WYPRZEDAŻ DOBREGO ROCZNIKA 2019

TERAZ BEZ OPŁATY WSTĘPNEJ
RATY JUŻ OD 1.640 ZŁ NETTO/MIES.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

0% OPŁATY WSTĘPNEJ | RATA 1% NETTO/MIES.
POKRYWAMY ZA CIEBIE NAWET 30 000 ZŁ OPŁATY WSTĘPNEJ!

Sprawdź samochody z dobrego rocznika 2019, dostępne od ręki,
klikając w przycisk poniżej lub pozostaw swoje dane - skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.
Zapytaj Dilera o rabat specjalny w przypadku wyboru innych form finansowania.


sprawdź dostępne samochody Formularz kontaktowy

OTRZYMAJ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ!
 • XE
  XE

  Elegancki, sportowy sedan wykonany z materiałów najwyższej jakości zapewniający komfort podróżowania. Nowy XE został wyposażony w dynamiczne silniki, zaawansowane systemy napędowe i nowoczesne rozwiązania multimedialne.

  0% OPŁATY WSTĘPNEJ
  RATA OD 2.150 ZŁ NETTO/MIES.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 • XF
  XF

  Moc i piękno osiągają w tym modelu stan niezrównanej harmonii, sprawiając że Jaguar XF łączy w sobie dynamikę, estetykę i wyrafinowanie, kusząc kierowcę niebywałą wydajnością i obietnicą ekscytujących przygód.

  0% OPŁATY WSTĘPNEJ
  RATA OD 2.700 ZŁ NETTO/MIES.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 • E-PACE
  E-PACE

  Jaguar E‑PACE łączy w sobie legendarne właściwości jezdne samochodów Jaguar z codzienną praktycznością, wiodącą w klasie przestrzenią bagażową oraz deską rozdzielczą skupioną wokół kierowcy, w centralnym punkcie rodzinnego wnętrza.

  0% OPŁATY WSTĘPNEJ
  RATA OD 1.640 ZŁ NETTO/MIES.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 • F-PACE
  F-PACE

  F‑PACE to najbardziej praktyczny sportowy samochód Jaguara. Zaawansowany technologicznie w każdym calu gwarantuje bezpieczeństwo i rozrywkę. Nadaje się na każdą drogę i każdy dzień. F‑PACE to Jaguar dla Ciebie, Jaguar dla Twojej rodziny.

  0% OPŁATY WSTĘPNEJ
  RATA OD 2.490 ZŁ NETTO/MIES.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


Przykładowa kalkulacja dla modeli: Jaguar XE w cenie 215 170 zł, rata od 2.150 zł netto/mies. Jaguar XF w cenie 270 750 PLN, rata od 2.700 zł netto/mies. Jaguar E-PACE w cenie 163 650 PLN, rata od 1.640 zł netto/mies. Jaguar F-Pace w cenie 257 720 PLN, rata od 2.490 zł netto/mies.
Pozostałe parametry kalkulacji: opłata wstępna 0%, okres użytkowania 36 miesięcy, łączny limit przebiegu przez okres najmu 60 000km. Powyższe ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.