ŁĄCZENIE Z APLIKACJAMI NA ŻYWO I USŁUGAMI STREAMINGOWYMI

ŁĄCZENIE Z APLIKACJAMI NA ŻYWO I USŁUGAMI STREAMINGOWYMI

Uzyskaj dostęp do swoich ulubionych platform streamingowych i serwisów informacyjnych bez konieczności używania smartfona.

WBUDOWANE APLIKACJE NA ŻYWO

Nigdy nie przegapisz żadnego wydarzenia dzięki natychmiastowym wiadomościom i pogodzie, dostarczanym na żywo na ekranie dotykowym1,2.

1. WYBIERZ DODATKOWE FUNKCJE

1. WYBIERZ DODATKOWE FUNKCJE

Aby wybrać i uzyskać dostęp do aplikacji Live, wybierz menu „Dodatkowe funkcje” na ekranie dotykowym Twojego Jaguara.
2. LOGIN

2. LOGIN

Zaloguj się, używając adresu e-mail i hasła do konta InControl. Możesz także wybrać pseudonim i ustawić PIN, aby zalogować się bez konieczności każdorazowego podawania danych logowania do konta. Jeśli nie jesteś zalogowany, Twoje preferencje nie zostaną zapisane.
3. AKTUALIZUJ

3. AKTUALIZUJ

Jeśli na kafelku „Aktualizacja” pojawi się zielona strzałka w dół, oznacza to, że aktualizacje są dostępne.

TWOJE MOBILNE USŁUGI STREAMINGOWE

Połącz swoje konto InControl z muzyką i treściami z konta Spotify.

1. ZALOGUJ DO INCONTROL

1. ZALOGUJ DO INCONTROL

Zaloguj się do witryny My Jaguar InControl i przejdź do zakładki „Moje konto”.
2. POŁĄCZONE KONTA

2. POŁĄCZONE KONTA

Kliknij menu „Połączone konta”, wybierz dostawcę i kliknij „Połącz”.
3. ZALOGUJ SIĘ DO ZEWNĘTRZNEGO DOSTAWCY

3. ZALOGUJ SIĘ DO ZEWNĘTRZNEGO DOSTAWCY

Zostaniesz teraz przeniesiony do zewnętrznego dostawcy* strona logowania. Użyj danych logowania utworzonych u wybranego dostawcy, a nie danych logowania InControl.
4. DOSTĘP DO WBUDOWANYCH APLIKACJI NA ŻYWO

4. DOSTĘP DO WBUDOWANYCH APLIKACJI NA ŻYWO

Po pomyślnym połączeniu konta będziesz mieć do niego dostęp bezpośrednio ze swojego pojazdu w zakładce „Źródło”, a następnie „Media online”.

*Funkcje, opcje InControl, usługi stron trzecich i ich dostępność zależą od rynku – skontaktuj się ze sprzedawcą marki Jaguar, aby uzyskać informacje o dostępności na rynku lokalnym i pełnych warunkach. Niektóre funkcje są objęte subskrypcją, która będzie wymagać dalszego odnowienia po początkowym okresie zalecanym przez sprzedawcę. Nie można zagwarantować łączności z siecią komórkową we wszystkich lokalizacjach. Informacje i obrazy wyświetlane w związku z technologią InControl, w tym ekrany lub sekwencje, podlegają aktualizacji oprogramowania, kontroli wersji i innym zmianom systemowym/wizualnym w zależności od wybranych opcji.


Funkcje opcjonalne i ich dostępność mogą różnić się w zależności od specyfikacji pojazdu (modelu i układu napędowego) lub wymagać zainstalowania innych funkcji w celu ich zamontowania. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym sprzedawcą lub skonfiguruj swój pojazd online.


Tylko kompatybilne smartfony.


Apple CarPlayTM jest znakiem towarowym firmy Apple Inc. Mogą obowiązywać warunki użytkownika Apple Inc.

Twój samochód jest przygotowany na obsługę Apple CarPlay. Usługi oferowane przez Apple CarPlay zależą od dostępności funkcji w Twoim kraju, patrz https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay po więcej informacji


®Android Auto jest znakiem towarowym Google LLC.

Twój samochód jest przygotowany na Android Auto. Usługi oferowane przez Android Auto zależą od dostępności funkcji w Twoim kraju, patrz https://www.android.com/auto/ po więcej informacji


1Nie wszystkie aplikacje na żywo są dostępne dla wszystkich pojazdów. Skontaktuj się ze sprzedawcą.


2Kierowcy powinni korzystać z funkcji w samochodzie tylko wtedy, gdy jest to bezpieczne. Kierowcy muszą przez cały czas mieć pełną kontrolę nad pojazdem