XF sedan


Moc i piękno osiągają w tym modelu stan niezrównanej harmonii, sprawiając że Jaguar XF łączy w sobie dynamikę, estetykę i wyrafinowanie, kusząc kierowcę niebywałą wydajnością i obietnicą ekscytujących przygód. Wszystko to doprawione jest najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi, dzięki którym możesz czuć się bezpiecznie i cieszyć się rozrywką na najwyższym poziomie.

Poznaj opinię niezależnych dziennikarzy zapoznając się z poniższymi testami. Zapraszamy do lektury!

Interia
"Dynamiczna, zwinna, dająca zaskakująco dużo frajdy kierowcy limuzyna legendarnej marki z mocnym dieslem pod maską."
Zobacz pełny test
Autokult WP
"XF jest inny, ma inne wady i zalety, ale pozycjonowanie go jako alternatywny skierowanej do indywidualistów poszukujących auta z pazurem, wydaje się jak najbardziej na miejscu."
Zobacz pełny test
V10.pl
"Względem konkurencji, Jaguar cenowo wypada nieco korzystniej. Za podobnie skonfigurowane BMW serii 5 lub Audi A6 zapłacicie przynajmniej kilkanaście tysięcy więcej. Wybierając Brytyjczyka, otrzymujecie nietuzinkowy wygląd, napęd na tylną oś i listę dodatkowych gadżetów równie długą, jak w przypadku niemieckiej konkurencji."
Zobacz pełny test
Motocaina
"aguar XF zdecydowanie może więc konkurować z niemieckimi rywalami. Zbliżył się do nich bardzo w charakterze, cenie, możliwościach oferowanych kierowcy. Na jego pokładzie znajdziemy wszystko to, co potrzebne."
Zobacz pełny test
Pertyn Ględzi
"Obłędna pozycja za fantastyczną, małą, sportową kierownicą, doskonały napęd, mocy i momentu obrotowego ile chcesz, a w dodatku w kabinie jest cicho, a na stację paliw trzeba jeździć raz na tydzień."
Zobacz pełny test video
yt:PC8lGNHi1Ko
AutoCentrum
"Jaguar XF to zdecydowanie jeden z tych samochodów, w których chcesz się upewnić, że to ty będziesz trzymać kierownicę. Jest tak przyjemny w prowadzeniu, że nie chce się z niego wysiadać. Jest szybki, a przy tym wygodny i komfortowy. Może nie ma idealnie ergonomicznej kabiny i idealnie wykończonej deski rozdzielczej, ale nadal potrafi w sobie rozkochać."
Zobacz pełny test
Auto Świat
"Zdecydowanie jest to propozycja dla miłośników Jaguara i angielskiej zachowawczości. XF R-Sport to dorosły kocur, który daję mnóstwo frajdy z jazdy dzięki swojej zwinności i lekkości prowadzenia, elegancko prezentuje się na podjeździe i na pierwszy rzut oka nie zdradza, że właściciel ma ciągoty do ostrzejszej jazdy."
Zobacz pełny test
Marek Wieruszewski
""
Zobacz pełen test
yt:w60ODd6hQ40
04.2020_BAP_Biblioteka testów
Administratorem danych jest British Automotive Polska S.A. z siedzibą przy ul. Szyszkowej 35/37, 02-285 Warszawa, zwana dalej jako „Importer”.

Importer powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez: e-mail:iod@ba-holding.pl, adres korespondencyjny: ul. Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa. Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane są dla celów związanych z realizacją zamówionej jazdy próbnej i przesłania oferty handlowej, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej jako „RODO”). W tym celu dane osobowe mogą być udostępnione wybranemu przez klienta dilerowi (http://jaguar.pl/znajdz-dilera). Za odrębnie wyrażoną zgodą, o czym mowa w art. 6 ust. 1 lit. a RODO dane mogą być przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, choć niezbędne do zapisania się na jazdę próbną. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Importera lub podmiotom udzielającym wsparcia Importerowi zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. W innych przypadkach dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa lub innym podmiotom, jeżeli wynika to wyraźnie z odrębnie złożonej zgody na udostępnienie.
Dane osobowe będą przetwarzane przez Importera w celu związanym z realizacją jazdy próbnej będą przechowywane przez okres właściwy do upływu terminu wniesienia ewentualnych roszczeń wynikających z przepisów prawa. W przypadku wyrażenia zgody, dane osobowe przetwarzane w oparciu o tę podstawę przechowywane będą do czasu jej odwołania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Generalnego Importera Jaguar Land Rover w Polsce British Automotive Polska S.A., moich danych osobowych w celu:
Dziękujemy za wysłanie formularza! Doradca klienta niezwłocznie skontaktuje się z Państwem w celu umówienia dogodnego terminu spotkania.
Wyślij
Pobierz katalog
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
konfigurator
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
Jazda testowa
Zachęcamy do zapisu na jazdę próbną i poznania samochodu w warunkach drogowych.
znajdź dilera
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.