JAGUAR XE


Sportowy sedan w gamie Jaguar, instynktownie przyciągający uwagę, muskularny wygląd XE podkreśla jego stylową prezencję. Reflektory LED z charakterystycznym światłami do jazdy dziennej, szeroką atrapą chłodnicy i dynamicznym przednim zderzakiem podkreślają dominujący profil pojazdu.

Poznaj opinię niezależnych dziennikarzy zapoznając się z poniższymi testami. Zapraszamy do lektury!

Autokult WP
"Mocny silnik i dobra skrzynia to 2/3 sukcesu. Do tego niezbędne jest jeszcze zawieszenie. W przypadku XE 25d udało się je dopracować — jeśli auto będzie używane zgodnie z jego przeznaczeniem. Jag dobrze się prowadzi i jest dość cichy i komfortowy."
Zobacz pełny test
Interia
"Auto wyróżnia się agresywną stylistyką, dobrymi materiałami wykończeniowymi, a także świetnym zachowaniem na drodze. Do dynamicznego charakteru auta lepiej pasują odmiany benzynowe, ale osoby pokonujące duże dystanse, będą zadowolone z osiągów testowanego diesla."
Zobacz pełny test
Moto.pl
"XE z całą pewnością stanowi ciekawą alternatywę dla niemieckiej trójki w klasie średniej premium. To propozycja dla kogoś, kto przede wszystkim ceni pewność prowadzenia i sportowy charakter. Zwłaszcza w tej specyfikacji jest to model stworzony przede wszystkim dla kierowcy."
Zobacz pełen test
Autogaleria
"Wszystkie lekcje zostały odrobione – tworząc swój najnowszy produkt Jaguar nie tylko wyciągnął wnioski z własnych błędów, ale także wziął odpowiedni przykład z królujących w segmencie modeli. XE to auto dopracowane, wszechstronne i kompletne – takie jak powinno być. "
Zobacz pełen test
Pertyn Ględzi
"XE jest świetnym autem w sensie jazdy. Znakomite zawieszenie, pyszne prowadzenie, bardzo dobre hamulce i bardzo dobrze oprogramowana skrzynia biegów"
Zobacz pełny test video
yt:MSTFWFEvAbc
AutoCentrum
"XE to świetne auto. Oferuje doskonałe zawieszenie oraz cichy, gładko pracujący i bardzo oszczędny układ napędowy. W pokonaniu oporów przed zakupem Jaguara powinna pomóc długa gwarancja i atrakcyjny pakiet serwisowy."
Zobacz pełny test
Antyweb
"Nie będę ukrywał, że zakochałem się w Jaguarze XE. Nie chodzi jednak o to, że ma naprawdę oszczędnego diesla, czy że świetnie się prowadzi. Jeżdżąc tym autem masz poczucie, że obcujesz z czymś naprawdę wyjątkowym i też Ty, właściciel Jaguara, jesteś dla innych wyjątkowy. "
Zobacz pełny test
Marek Wieruszewski
"Odpowiedzialny za design Jaguara XE Ian Callum powiedział, że celem było stworzenie ekscytującego i dynamicznego projektu, który ma jasno odzwierciedlać pozycjonowanie XE, jako samochodu dla kierowcy. Co z tego wynikło? "
Zobacz pełny test video
yt:8xEt17fOvtM
SuperExpress
"Brytyjczycy w tym samochodzie pokładają duże nadzieje. I słusznie, bo Jaguar XE sprawia wrażenie bardzo dobrego i dopracowanego auta. Sedan może śmiało konkurować z niemiecką trójcą od lat niepodzielnie rządzącą w segmencie premium."
Zobacz pełny test
Auto Świat
"Na tle niemieckiej konkurencji Jaguar XE wyróżnia się oryginalnym nadwoziem, które za sprawą długiej maski i mocno schodzącej ku tyłowi linii dachu przypomina coupe. We wnętrzu również nie zabrakło elementów świadczących, że Jaguar XE nie jest zwykłym sedanem klasy premium tylko autem ze sportowym rodowodem."
Zobacz pełny test
Autokult WP
"XE to powrót do tego segmentu w świetnym stylu. Jaguar dopracował tę konstrukcję zarówno pod względem stylistyki, jak i wykonania oraz części mechanicznej. Jeśli szukasz samochodu w tym segmencie błędem byłoby ominąć salon Jaguara."
Zobacz pełny test
NaTemat
"Wracając do pytania z początku tekstu. Co jest wadą, a jednocześnie zaletą Jaguara XE R-Sport? Jego wyjątkowość i wrażenie, jakie robi na polskich ulicach. Tego nie zaoferują modele konkurentów, które choć ładne, nie mają otoczki Jaguara."
Zobacz pełny test
04.2020_BAP_Biblioteka testów
Administratorem danych jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Prymasa Tysiąclecia 64, 01-423 Warszawa.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover przez ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Polska sp. z o.o., na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:
Dziękujemy za wysłanie formularza! Doradca klienta niezwłocznie skontaktuje się z Państwem w celu umówienia dogodnego terminu spotkania.
Wyślij
Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Polska sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu. Informacje o przetwarzaniu danych dostępne są w <a href='https://www.jaguar.pl/privacy-policy' target='_blank'>Polityce Prywatności</a>
Pobierz katalog
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
konfigurator
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
Jazda testowa
Zachęcamy do zapisu na jazdę próbną i poznania samochodu w warunkach drogowych.
znajdź dilera
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.