XF sedan


Moc i piękno osiągają w tym modelu stan niezrównanej harmonii, sprawiając że Jaguar XF łączy w sobie dynamikę, estetykę i wyrafinowanie, kusząc kierowcę niebywałą wydajnością i obietnicą ekscytujących przygód. Wszystko to doprawione jest najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi, dzięki którym możesz czuć się bezpiecznie i cieszyć się rozrywką na najwyższym poziomie.

Poznaj opinię niezależnych dziennikarzy zapoznając się z poniższymi testami. Zapraszamy do lektury!

Interia
"Dynamiczna, zwinna, dająca zaskakująco dużo frajdy kierowcy limuzyna legendarnej marki z mocnym dieslem pod maską."
Zobacz pełny test
Autokult WP
"XF jest inny, ma inne wady i zalety, ale pozycjonowanie go jako alternatywny skierowanej do indywidualistów poszukujących auta z pazurem, wydaje się jak najbardziej na miejscu."
Zobacz pełny test
V10.pl
"Względem konkurencji, Jaguar cenowo wypada nieco korzystniej. Za podobnie skonfigurowane BMW serii 5 lub Audi A6 zapłacicie przynajmniej kilkanaście tysięcy więcej. Wybierając Brytyjczyka, otrzymujecie nietuzinkowy wygląd, napęd na tylną oś i listę dodatkowych gadżetów równie długą, jak w przypadku niemieckiej konkurencji."
Zobacz pełny test
Motocaina
"aguar XF zdecydowanie może więc konkurować z niemieckimi rywalami. Zbliżył się do nich bardzo w charakterze, cenie, możliwościach oferowanych kierowcy. Na jego pokładzie znajdziemy wszystko to, co potrzebne."
Zobacz pełny test
Pertyn Ględzi
"Obłędna pozycja za fantastyczną, małą, sportową kierownicą, doskonały napęd, mocy i momentu obrotowego ile chcesz, a w dodatku w kabinie jest cicho, a na stację paliw trzeba jeździć raz na tydzień."
Zobacz pełny test video
yt:PC8lGNHi1Ko
AutoCentrum
"Jaguar XF to zdecydowanie jeden z tych samochodów, w których chcesz się upewnić, że to ty będziesz trzymać kierownicę. Jest tak przyjemny w prowadzeniu, że nie chce się z niego wysiadać. Jest szybki, a przy tym wygodny i komfortowy. Może nie ma idealnie ergonomicznej kabiny i idealnie wykończonej deski rozdzielczej, ale nadal potrafi w sobie rozkochać."
Zobacz pełny test
Auto Świat
"Zdecydowanie jest to propozycja dla miłośników Jaguara i angielskiej zachowawczości. XF R-Sport to dorosły kocur, który daję mnóstwo frajdy z jazdy dzięki swojej zwinności i lekkości prowadzenia, elegancko prezentuje się na podjeździe i na pierwszy rzut oka nie zdradza, że właściciel ma ciągoty do ostrzejszej jazdy."
Zobacz pełny test
Marek Wieruszewski
""
Zobacz pełen test
yt:w60ODd6hQ40
04.2020_BAP_Biblioteka testów
Administratorem danych jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Prymasa Tysiąclecia 64, 01-423 Warszawa.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover przez ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Polska sp. z o.o., na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:
Dziękujemy za wysłanie formularza! Doradca klienta niezwłocznie skontaktuje się z Państwem w celu umówienia dogodnego terminu spotkania.
Wyślij
Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Polska sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu. Informacje o przetwarzaniu danych dostępne są w <a href='https://www.jaguar.pl/privacy-policy' target='_blank'>Polityce Prywatności</a>
Pobierz katalog
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
konfigurator
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
Jazda testowa
Zachęcamy do zapisu na jazdę próbną i poznania samochodu w warunkach drogowych.
znajdź dilera
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.