WYBIERZ PAKIET KORZYŚCI

POZNAJ ATRAKCYJNĄ OFERTĘ FINANSOWANIA TWOJEGO NOWEGO SAMOCHODU I SKORZYSTAJ Z PAKIETÓW KORZYŚCI!

SPRAWDŹ

0% OPŁATY WSTĘPNEJ | ATRAKCYJNE BENEFITY

Wybierz jeden z wariantów finansowania Twojego nowego samochodu i sprawdź modele dostępne od ręki, klikając w przycisk poniżej lub pozostaw swoje dane - skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.


Wariant I
0% wpłaty własnej | Rata od 1.506 zł netto/mies.** | Komplet opon zimowych | 3-letni pakiet ubezpieczeń | 3-letni pakiet serwisowy


Wariant II
0% wpłaty własnej | Rata od 1.872 zł netto/mies.** | Roczny zapas paliwa* | Roczny pakiet ubezpieczeń | 3-letni pakiet serwisowy


sprawdź dostępne samochody

<center>JAGUAR E-PACE</center>
E‑PACE łączy w sobie legendarne właściwości jezdne samochodów Jaguar z codzienną praktycznością, wiodącą w klasie przestrzenią bagażową oraz deską rozdzielczą skupioną wokół kierowcy, w centralnym punkcie rodzinnego wnętrza.

JUŻ OD 1.506 ZŁ NETTO/MIES.

sprawdź dostępne Jaguary E-PACE
<center>JAGUAR F-PACE</center>
F‑PACE to najbardziej praktyczny sportowy samochód Jaguara. Zaawansowany technologicznie w każdym calu gwarantuje bezpieczeństwo i rozrywkę. Nadaje się na każdą drogę i każdy dzień. F‑PACE to Jaguar dla Ciebie, Jaguar dla Twojej rodziny.

JUŻ OD 1.845 ZŁ NETTO/MIES.

sprawdź dostępne Jaguary F-PACE


*Paliwo na 1 rok gratis przy założeniu warunków: spalanie 10l/100km, przebieg 10 000km rocznie i średnia cena paliwa 4,5 zł/litr.
**Przykładowa kalkulacja dla Wariantu 1: Jaguar E-PACE w cenie 170 150 zł, rata od 1.506 zł netto/mies. Pozostałe parametry kalkulacji: opłata wstępna 0%, okres użytkowania 36 miesięcy, łączny limit przebiegu przez okres najmu 30 000km. Przykładowa kalkulacja dla Wariantu 2: Jaguar E-PACE w cenie 170 150 zł, rata od 1.872 zł netto/mies.Pozostałe parametry kalkulacji: opłata wstępna 0%, okres użytkowania 36 miesięcy, łączny limit przebiegu przez okres najmu 60 000km. Przykładowa kalkulacja dla modelu Jaguar F-PACE w cenie 204 190 zł, rata od 1.845 zł netto/mies. Pozostałe parametry kalkulacji: opłata wstępna 0%, okres użytkowania 36 miesięcy, łączny limit przebiegu przez okres najmu 30 000km. Dotyczy wyłącznie modeli z silnikiem o pojemności 2.0L dostępnych na stocku Dilera z roku produkcji 2019. Powyższe ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

<b>Nie znalazłeś interesującego Cię samochodu? Zostaw swoje dane, a nasz konsultant pomoże dokonać Ci wyboru.
Kampania Wyprzedaż EPACE FPACE 06.2020
Administratorem danych jest British Automotive Polska S.A. z siedzibą przy ul. Szyszkowej 35/37, 02-285 Warszawa, zwana dalej jako „Importer”.

Importer powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez: e-mail:iod@ba-holding.pl, adres korespondencyjny: ul. Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa. Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane są dla celów związanych z realizacją zamówionej jazdy próbnej i przesłania oferty handlowej, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej jako „RODO”). W tym celu dane osobowe mogą być udostępnione wybranemu przez klienta dilerowi (http://jaguar.pl/znajdz-dilera). Za odrębnie wyrażoną zgodą, o czym mowa w art. 6 ust. 1 lit. a RODO dane mogą być przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, choć niezbędne do zapisania się na jazdę próbną. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Importera lub podmiotom udzielającym wsparcia Importerowi zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. W innych przypadkach dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa lub innym podmiotom, jeżeli wynika to wyraźnie z odrębnie złożonej zgody na udostępnienie.
Dane osobowe będą przetwarzane przez Importera w celu związanym z realizacją jazdy próbnej będą przechowywane przez okres właściwy do upływu terminu wniesienia ewentualnych roszczeń wynikających z przepisów prawa. W przypadku wyrażenia zgody, dane osobowe przetwarzane w oparciu o tę podstawę przechowywane będą do czasu jej odwołania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Generalnego Importera Jaguar Land Rover w Polsce British Automotive Polska S.A., moich danych osobowych w celu:
Dziękujemy za wysłanie formularza! Doradca klienta niezwłocznie skontaktuje się z Państwem w celu umówienia dogodnego terminu spotkania.
Wyślij