PIVI & PYTANIA I ODPOWIEDZI O PIVI PRO

PIVI & PYTANIA I ODPOWIEDZI O PIVI PRO

Znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące systemu informacyjno-rozrywkowego Jaguara i naszych usług online.

USTAWIENIA SYSTEMU

USTAWIENIA SYSTEMU

WI-FI, ŁĄCZNOŚĆ I DANE

WI-FI, ŁĄCZNOŚĆ I DANE

AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA

AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA

IGUIDE

Dostępne do pobrania na urządzeniach AppleTM i AndroidTMaplikacja Jaguar iGuide* ułatwia znalezienie kluczowych informacji na temat funkcji i cech Twojego Jaguara.
IGUIDE

USTAWIENIA SYSTEMU I ROZRYWKI

OTWÓRZ WSZYSTKO
RADIO I MEDIA PLAYER
ŁĄCZNOŚĆ USB
PAKIET ONLINE
DOSTOSOWANIE
USTAWIENIA I KONTROLA
ROZPOZNAWANIE GŁOSU
INFORMACJE OGÓLNE

NAWIGACJA

OTWÓRZ WSZYSTKO
WIDOKI MAPY I INTERAKCJE
WYTYCZANIE TRASY
INFORMACJE OGÓLNE
USTAWIENIA

SUBSKRYPCJE

OTWÓRZ WSZYSTKO
SUBSKRYPCJE
ZAKUP I AKTYWACJA
ZAKOŃCZENIE USŁUG INCONTROL
PREFERENCJE

WI-FI, ŁĄCZNOŚĆ I DANE

OTWÓRZ WSZYSTKO
WI-FI I HOTSPOT
KARTA SIM I DANE
BLUETOOTH
TELEFON

AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA

OTWÓRZ WSZYSTKO
AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA
ROZWIĄZANIE PROBLEMU

NIE MOŻESZ ZNALEŹĆ TEGO, CZEGO SZUKASZ?

Nasi eksperci ds. informacji i rozrywki czekają na Twoją wiadomość.


Numer telefonu: 371 5000500 


Adres email: lradvice@jaguarlandrover.com

1Nawigacja będzie wymagać dalszej subskrypcji po upływie początkowego okresu zalecanego przez Twojego sprzedawcę marki Jaguar.

2Twój samochód jest przygotowany na obsługę Apple CarPlay. Usługi oferowane przez Apple CarPlay zależą od dostępności funkcji w Twoim kraju, zobaczhttps://www.apple.com/ios/feature-availability/#apple-carplaypo więcej informacji

3Twój samochód jest przygotowany na Android Auto. Usługi oferowane przez Android Auto zależą od dostępności funkcji w Twoim kraju, zobaczhttps://www.android.com/auto/po więcej informacji

4Remote zawiera usługi subskrypcji, które można przedłużyć po początkowym okresie zalecanym przez Twojego sprzedawcę Jaguara. Aplikację Remote należy pobrać ze sklepu Apple App Store/Google Play Store.

5Wymagana jest subskrypcja InControl Remote, Secure Tracker lub Secure Tracker Pro oraz konto InControl. Usługi Secure Tracker i Secure Tracker Pro muszą być aktywowane, a pojazd musi znajdować się w obszarze objętym zasięgiem sieci. Aby nadal korzystać z danej funkcji po początkowym okresie subskrypcji, konieczne będzie odnowienie subskrypcji i uiszczenie odpowiednich opłat za odnowienie.

6Wymagana 12-miesięczna subskrypcja pakietu online. Aby nadal korzystać z danej funkcji po początkowym okresie subskrypcji, konieczne będzie odnowienie subskrypcji i uiszczenie odpowiednich opłat za odnowienie. Dostępne tylko na połączonych rynkach. Skontaktuj się ze sprzedawcą. Pakiet online dla opcji ze specyfikacją S i wyższych.

7Obowiązuje polityka dozwolonego użytku. Po wykorzystaniu 20 GB danych w ciągu miesiąca prędkość transmisji danych i funkcjonalność w pojeździe mogą się zmniejszyć przez resztę miesiąca. Aktualizacja wymaga zgody właściciela/kierowcy. Wymagana łączność sieciowa.