USTAW SWÓJ SYSTEM INFORMACYJNO-ROZRYWKOWY

USTAW SWÓJ SYSTEM INFORMACYJNO-ROZRYWKOWY

Witamy w świecie łączności Jaguara1. Tutaj pomożemy Ci rozpocząć korzystanie z podstawowych funkcji konta InControl, w tym aplikacji informacyjno-rozrywkowych i zdalnych aplikacji na smartfony.

ZIDENTYFIKUJ SWÓJ SYSTEM INFORMACYJNO-ROZRYWKOWY BY ROZPOCZĄĆ

USTAW SWÓJ TOUCH PRO

Aby móc korzystać z połączonych usług i subskrypcji Twojego Jaguara, musisz najpierw skonfigurować system informacyjno-rozrywkowy i utworzyć konta InControl i InControl Nawigacja.
USTAW SWÓJ TOUCH PRO

USTAW PIVI & PIVI PRO

Aby móc korzystać z usług łączności i subskrypcji Twojego Jaguara, musisz najpierw skonfigurować system informacyjno-rozrywkowy i utworzyć konta InControl i InControl Nawigacja.
USTAW PIVI & PIVI PRO

1 Funkcje, opcje, usługi stron trzecich i ich dostępność w Pivi, Pivi Pro i InControl zależą od rynku — sprawdź dostępność na rynku lokalnym i pełne warunki u sprzedawcy Jaguara. Niektóre funkcje wymagają odpowiedniej karty SIM z umową na transmisję danych, która będzie wymagała dalszej subskrypcji po początkowym okresie zalecanym przez sprzedawcę. Nie można zagwarantować łączności z siecią komórkową we wszystkich lokalizacjach. Informacje i obrazy wyświetlane w związku z technologią InControl, w tym ekrany lub sekwencje, podlegają aktualizacji oprogramowania, kontroli wersji i innym zmianom systemowym/wizualnym w zależności od wybranych opcji. Pełny regulamin można znaleźć tutaj.