy wyborze alternatywnych poziomów wyposażenia. Standardowe wyposażenie może się również różnić w zależności od kraju zakupu, wariantu silnika i skrzyni biegów.

"