APLIKACJA REMOTE

APLIKACJA REMOTE

Aplikacja Remote1, 2zapewnia widoczność i kontrolę bezpieczeństwa i stanu Twojego Jaguara bezpośrednio ze smartfona.


Dostępne poprzez pakiet subskrypcji Remote.

PRZEJMIJ KONTROLĘ SKĄDKOLWIEK CHCESZ

KONTROLA KLIMATYZACJI W APLIKACJI REMOTE

Przygotuj swojego Jaguara z wyprzedzeniem, ustawiając temperaturę tak, aby zapewnić Tobie i wszystkim pasażerom komfort od chwili wejścia do środka.

INFORMACJA O STATUSIE POJAZDU

Sprawdź aktualny poziom paliwa lub zasięg pojazdu elektrycznego, położenie drzwi i okien oraz stan zamków. Zobacz ostatnie miejsce zaparkowania pojazdu i znajdź drogę powrotną, korzystając ze wskazówek pieszych.

ALERTY PRZEGLĄDÓW POJAZDU

Przeglądaj problemy konserwacyjne – takie jak niski poziom płynu – i uzyskaj porady, jak szybko i skutecznie je rozwiązać.

HISTORIA PODRÓŻY

Automatycznie zapisuj historię podróży, w tym statystyki dotyczące tras i ich przebiegu. Informacje te można wyeksportować pocztą elektroniczną w formacie Excel w celu raportowania wydatków.

TRYB STRAŻNIKA

Alarmowanie o wszelkich nieautoryzowanych interakcjach z pojazdem,  Tryb Strażnika3, 4 oferuje spokój całą dobę.

ALARMY O KRADZIEŻY

Jeśli automatyczny alarm o kradzieży4 został uruchomiony dla Twojego pojazdu, zostanie wyświetlone powiadomienie w Twojej aplikacji.

PRZYPOMINACZ O ZAMKNIĘCIU POJAZDU

Jeśli Twój Jaguar pozostanie odblokowany przez 15 minut, pojawi się powiadomienie na smartfonie z opcją zdalnego zablokowania drzwi z bieżącej lokalizacji.

ZDALNY SYGNAŁ I MIGNIĘCIE ŚWIATEŁ

Zlokalizuj swojego Jaguara w tłumie, włączając światła awaryjne, światła mijania i sygnał dźwiękowy.

ZDALNE ZAMKNIĘCIE I OTWARCIE

Zablokuj lub odblokuj drzwi, uzbrój alarm, złóż lusterka boczne, zamknij okna i włącz światła awaryjne – wszystko jednym kliknięciem.

RESETOWANIE ALARMU W APLIKACJI REMOTE

Jeśli włączy się alarm w Twoim pojeździe, powiadomienie na Twoim smartfonie umożliwi Ci jego natychmiastowe zresetowanie.

FUNKCJA WYBUDZENIA

Aby oszczędzać energię baterii, niektóre mniej istotne funkcje pilota zostaną wyłączone, jeśli nie będziesz prowadzić Jaguara przez 4 dni. Zaplanowanie wubudzania spowoduje ponowne włączenie tych funkcji w wybranym przez Ciebie momencie.

INTUICYJNE FUNKCJE ZABEZPIECZEŃ

Jeśli ktoś przestawi Twojego Jaguara nielegalnie, rozwiązania Secure Tracker i Secure Tracker Pro pozwolą Ci zareagować.
INTUICYJNE FUNKCJE ZABEZPIECZEŃ

1Dostępna do pobrania przez Apple App Store i Google Play dla większości telefonów z systemem AndroidTMi AppleTMa więc telefonów z systemem iOS. Aplikacja Jaguar Remote wymaga połączenia sieciowego, kompatybilnego smartfona, konta InControl i subskrypcji Remote. Aby nadal korzystać z danej funkcji po początkowym okresie subskrypcji, konieczne będzie odnowienie subskrypcji i uiszczenie odpowiednich opłat za odnowienie.


2Funkcje, opcje i ich dostępność InControl zależą od rynku — sprawdź u sprzedawcy detalicznego dostępność na rynku lokalnym i pełne warunki. Niektóre funkcje wymagają odpowiedniej karty SIM z umową na transmisję danych, która będzie wymagała dalszej subskrypcji po początkowym okresie zalecanym przez sprzedawcę. Nie można zagwarantować łączności mobilnej we wszystkich lokalizacjach. Informacje i obrazy wyświetlane w związku z technologią InControl, w tym ekrany lub sekwencje, podlegają aktualizacji oprogramowania, kontroli wersji i innym zmianom systemowym/wizualnym w zależności od wybranych opcji. Pełny regulamin można znaleźćtutaj.


3Dostępne tylko na wybranych rynkach.


4Wymagana jest subskrypcja InControl Remote, Secure Tracker lub Secure Tracker Pro oraz konto InControl. Usługi Secure Tracker i Secure Tracker Pro muszą być aktywowane, a pojazd musi znajdować się w obszarze objętym zasięgiem sieci. Aby nadal korzystać z danej funkcji po początkowym okresie subskrypcji, konieczne będzie odnowienie subskrypcji i uiszczenie odpowiednich opłat za odnowienie.