JAGUAR XF. Komfort zatracenia się w luksusie

JAGUAR XF. Komfort zatracenia się w luksusie

Wybrał zawód pisarza, aby poczuć całkowitą, bezkresną wolność. Docenia wysublimowaną elegancję, dbałość o szczegóły oraz komfort dopasowania. Max Czornyj, autor kryminałów i adwokat w jednej osobie, zaprojektował sensacyjną wersję Jaguara XF, która w pełni odzwierciedla jego estetyczne wyobrażenie luksusu. Poznaj motywy, jakie przyświecały twórcy treści niebanalnych i sprawdź finał tej ekscytującej historii.

poznaj moją konfigurację jaguara xF

Elegancja nie wyraża się poprzez swoją formalność. Elegancja to forma komfortu i dopasowania, która pozwala poczuć się swobodnie, tworząc z jednostką niemal jedną całość.
Stylistyczna wytworność

Stylistyczna wytworność

Konfigurując swoją wersję ekskluzywnego Jaguara XF, dążyłem do tego, by w wysublimowany sposób wyróżniał się elegancją, podkreślającą niezwykłą tradycję marki. Jego dynamiczne nadwozie typu sedan eksponuje niezwykłą stylowość i dynamikę sportowej limuzyny. Polotu i wytworności dodaje lakier w legendarnym kolorze British Racing Green. Przywołuje on skojarzenie z wyścigowym dziedzictwem i brytyjską tożsamością Jaguara.
Znakomite właściwości jezdne

Znakomite właściwości jezdne

Harmonia elegancji znajduje odzwierciedlenie również w jakości właściwości jezdnych Jaguara. Adaptacyjne zawieszenie pozwala modelowi XF łatwo dopasować się zarówno do obowiązujących warunków, jak i stylu prowadzenia oraz nastroju kierowcy. To sprawia, że jazda Jaguarem jest czystą przyjemnością.
Wysoki standard wykończenia

Wysoki standard wykończenia

Istotą Jaguara jest jego ekskluzywność oraz estetyka wnętrza. Luksusowy sznyt modelu XF podkreślają najwyższej jakości materiały wykończenia siedzeń i elementów kabiny samochodu, które eksponują brytyjską jakość rzemiosła. Wszystkie metki, detale, przełącznik zmiany biegów upodobniony do piłki do krykieta – sprawiają mi radość. To oznacza, że ktoś pomyślał, bym dobrze się czuł, zasiadając za kierownicą tego samochodu. Estetyzm przejawia się bowiem w dbałości o szczegóły. Chyba właśnie dlatego znakomicie odnalazłem się w klasycznie wykończonym wnętrzu XF, w którym duże wrażenie robi fornir Burr Ash, harmonijnie współgrający z nowymi technologiami.
Komfort zatracenia się w luksusie

Komfort zatracenia się w luksusie

Wszelkie dodatki techniczne mają wpływać na komfort podróży, zarówno mój, jak i pasażerów. Stąd szczególnie istotną wydaje się funkcja przygotowania i utrzymania pożądanej temperatury oraz jakości powietrza we wnętrzu modelu XF. To pozwala uniezależnić się od okoliczności zewnętrznych i dopasować warunki panujące w kabinie auta do potrzeb i komfortu podróżujących osób. Ponadto wygodę pasażerów tylnych siedzeń zwiększają przyciemniane szyby oraz okno dachowe, stwarzając przestrzeń sprzyjającą całkowitemu zatraceniu się w komforcie.
Oryginalna historia na własnych warunkach

Oryginalna historia na własnych warunkach

Jaguar XF to połączenie nowoczesności z ponadczasowym stylem. Swoją elegancją, estetyzmem i technicznymi rozwiązaniami wykracza poza otaczającą nas rzeczywistość. Pisze swoją oryginalną historię na własnych warunkach, podążając w stronę horyzontu niedoścignionych dla konkurencji możliwości.

SPRAWDŹ TEŻ KONFIGURACJĘ JAGUAR f-pace vito bambino