voucher prezentowy

Chcąc podziękować Państwu za korzystanie z usług Autoryzowanego Serwisu przygotowaliśmy dla Państwa ofertę specjalną.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Poleć usługi Autoryzowanego Serwisu Jaguar swojemu znajomemu! Jeśli skutecznie polecisz nasze usługi i polecona osoba zakupi akcesoria u Dilera, oboje otrzymacie rabat w wysokości 900 zł.

katalog akcesoriów
Umów się na serwis
Wyłącznie oryginalne części zamienne
Zaprojektowane, przetestowane i wyprodukowane zgodnie z bezkompromisowymi standardami marki Jaguar, które zapewniają jakość, dopasowanie i trwałość.
Doświadczeni i przeszkoleni technicy
Technicy zajmujący się Twoim Jaguarem zostali przeszkoleni, posiadają bieżące wsparcie techniczne oraz odpowiednie certyfikaty. Używają tylko zatwierdzonych rozwiązań technologicznych oraz sprzętu, który został skalibrowany specjalnie dla Twojego pojazdu.
Ekskluzywna poczekalnia
Aby maksymalnie umilić Ci czas oczekiwania na samochód nasze salony zostały wyposażone w ekskluzywne poczekalnie w których miło spędzisz czas czytając najnowsze informacje prasowe, oglądając telewizję jednocześnie mając dostęp do pysznych przekąsek i aromatycznej kawy.
Możliwość odbycia jazdy testowej nowym modelem
Oczekiwanie na wykonanie usługi serwisowej to idealny moment na sprawdzenie możliwości najnowszych modeli w gamie. Usiądź za kierownicą elektrycznego I-PACE, zwinnego XE lub wszechstronnego F-PACE i sprawdź na co je stać!

Oferta dostępna u wybranych dilerów Jaguar.

znajdź dilera

*Voucher jednokrotnego użytku bez możliwości łączenia i rozdzielania usług. Oferta dotyczy zakupu akcesoriów do samochodu z wyłączeniem kolekcji odzieży i gadżetów. Rabat dotyczy ceny akcesoriów razem z montażem. Minimalna wartość zakupu (akcesoria oraz montaż) to 3500 PLN brutto

<b>Masz pytania dotyczące usług serwisowych lub vouchera prezentowego? Zostaw swoje dane, aby doradca serwisowy mógł się z Tobą skontaktować.
Kampania: Voucher prezentowy 06.2020
Administratorem danych jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Prymasa Tysiąclecia 64, 01-423 Warszawa.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover przez ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Polska sp. z o.o., na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:
Dziękujemy za wysłanie formularza! Doradca klienta niezwłocznie skontaktuje się z Państwem w celu umówienia dogodnego terminu spotkania.
Wyślij
Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Polska sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu. Informacje o przetwarzaniu danych dostępne są w <a href='https://www.jaguar.pl/privacy-policy' target='_blank'>Polityce Prywatności</a>
PORÓWNAJ MODELE
Porównaj pakiety wyposażenia dostępne dla poszczególnych wersji i dopasuj do własnych potrzeb.
POBIERZ KATALOG
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera
AKCESORIA
Spersonalizuj swojego Jaguara dzięki szerokiej gamie akcesoriów specjalnie zaprojektowanych dla Twojego modelu.