ELEKTRYCZNY JAGUAR
I-PACE

GŁÓWNE CECHY

OSIĄGI JAGUARA

Ekscytująca moc i dynamika. Zero emisji spalin. Od elektrycznego SUV-a Jaguara możesz oczekiwać więcej niż tego, do czego przyzwyczaiła nas elektryczna motoryzacja.

ZASIĘG

ZASIĘG

Czynniki takie jak temperatura i prędkość jazdy mogą wpływać na zasięg jazdy samochodem elektrycznym. Skorzystaj z kalkulatora zasięgu, aby dowiedzieć się, dokąd może Cię zabrać I-PACE.
WIĘCEJ

GAMA

470 km

††

Przejedź nawet 470 km po pełnym naładowaniu*.
Dane WLTP. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić, przede wszystkim w zależności od stylu jazdy.

CZAS ŁADOWANIA

8,5 godziny*


Używając domowej ładowarki AC 11 kW, pełne naładowanie można osiągnąć już po 8,5 godziny*. Tą metodą najwygodniej jest ładować samochód podczas nocnego postoju.

EMISJA SPALIN

0 co2


Samochód o zerowej emisji spali to satysfakcja i wyraz Twojej troski o Twoje otoczenie.

PRZYSPIESZENIE

4,8

sekundy

I-PACE zachwyca przyspieszeniem w całym zakresie prędkości. Sprint do 100km/h trwa zaledwie 4,8 s.

MULTIMEDIA

Idealnie zintegrowane technologie sprawiają, że sterowanie funkcjami I‑PACE i podłączonymi urządzeniami jest wygodne i intuicyjne.

Obsługa naszego systemu informacyjno-rozrywkowego Pivi Pro jest podobna do obsługi smartfona. Kluczowe informacje, takie jak nawigacja1, muzyka i kontakty są w zasięgu jednego dotknięcia.
PIVI PRO
WYSTARCZY RZUT OKA
MERIDIAN AUDIO
PAKIET ONLINE Z WIFI

PRAKTYCZNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Najwygodniej jest ładować samochód podczas nocnego postoju. Gdy śpisz i odpoczywasz, I-PACE ładuje się bezpiecznie, by być gotowym na następny dzień. Bez konieczności odwiedzania stacji paliw.

ŁADOWANIE W DOMU

ŁADOWANIE W DOMU

Ładowanie w domu jest nie tylko wygodne, ale także koszt przejechania kilometra jest przeważnie niższy niż w przypadku benzyny, oleju napędowego, a czasami także ładowania w trasie. Aby naładować swojego I-PACE w domu, zalecamy profesjonalnie zainstalowaną domową ładowarkę – znaną również jako "wallbox" lub domowy punkt ładowania.
WIĘCEJ
HOLOWANIE

HOLOWANIE

Twój Jaguar I-PACE ma uciąg do 750 kg i maksymalny nacisk na hak do 45 kg. Odłączany hak holowniczy można zamówić u dealera Jaguar.
ACTIVITY KEY

ACTIVITY KEY

Wodoodporny i wstrząsoodporny, zupełnie nowy Activity Key5 drugiej generacji umożliwia odblokowanie, zablokowanie i uruchomienie pojazdu. Bez względu na to, jakie aktywności i sporty zaplanowałeś z przyjaciółmi, nie potrzebujecie już nosić ze sobą konwencjonalnych kluczyków do samochodu.
KLATKA BEZPIECZEŃSTWA

KLATKA BEZPIECZEŃSTWA

I-PACE wykorzystuje połączenie stopów aluminium i stali, które tworzą sztywną klatkę wokół akumulatora, zapewniając większe bezpieczeństwo wszystkim pasażerom pojazdu.
WSPARCIE KIEROWCY

WSPARCIE KIEROWCY

Możesz wybierać spośród wielu funkcji zaprojektowanych w celu ułatwienia i zwiększenia bezpieczeństwa jazdy i parkowania. W Jaguarze I-PACE wszystkie zostały zaprojektowane tak, aby zapewniając bezpieczeństwo jednocześnie jeszcze dalej wzmocnić przyjemność z prowadzenia.
WIĘCEJ

SKONFIGURUJ

To Ty jesteś najważniejszym Projektantem(Projektantką) Twojego Jaguara I-PACE. Wybierz najlepiej dopasowaną wersję i kompozycję kolorystyczną.

PERSONALIZACJA TWOJEGO JAGUARA I-PACE

Wybierz model, silnik i pakiet specyfikacji, zanim spersonalizujesz swój pojazd poprzez wybór lakierów, felg i opcji wnętrza.

ODKRYWAJ DALEJ

WERSJE JAGUARA I-PACE

WERSJE JAGUARA I-PACE

Zobacz gamę wersji.
POZNAJ WERSJE
SPECYFIKACJA

SPECYFIKACJA

Zobacz osiągi Jaguara I-PACE wyrażone w liczbach.
ZOBACZ SPECYFIKACJE
OPCJE I AKCESORIA

OPCJE I AKCESORIA

Spersonalizuj swojego Jaguara I-PACE.
ZOBACZ OPCJE I AKCESORIA
NAPĘDY ELEKTRYCZNE WG JAGUARA

NAPĘDY ELEKTRYCZNE WG JAGUARA

Poznaj naszą wizję elektrycznej motoryzacji
WIĘCEJ

Czas ładowania zależy od wielu czynników, w tym między innymi: wieku, poziomu naładowania, temperatury i stanu naładowania akumulatora; używanej ładowarki i etapu ładowania.
*Przy użyciu szybkiej ładowarki DX 100 kW
.​
††Wyświetl dane dotyczące WLTP.
Podane liczby są wynikiem oficjalnych testów producenta zgodnych z prawodawstwem UE przy w pełni naładowanym akumulatorze. Służą tylko do celów porównawczych. Rzeczywiste dane liczbowe mogą się różnić. Zużycie energii i zasięg mogą się różnić w zależności od takich czynników, jak styl jazdy, warunki otoczenia, obciążenie, wybrane koła, zamontowane akcesoria, rzeczywista trasa i stan akumulatora. Dane dotyczące zasięgu są oparte na pojeździe produkcyjnym na znormalizowanej trasie.

1Connected Navigation będzie wymagać dalszej subskrypcji po początkowym okresie wskazanym przez sprzedawcę Jaguara.

2Mogą obowiązywać zasady dozwolonego użytkowania. Obejmuje roczną subskrypcję, którą można przedłużyć po początkowym okresie wskazanym przez sprzedawcę Jaguara.

3Obowiązuje polityka dozwolonego użytku. Po wykorzystaniu 20 GB danych w ciągu miesiąca prędkość transmisji danych i funkcjonalność w pojeździe mogą ulec zmniejszeniu do końca miesiąca. Szczegółowe informacje na temat zasad właściwego użytkowania związanych z tą funkcją można znaleźć w Warunkach programu InControl Pivi Pro na stronie jaguar.com/pivi-pro-terms. Czas użytkowania zależy od dostawcy transmisji strumieniowej i jakości wideo. Wideo HD znacznie zwiększy zużycie danych.

4Remote zawiera usługi subskrypcji, które można przedłużyć po początkowym okresie wskazanym przez sprzedawcę Jaguara. Aplikację Jaguar Remote należy pobrać ze sklepu Apple App Store/Google Play Store.

5Activity Key można naładować w ciągu 1 godziny, zapewniając do 7 dni pracy akumulatora.

Funkcje opcjonalne i ich dostępność mogą różnić się w zależności od specyfikacji pojazdu (modelu i układu napędowego) lub wymagać zainstalowania innych funkcji. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym sprzedawcą lub skonfiguruj swój pojazd online.

Należy pamiętać, że standardowe elementy mogą zostać zastąpione przy wyborze alternatywnych poziomów wyposażenia. Standardowe funkcje mogą się również różnić w zależności od kraju zakupu.

W samochodzie funkcje powinny być używane przez kierowców tylko wtedy, gdy jest to bezpieczne. Kierowcy muszą przez cały czas mieć pełną kontrolę nad pojazdem.

Funkcje, opcje, usługi stron trzecich i ich dostępność w Pivi i InControl pozostają zależne od rynku — sprawdź u swojego sprzedawcy Jaguara dostępność na lokalnym rynku i pełne warunki. Niektóre funkcje są objęte subskrypcją, która będzie wymagać dalszego odnowienia po początkowym okresie wskazanym przez sprzedawcę. Nie można zagwarantować łączności z siecią komórkową we wszystkich lokalizacjach. Informacje i obrazy wyświetlane w związku z technologią InControl, w tym ekrany lub ich sekwencje, podlegają aktualizacji oprogramowania, kontroli wersji i innym zmianom systemowym/wizualnym w zależności od wybranych opcji.

Meridian jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Meridian Audio Ltd. Trifield i urządzenie z trzema polami są znakami towarowymi firmy Trifield Productions Ltd.