PRZEWODNIK USTAWIEŃ TOUCH PRO

PRZEWODNIK USTAWIEŃ TOUCH PRO

1. AKTYWUJ SWOJE KONTO INCONTROL

Aby włączyć usługi internetowe i subskrypcje Twojego Jaguara, musisz najpierw aktywować swoje konto InControl. Jeśli kupiłeś nowego Jaguara, zalecamy skontaktowanie się ze sprzedawcą w celu uzyskania pomocy w procesie aktywacji.

KUPIŁEŚ UŻYWANEGO JAGUARA OD AUTORYZOWANEGO SPRZEDAWCY?

Postępuj zgodnie z poniższym, prostym procesem samodzielnej rejestracji.


Należy pamiętać, że jeśli przycisk pomocy Jaguara (ikona klucza) świeci się w konsoli górnej, należy skontaktować się ze sprzedawcą w celu uzyskania pomocy.

KUPIŁEŚ UŻYWANEGO JAGUARA OD AUTORYZOWANEGO SPRZEDAWCY?

REJESTRACJA INCONTROL

Rejestracja przez sprzedawcę

Rejestracja przez sprzedawcę

Gdy Twój sprzedawca rozpocznie proces rejestracji w InControl, otrzymasz e-mail z linkiem umożliwiającym dokończenie aktywacji.


Jeśli nie otrzymałeś e-maila aktywacyjnego od sprzedawcy, sprawdź folder Spam.

Samodzielna rejestracja

Samodzielna rejestracja

Jeśli kupiłeś używanego Jaguara lub Twój sprzedawca nie zarejestrował Cię do konta, kliknij poniższy link.


Zanim zaczniesz, upewnij się, że Twój Jaguar jest zaparkowany w miejscu o dobrym zasięgu sieci oraz, że masz pod ręką numer rejestracyjny i numer VIN.

AKTYWACJA ZAKOŃCZONA

Po pomyślnym zakończeniu konfiguracji InControl aktywne usługi zostaną potwierdzone e-mailem.


Przy następnym uruchomieniu pojazdu lampki na przyciskach połączenia alarmowego SOS i pomocy Jaguara powinny się zaświecić.

AKTYWACJA ZAKOŃCZONA

2. USTAWIENIA TWOJEJ ŁĄCZNOŚCI

ZAINSTALUJ KARTĘ SIM

ZAINSTALUJ KARTĘ SIM

W zależności od systemu kartę SIM należy włożyć do gniazda oznaczonego „SIM” lub „MICRO SIM” w konsoli środkowej. Upewnij się, że karta SIM jest całkowicie włożona, złotymi złączami skierowanymi do góry.
POŁĄCZ DANE

POŁĄCZ DANE

Włącz mobilną transmisję danych — po zainstalowaniu przejdź do ikony ustawień na dowolnym ekranie > Wszystkie ustawienia > Funkcje > Łączność > Dane mobilne włączone.


Nawiąż połączenie — na ekranie dotykowym zostanie wyświetlona ikona 4G lub Wi-Fi. Pamiętaj, że wyświetlenie na ekranie komunikatu „Czytanie karty SIM” w obszarze „Dane mobilne” może zająć do dwóch minut.

3. USTAWIENIA NAWIGACJI

Przy pierwszym użyciu nawigacji zostaniesz poproszony o utworzenie profilu i konta. Dzięki temu możesz zapisywać ulubione cele podróży i poprzednie podróże, a także włączać dodatkowe funkcje nawigacji online.

STWÓRZ PROFIL

STWÓRZ PROFIL

Po nadaniu nazwy swojemu profilowi ​​zostaniesz poproszony o przewinięcie strony w dół. Masz teraz możliwość aktywacji opcji „Włącz wszystkie funkcje” – obejmują one historyczne trasy ruchu i informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym – lub „Kontynuuj w trybie offline”, aby wyłączyć wszystkie połączone funkcje nawigacji. Aby umożliwić działanie więcej niż jednemu użytkownikowi systemu nawigacyjnego, wymagany jest profil. Aby korzystać z systemu, należy utworzyć co najmniej jeden profil.
STWÓRZ KONTO

STWÓRZ KONTO

Po utworzeniu profilu możesz utworzyć konto, wybierając opcję „Zaloguj się” na głównym ekranie nawigacyjnym. Zostaniesz poproszony o akceptację „Warunków korzystania z nawigacji”, do których możesz uzyskać dostęp, wpisując podany adres URL w przeglądarce.


Konto nawigacyjne umożliwia pobieranie najnowszych aktualizacji map oraz udostępnianie interesujących miejsc i przewidywanego czasu dotarcia znajomym i rodzinie. Będziesz także mieć możliwość wysyłania miejsc docelowych bezpośrednio do swojego pojazdu za pośrednictwem aplikacji lub strony internetowej InControl Route Planner.

4. ZSYNCHRONIZUJ SWOJE URZĄDZENIA I APLIKACJE

POŁĄCZ SWÓJ TELEFON Z BLUETOOTH

POŁĄCZ SWÓJ TELEFON Z BLUETOOTH

Technologia Bluetooth umożliwia zdalne połączenie kompatybilnego telefonu komórkowego i jego aplikacji z Twoim Jaguarem. Urządzeniem można wówczas sterować za pomocą głosu, kierownicy lub ekranu dotykowego.


Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat parowania Bluetooth z telefonem, odwiedź nasze dedykowane centrum łączności.

CONNECT TO APPLE CARPLAY OR ANDROID AUTO

CONNECT TO APPLE CARPLAY OR ANDROID AUTO

Dzięki technologii Twojego pojazdu możesz bezpiecznie i wygodnie korzystać z aplikacji Apple CarPlayTM 1 i Android AutoTM 2.


Wystarczy podłączyć urządzenie do ekranu dotykowego za pomocą Bluetooth lub certyfikowanego kabla USB.


Dla Apple CarPlayTM 1, upewnij się, że masz zainstalowaną najnowszą wersję iOS i włączoną Siri ® na swoim iPhonie. Dla Android AutoTM 2, upewnij się, że na urządzeniu Google masz zainstalowaną najnowszą aplikację Android Auto i włączonego asystenta głosowego Google.

POŁĄCZ SIĘ Z WBUDOWANYMI APLIKACJAMI W SWOIM POJEŹDZIE

POŁĄCZ SIĘ Z WBUDOWANYMI APLIKACJAMI W SWOIM POJEŹDZIE

Otrzymuj informacje o pogodzie, wiadomościach i mediach online bezpośrednio na ekranie dotykowym. Nie potrzeba żadnego urządzenia mobilnego.3

MONITORUJ SWÓJ POJAZD ZDALNIE

Monitoruj bezpieczeństwo i stan swojego Jaguara za pomocą smartfona z użyciem aplikacji Remote. Jeśli zarejestrowałeś się w Secure Tracker, będziesz potrzebować aplikacji Remote, aby otrzymywać powiadomienia o kradzieży.


Pamiętaj, że z aplikacji Remote 4 można korzystać wyłącznie po aktywowaniu konta InControl za pośrednictwem strony internetowej My Jaguar Incontrol.

MONITORUJ SWÓJ POJAZD ZDALNIE

MASZ PYTANIE DOTYCZĄCE TOUCH PRO?

Być może odpowiedź na to pytanie znajduje się już w naszych często zadawanych pytaniach.

WYKORZYSTAJ WSZYSTKIE MOŻLIWOŚCI SYSTEMU INFORMACYJNO-ROZRYWKOWEGO JAGUARA

ZARZĄDZAJ SUBSKRYPCJAMI

ZARZĄDZAJ SUBSKRYPCJAMI

Uzyskaj szybki dostęp do szczegółów swojej aktualnej subskrypcji InControl.
STRONA INCONTROL ROUTE PLANNER

STRONA INCONTROL ROUTE PLANNER

InControl Route Planner umożliwia planowanie tras oraz zapisywanie punktów docelowych i miejsc. Jeśli w ramach pakietu InControl dostępne są usługi Pro Services, możesz uzyskać dostęp do tych tras później, nie wychodząc z samochodu.
APLIKACJA INCONTROL ROUTE PLANNER

APLIKACJA INCONTROL ROUTE PLANNER

Rozszerz możliwości planowania podróży systemu nawigacji Touch Pro o wskazówki dotyczące transportu publicznego lub trasy piesze dostępne w narzędziu Route Planner na smartfonie.

Funkcje, opcje, usługi stron trzecich i ich dostępność zależą od rynku — skontaktuj się ze sprzedawcą firmy Jaguar, aby uzyskać informacje o dostępności na rynku lokalnym i pełnych warunkach. Niektóre funkcje są objęte subskrypcją, która będzie wymagać dalszego odnowienia po początkowym okresie zalecanym przez sprzedawcę. Nie można zagwarantować łączności z siecią komórkową we wszystkich lokalizacjach. Informacje i obrazy wyświetlane w związku z technologią InControl, w tym ekrany lub sekwencje, podlegają aktualizacji oprogramowania, kontroli wersji i innym zmianom systemowym/wizualnym w zależności od wybranych opcji.


Funkcje opcjonalne i ich dostępność mogą różnić się w zależności od specyfikacji pojazdu (modelu i układu napędowego) lub wymagać zainstalowania innych funkcji w celu ich zamontowania. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym sprzedawcą lub skonfiguruj swój pojazd online.


Kierowcy powinni korzystać z funkcji w samochodzie tylko wtedy, gdy jest to bezpieczne. Kierowcy muszą przez cały czas mieć pełną kontrolę nad pojazdem.


Tylko kompatybilne smartfony.


1Apple CarPlayTM jest znakiem towarowym firmy Apple Inc. Mogą obowiązywać warunki użytkownika końcowego Apple Inc. Twój samochód jest przygotowany na obsługę Apple CarPlay. Usługi oferowane przez Apple CarPlay zależą od dostępności funkcji w Twoim kraju, zobacz https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay po więcej informacji


2Android Auto jest znakiem towarowym firmy Google LLC. Twój samochód jest przygotowany na Android Auto. Usługi oferowane przez Android Auto zależą od dostępności funkcji w Twoim kraju, zobacz https://www.android.com/auto/ po więcej informacji


3Nie wszystkie aplikacje są dostępne dla wszystkich pojazdów. Skontaktuj się ze sprzedawcą.


4Można ją pobrać w sklepie Apple App Store lub Google Play dla większości smartfonów z systemem Android i Apple iOS. Aplikacja Jaguar Remote wymaga połączenia sieciowego, kompatybilnego smartfona, konta InControl i subskrypcji Remote. Aby nadal korzystać z danej funkcji po początkowym okresie subskrypcji, konieczne będzie odnowienie subskrypcji i uiszczenie odpowiednich opłat za odnowienie.