JAGUAR I-PACE


Elektryczny I-PACE charakteryzuje się odważną, opływową linią nadwozia oraz obszernym i komfortowym wnętrzem. Osiągi zapewniają natomiast dwa silniki elektryczne generujące w sumie 400 KM i 696Nm, a bateria o pojemności 90kWh zapewnia zasięg nawet 480km.

Zdobywca tytułów:
- World Car of the Year 2019
- World Car Design of the Year 2019
- World Green Car of the Year 2019.


Poznaj opinię niezależnych dziennikarzy zapoznając się z poniższymi testami. Zapraszamy do lektury!

Autokult WP
"Większość producentów stara się zrobić jak najlepsze auto elektryczne. Tymczasem w przypadku I-Pace'a czuję, że Jaguar po prostu chciał zrobić jak najlepszy samochód. Kropka. Tak się po prostu złożyło, że jest na prąd."
Zobacz pełny test
Interia
"Jaguar I-Pace jest przykładem "elektryka", który potrafi przekonać nawet poważnego sceptyka do napędu elektrycznego. Świetnie wygląda, jest wyjątkowo szybki i oferuje zasięg, który pozwala nawet na nieco dalsze wyjazdy."
Zobacz pełny test
Premium Moto
"Pierwszy, pełnowartościowy samochód elektryczny. W kwestiach praktycznych i funkcjonalnych nie ustępuje tradycyjnym SUV-om z napędem spalinowym. W prowadzeniu czuć sportowe zacięcie, jednocześnie I-PACE zapewnia komfort jak na klasę premium przystało i osiągi na poziomie najmocniejszych SUV-ów na rynku."
Zobacz pełny test
Antyweb
"Jaguar I-Pace zaskakuje i to bardzo pozytywnie. To dobrze przemyślany, zaprojektowany i przede wszystkim świetnie wykonany pojazd elektryczny, który jest także świetnym samochodem. To ważne, bo w przypadku wielu „elektryków” tylko pierwsza część zdania jest prawdziwa."
Zobacz pełny test
Pertyn Ględzi
"Już pierwszy kontakt z tym Jaguarem nastraja pozytywnie – bo ten samochód zdolny w komforcie pomieścić 4 osoby z bagażem i jest wykonany w taki sposób i z takich materiałów, że dosłownie serce rośnie."
Zobacz pełny test video
yt:JLERAds7vg8
AutoCentrum
"Jaguar I-Pace jest zdecydowanie jednym z lepszych przedstawicieli samochodów na prąd. Jest szybki, świetnie wykonany, dobrze jeździ, ma duży bagażnik, trochę gadżetów – po prostu wszystko, czego może od niego oczekiwać klient segmentu premium"
Zobacz pełny test
Auto Świat
"Prowadzenie zapewnia dużą satysfakcję – inżynierowie Jaguara dobrze wykorzystali potencjał, który daje niski środek ciężkości, wynikający z pozycji akumulatora. Świetnie wyważyli układ kierowniczy, a pneumatyczne zawieszenie nawet w trybie Comfort nie staje się przesadnie miękkie. I-Pace jest zwarty, zwinny i lubi zakręty. Czuć w nim wieloletnie doświadczenie firmy samochodowej o sportowym charakterze."
Zobacz pełny test
Marek Wieruszewski
"Jaguar i-Pace jest wszystkim tym, czym nie jest dla mnie Tesla. Jest samochodem zaprojektowanym przez inżynierów-mechaników, a nie inżynierów-informatyków. Czuć, że to auto tworzyli ludzie, którzy lubią jeździć. Nie boją się nowoczesnych rozwiązań, ale nie rozmywają tradycji marki. Moim zdaniem i-Pace jest najlepszym niesportowym Jaguarem od… zawsze!"
Zobacz pełny test video
yt:Asnwd5qwrCQ
Na Temat
"I-PACE to naprawdę świetne auto. Wygląda jak z przyszłości, jeździ jak rasowy sportowy wóz, a do tego ma pięć komfortowych miejsc i duży bagażnik. Trudno o równie wszechstronny samochód."
Zobacz pełny test
SuperExpress
"To pełnoprawne auto nieemitujące do atmosfery szkodliwych substancji, łączące w sobie cechy samochodu o wysokich osiągach - typowych dla marki Jaguar. Ma też poszukiwaną przez klientów przestronność modnych dziś, wyżej zawieszonych nad ziemią pojazdów."
Zobacz pełny test
Autogaleria
"Jaguar zrobił samochód kompletny - bardzo szybki, bardzo komfortowy, dobrze prowadzący się, świetnie wykończony, a do tego wygodny i przestronny."
Zobacz pełny test
Moto.pl
"Wnioski? To bardzo atrakcyjna alternatywa Tesli. I już podbiera jej klientów, bo:
- przekonuje komfortem i wykonaniem
- jest świeży i nie zdążył się opatrzyć, oraz…
- gwarantuje lepszą jakość serwisu będącego ogromnym problemem Tesli, której klienci muszą czekać nieraz miesiące na naprawę.
Zobacz pełny test
Auto Motor i Sport
"Mamy wrażenie, że jeśli chodzi o wizuerunek, to Jaguar strzelił wszystkim bramkę. Nie Mercedes, nie Audi, nie Porsche, lecz właśnie Jaguar jest na rynku pierwszy z porządnym elektrycznym autem."
Zobacz pełny test
Autowizja
"I-PACE to jedno z większych zaskoczeń tego roku, bo nie dość, że Jaguar prowadzi się i jest wykonany jak Jaguar (czytaj świetnie), to do tego ma niebywale wysoki jak na auto elektryczne zasięg rzeczywisty wynoszący ponad 400 kilometrów! Jakby tego było mało, przyspiesza do pierwszej setki poniżej 5 sekund!"
Zobacz pełny test
04.2020_BAP_Biblioteka testów
Administratorem danych jest British Automotive Polska S.A. z siedzibą przy ul. Szyszkowej 35/37, 02-285 Warszawa, zwana dalej jako „Importer”.

Importer powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez: e-mail:iod@ba-holding.pl, adres korespondencyjny: ul. Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa. Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane są dla celów związanych z realizacją zamówionej jazdy próbnej i przesłania oferty handlowej, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej jako „RODO”). W tym celu dane osobowe mogą być udostępnione wybranemu przez klienta dilerowi (http://jaguar.pl/znajdz-dilera). Za odrębnie wyrażoną zgodą, o czym mowa w art. 6 ust. 1 lit. a RODO dane mogą być przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, choć niezbędne do zapisania się na jazdę próbną. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Importera lub podmiotom udzielającym wsparcia Importerowi zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. W innych przypadkach dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa lub innym podmiotom, jeżeli wynika to wyraźnie z odrębnie złożonej zgody na udostępnienie.
Dane osobowe będą przetwarzane przez Importera w celu związanym z realizacją jazdy próbnej będą przechowywane przez okres właściwy do upływu terminu wniesienia ewentualnych roszczeń wynikających z przepisów prawa. W przypadku wyrażenia zgody, dane osobowe przetwarzane w oparciu o tę podstawę przechowywane będą do czasu jej odwołania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Generalnego Importera Jaguar Land Rover w Polsce British Automotive Polska S.A., moich danych osobowych w celu:
Dziękujemy za wysłanie formularza! Doradca klienta niezwłocznie skontaktuje się z Państwem w celu umówienia dogodnego terminu spotkania.
Wyślij
Pobierz katalog
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
konfigurator
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
Jazda testowa
Zachęcamy do zapisu na jazdę próbną i poznania samochodu w warunkach drogowych.
znajdź dilera
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.