WYPRZEDAŻ ROCZNIKA 2019

Atrakcyjna oferta finansowania
Twojego nowego Jaguara

0% OPŁATY WSTĘPNEJ
RATA 1% NETTO/MIES.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Skorzystaj z atrakcyjnej oferty finansowania zakupu nowego samochodu z rocznika 2019:
0% OPŁATY WSTĘPNEJ | RATA 1% NETTO/MIES.

Sprawdź samochody dostępne od ręki w autoryzowanej sieci dilerskiej przeglądając listę pojazdów poniżej
lub zostaw swoje dane w celu kontaktu z wybranym Dilerem Jaguar

sprawdź dostępne samochody
Formularz kontaktowy
 • XE
  XE

  Elegancki, sportowy sedan wykonany z materiałów najwyższej jakości zapewniający komfort podróżowania. Nowy XE został wyposażony w dynamiczne silniki, zaawansowane systemy napędowe i nowoczesne rozwiązania multimedialne.

  0% OPŁATY WSTĘPNEJ
  RATA OD 2.150 ZŁ NETTO/MIES.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 • XF
  XF

  Moc i piękno osiągają w tym modelu stan niezrównanej harmonii, sprawiając że Jaguar XF łączy w sobie dynamikę, estetykę i wyrafinowanie, kusząc kierowcę niebywałą wydajnością i obietnicą ekscytujących przygód.

  0% OPŁATY WSTĘPNEJ
  RATA OD 2.700 ZŁ NETTO/MIES.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 • E-PACE
  E-PACE

  Jaguar E‑PACE łączy w sobie legendarne właściwości jezdne samochodów Jaguar z codzienną praktycznością, wiodącą w klasie przestrzenią bagażową oraz deską rozdzielczą skupioną wokół kierowcy, w centralnym punkcie rodzinnego wnętrza.

  0% OPŁATY WSTĘPNEJ
  RATA OD 1.640 ZŁ NETTO/MIES.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 • F-PACE
  F-PACE

  F‑PACE to najbardziej praktyczny sportowy samochód Jaguara. Łączy on przyjemność prowadzenia z uniwersalnością. Zaawansowany technologicznie w każdym calu F‑PACE gwarantuje bezpieczeństwo, łączność i rozrywkę. Nadaje się na każdą drogę i każdy dzień. F‑PACE to Jaguar dla Ciebie, Jaguar dla Twojej rodziny.

  0% OPŁATY WSTĘPNEJ
  RATA OD 2.490 ZŁ NETTO/MIES.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
OTRZYMAJ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ!

Przykładowa kalkulacja dla modeli: Jaguar XE w cenie 215 170 zł, rata od 2.150 zł netto/mies. Jaguar XF w cenie 270 750 PLN, rata od 2.700 zł netto/mies. Jaguar E-PACE w cenie 163 650 PLN, rata od 1.640 zł netto/mies. Jaguar F-Pace w cenie 257 720 PLN, rata od 2.490 zł netto/mies.
Pozostałe parametry kalkulacji: opłata wstępna 0%, okres użytkowania 36 miesięcy, łączny limit przebiegu przez okres najmu 60 000km. Powyższe ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.