AKCESORIA DLA ZWIERZĄT DOMOWYCH

AKCESORIA DLA ZWIERZĄT DOMOWYCH

Najsłodsze wspomnienia powstają w gronie całej rodziny – w jej skład wchodzi także Twój zwierzak.

DLA ZWIERZĄT BĘDĄCYCH CZĘŚCIĄ RODZINY

Zabieraj swoje ulubione zwierzęta, gdziekolwiek jesteś, w dobrym stylu i bez trudu. Nasza gama akcesoriów pozwala Twojemu wiernemu towarzyszowi rozprostować się, zrelaksować i cieszyć się jazdą, a równocześnie utrzymać Twój pojazd w czystości. Stwórzmy nowe wspomnienia.

PRZEDZIAŁ BAGAŻOWY – PEŁNA WYSOKOŚĆ

PRZEDZIAŁ BAGAŻOWY – PEŁNA WYSOKOŚĆ

Wytrzymała osłona na bagaż zapobiega przedostawaniu się przedmiotów z przestrzeni bagażowej do przestrzeni pasażerskiej. Zintegrowane funkcje pozwalają na montaż i demontaż osłony w ciągu kilku minut. Osłona posiada klapę umożliwiającą przewożenie dłuższych przedmiotów, np. nart. Spełnia wymagania europejskiej normy ECE-17.
MATA GUMOWA DO PRZESTRZENI ŁADUNKOWEJ

MATA GUMOWA DO PRZESTRZENI ŁADUNKOWEJ

Ta wysokiej klasy mata została zaprojektowana specjalnie do ochrony przestrzeni bagażowej. Produkt jest lekki, wytrzymały i łatwo się wyjmuje do czyszczenia.
GUMOWA TACA DO WYŁOŻENIA PRZESTRZENI ŁADUNKOWEJ

GUMOWA TACA DO WYŁOŻENIA PRZESTRZENI ŁADUNKOWEJ

Ta najwyższej jakości wykładzina dostosowana specjalnie do Twojego pojazdu chroni podłogę bagażnika i ma podwyższony brzeg wokół krawędzi, aby chronić ściany boczne. Produkt jest lekki, wytrzymały i łatwo się wyjmuje do czyszczenia.

EKSKLUZYWNE PAKIETY DLA ZWIERZĄT

Nasze akcesoria Pet Pack zapewniają komfort i bezpieczeństwo zwierzętom, równocześnie chroniąc pojazd. Zaprojektowany specjalnie dla Jaguara, pakiet składa się z przegrody o pełnej wysokości oraz gumowej tacy do przestrzeni ładunkowej albo gumowej maty do przestrzeni ładunkowej.**

PET PACK 1

PET PACK 1

PRZEGRODA DO PRZESTRZENI BAGAŻOWEJ I MATA GUMOWA DO PRZESTRZENI ŁADUNKOWEJ

Połączenie gumowej maty do bagażnika z przegrodą o pełnej wysokości, co pozwala chronić zarówno samochód, jak i pupila. Gumowa mata jest wodoodporna i chroni wykładzinę podłogi bagażnika pojazdu. Przegroda o pełnej wysokości uniemożliwia dostęp do przedziału pasażerskiego, jednocześnie bezpiecznie zatrzymując i chroniąc Twojego pupila.
PET PACK 2

PET PACK 2

PRZEGRODA DO PRZESTRZENI BAGAŻOWEJ I GUMOWA TACA DO WYŁOŻENIA PRZESTRZENI ŁADUNKOWEJ

Połączenie wykładziny do bagażnika z przegrodą o pełnej wysokości, co pozwala chronić zarówno samochód, jak i pupila. Wykładzina jest całkowicie wodoodporna, chroniąc wykładziny na podłodze bagażnika pojazdu i bocznych ścianach. Przegroda o pełnej wysokości uniemożliwia dostęp do przedziału pasażerskiego, jednocześnie bezpiecznie zatrzymując i chroniąc Twojego pupila.

*Dostępne są zestawy Pet Pack do modeli XF Sportbrake, E-PACE i F-PACE, zachęcamy do kontaktu. Ceny są obowiązujące na chwilę publikacji i mogą ulec zmianie. Ceny różnią się w zależności od tabliczki znamionowej pojazdu.

**Nie dotyczy pojazdów z pełnowymiarowym kołem zapasowym.