Pasja przerodziła się w pewność

Pasja przerodziła się w pewność

Czerp radość z jazdy swoim Jaguarem jeszcze dłużej. Bez obaw ruszaj w kolejną trasę dzięki ubezpieczeniu od kosztów napraw. Oferta ubezpieczenia od kosztów napraw, którą ci oferujemy, to obietnica niezawodności podczas każdej twojej podróży.

Pasja i satysfakcja

Nowoczesne rozwiązania, które dodają ci pewności na drodze i design, który nie pozwala przejść obojętnie obok twojego Jaguara. To właśnie za to tak bardzo cenisz swój samochód. Pozwól trwać tej pasji pełnej satysfakcji kolejne lata. Uda ci się to z ubezpieczeniem od kosztów napraw dla aut starszych niż 3 lata.

Pewność o każdej porze

Skorzystaj z ubezpieczenia, które zapewnia ci pokrycie wszystkich kosztów napraw przez 12 miesięcy.
Program obejmuje pojazdy marki Jaguar, które:
Nie mają gwarancji producenta.
Są starsze niż 3 lata.
Ochrona gwarantuje naprawę szkód powstałych w wyniku awarii elementów lub zespołów pojazdu zamontowanych fabrycznie, a także części zamiennych zatwierdzonych przez producenta i objętych ubezpieczeniem

Bezpieczeństwo zaczyna się od gwarancji

Zdecyduj się na proste i klarowne ubezpieczenia auta od nieplanowanych kosztów napraw.
Korzystaj z zaawansowanej diagnostyki i gwarancji zamienności oryginalnych części. Zgłoś się do swojego dealera i zapytaj o ofertę dla Twojego Jaguara.

Lista salonów

Znajdź salon dealera, który znajduje się najbliżej ciebie i zamów ubezpieczenie od kosztów napraw dla swojego Jaguara.

UBEZPIECZENIE KOSZTÓW NAPRAWY

UBEZPIECZENIE KOSZTÓW NAPRAWY

Wraz z partnerami ubezpieczeniowymi Jaguar przygotował bezkonkurencyjną ofertę w postaci Ubezpieczenia Kosztów Napraw, które ma na celu pokrycie wydatków na naprawę pojazdu w razie awarii. Dzięki temu Twój Jaguar będzie Ci służyć przez długi okres, nie generując dodatkowych kosztów.