PRZEWODNIK USTAWIEŃ PIVI

PRZEWODNIK USTAWIEŃ PIVI

1. AKTYWUJ SWOJE KONTO INCONTROL

Aby umożliwić dostęp do Twoich usług i subskrypcji Jaguara, należy aktywować swoje konto InControl. Po zakupie nowego Jaguara, sugerujemy skontaktować się z sprzedawcą w celu uzyskania pomocy w procesie aktywacji.

KUPIŁEŚ JAGUARA OD AUTORYZOWANEGO SPRZEDAWCY?

Postępuj zgodnie z poniższym prostym procesem samodzielnej rejestracji.


Należy pamiętać, że jeśli przycisk pomocy Jaguara (ikona klucza) świeci się w konsoli górnej, należy skontaktować się ze sprzedawcą w celu uzyskania pomocy.

KUPIŁEŚ JAGUARA OD AUTORYZOWANEGO SPRZEDAWCY?

REJESTRACJA KONTA INCONTROL

REJESTRACJA PRZEZ SPRZEDAWCĘ

REJESTRACJA PRZEZ SPRZEDAWCĘ

Gdy Twój sprzedawca rozpocznie proces rejestracji w InControl, otrzymasz e-mail z linkiem umożliwiającym dokończenie aktywacji.


Jeśli nie otrzymałeś e-maila aktywacyjnego od swojego sprzedawcy, sprawdź folder Spam.

SAMODZIELNA REJESTRACJA

SAMODZIELNA REJESTRACJA

Jeśli kupiłeś używanego Jaguara lub Twój sprzedawca nie zarejestrował Cię dla konta, kliknij poniższy link.


Zanim zaczniesz, upewnij się, że Twój Jaguar jest zaparkowany w miejscu o dobrym zasięgu sieci oraz że masz pod ręką numer rejestracyjny i numer VIN.

2. USTAW SWÓJ SYSTEM INFORMACYJNO- ROZRYWKOWY

POSTĘPUJ ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ

Kreator umożliwia łatwą konfigurację systemu informacyjno-rozrywkowego, w tym parowanie telefonów i ustawianie preferencji radia.
POSTĘPUJ ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ

3. ZSYNCHRONIZUJ SWOJE APLIKACJE I URZĄDZENIA

POŁĄCZ WBUDOWANE APLIKACJE ONLINE

POŁĄCZ WBUDOWANE APLIKACJE ONLINE

Otrzymuj informacje o pogodzie i multimediach online bezpośrednio na ekranie dotykowym7. Nie potrzeba żadnego urządzenia mobilnego.


Ze schowka aplikacji systemu informacyjno-rozrywkowego wybierz ikonę „Połącz konta” i wyszukaj aplikację, którą chcesz połączyć. Możesz zeskanować kod QR swoim smartfonem lub wybrać opcję „Wyślij mi e-mail”, aby wysłać link do strony logowania na swój adres e-mail.


Po nawiązaniu połączenia możesz od razu rozpocząć korzystanie z usługi w swoim pojeździe. Połączone usługi pojawią się jako ikona w szufladzie aplikacji, jako źródło multimediów w odtwarzaczu multimedialnym lub jako aktywny kalendarz w aplikacji Agenda.

POŁĄCZ APPLE CARPLAY<sup>TM</sup> LUB ANDROID AUTO<sup>TM</sup>

POŁĄCZ APPLE CARPLAYTM LUB ANDROID AUTOTM

Za pomocą smartfona możesz wygodnie korzystać z aplikacji dla Twojego pojazdu, używającApple CarPlayTM 3iAndroid AutoTM 4.


Wystarczy podłączyć urządzenie do ekranu dotykowego za pomocą Bluetooth lub certyfikowanego kabla USB.


DlaApple CarPlayTM 3, upewnij się, że masz zainstalowaną najnowszą wersję systemu iOS i włączoną funkcję Siri® na swoim iPhonie. DlaAndroid AutoTM 4, upewnij się, że na urządzeniu Google masz zainstalowaną najnowszą aplikację Android Auto i włączony asystent głosowy Google.

POŁĄCZ Z AMAZON&nbsp;ALEXA

POŁĄCZ Z AMAZON ALEXA

Steruj nawigacją i muzyką za pomocą głosu. Amazon Alexa jest wbudowana w Twój system informacyjno-rozrywkowy, więc jest szybka, responsywna i łatwa w użyciu.5

MONITORUJ SWOJ POJAZD ZDALNIE

Monitoruj bezpieczeństwo i stan swojego Jaguara za pomocą smartfona za pomocą aplikacji Remote8. Jeśli zarejestrowałeś się w Secure Tracker, będziesz potrzebować aplikacji Remote, aby otrzymywać powiadomienia o kradzieży.


Należy pamiętać, że z funkcji aplikacji Remote można korzystać dopiero po aktywowaniu konta InControl za pośrednictwem strony internetowej My Jaguar Incontrol.

MONITORUJ SWOJ POJAZD ZDALNIE

PYTANIA I ODPOWIEDZI

W JAKI SPOSÓB ZAKTUALIZOWAĆ SYSTEM NAWIGACJI MAP?

Mapy będą aktualizowane automatycznie w czasie trwania aktywnej subsykrypcji nawigacji. Aktywna subskrypacja nawigacji jest zazwyczaj częścią pierwotnego okresu gwarancji, odnowienie tej subskrypcji pozwala na  automatyczną aktualizację map.

ILE URZĄDZEŃ BLUETOOTH MOŻE BYĆ PODŁĄCZONE LUB SPAROWANE?

Łącznie można sparować 8 urządzeń Bluetooth, przy czym jednocześnie mogą być sparowane dwa urządzenia – mogą to być telefony lub urządzenia multimedialne. Pierwsze urządzenie sparowane z Pivi/Pivi Pro zostanie wyznaczone jako urządzenie główne. Można to zmienić w ustawieniach, przechodząc do Ustawień > Wszystkie > Łączność > Bluetooth > i wybierz urządzenie, które chcesz zmienić.

JAK ODNOWIĆ USŁUGI INCONTROL?

Kiedy Twoje usługi InControl osiągną datę wygaśnięcia, otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem do odnowienia usług InControl. Jeśli nie otrzymałeś tego e-maila lub link wygasł, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta.

W JAKI SPOSÓB USUNĄĆ SWOJE DANE OSOBOWE?

Przed sprzedażą swojego pojazd, należy usunąć swoje dane z konta InControl. Zaloguj się na  stronie internetowej My Jaguar InControl, wybierz znajdujące się po prawej stronie "Ustawienia Pojazdu", a następnie wybierz menu 'Usuń Pojazd'. Kliknij w Usuń Pojazd' ,aby usunąć wszystkie dane pojazdu z Twojego konta InControl. Należy podać hasło do konta  InControl. W systemie Pivi/Pivi Pro, i przejść do Ustawień > Wszystkie > Ustawienia Profilu, aby wybrać profil do usunięcia. Jeżeli pojazd został niedawno zakupiony, prosimy skontaktować się ze sprzedawcą.

CZY MUSZĘ POSIADAĆ TELEFONICZNĄ KARTĘ SIM?

Nie,Twój pojazd posiada kartę SIM, która pozwala na używanie

1. Funkcje łączności / usługi systemu nawigacji1

2.    Wi-Fi Hotspot6

3. Funkcje / usługi Pakietu Online2 

Usługi te wymagają posiadania ważnej subskrypcji. Abonament obejmuje komórkową transmisję danych, więc przez cały okres trwania subskrypcji nie są wymagane żadne dodatkowe umowy ani karty SIM.

W JAKI SPOSÓB WYBRAĆ OPCJE WIDOKU MAPY NA WYŚWIETLACZU?

Aby zmienić wygląd interaktywnego wyświetlacza, wejdź w ustawienia poprzez menu na kierownicy. Dodatkowe preferencje wyświetlacza kierowcy mogę być dostępne w zależności od pojazdu. Dostęp do nich jest możliwy poprzez główne menu Pivi Pro Ustawienia > Nawigacja > Wyświetlacz kierowcy

WYKORZYSTAJ MOŻLIWOŚCI SYSTEMU INFORMACYJNO-ROZRYWKOWEGO JAGUARA

ZARZĄDZAJ SWOIMI SUBSKRYPCJAMI

Uzyskaj szybki dostęp do szczegółów swojej aktualnej subskrypcji InControl.
ZARZĄDZAJ SWOIMI SUBSKRYPCJAMI

Funkcje, opcje, usługi stron trzecich i ich dostępność zależą od rynku — skontaktuj się ze sprzedawcą firmy Jaguar, aby uzyskać informacje o dostępności na rynku lokalnym i pełnych warunkach. Niektóre funkcje są objęte subskrypcją, która będzie wymagać dalszego odnowienia po początkowym okresie zalecanym przez sprzedawcę. Nie można zagwarantować łączności z siecią komórkową we wszystkich lokalizacjach. Informacje i obrazy wyświetlane w związku z technologią InControl, w tym ekrany lub sekwencje, podlegają aktualizacji oprogramowania, kontroli wersji i innym zmianom systemowym/wizualnym w zależności od wybranych opcji.


Funkcje opcjonalne i ich dostępność mogą różnić się w zależności od specyfikacji pojazdu (modelu i układu napędowego) lub wymagać zainstalowania innych funkcji w celu ich zamontowania. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym sprzedawcą lub skonfiguruj swój pojazd online.


Kierowcy powinni korzystać z funkcji w samochodzie tylko wtedy, gdy jest to bezpieczne. Kierowcy muszą przez cały czas mieć pełną kontrolę nad pojazdem.


Tylko kompatybilne smartfony.


1Nawigacja będzie wymagać dalszej subskrypcji po upływie początkowego okresu zalecanego przez Twojego sprzedawcę marki Jaguar.

2Wymagana 12-miesięczna subskrypcja pakietu online. Aby nadal korzystać z danej funkcji po początkowym okresie subskrypcji, konieczne będzie odnowienie subskrypcji i uiszczenie odpowiednich opłat za odnowienie. Dostępne tylko na połączonych rynkach. Skontaktuj się ze sprzedawcą. Pakiet online dla pakietów ze specyfikacją S i wyższych.

3Twój samochód jest przygotowany na obsługę Apple CarPlay. Usługi oferowane przez Apple CarPlay zależą od dostępności funkcji w Twoim kraju, sprawdźhttps://www.apple.com/ios/feature-availability/#apple-carplaypo więcej informacji.

4Twój samochód jest przygotowany na Android Auto. Usługi oferowane przez Android Auto zależą od dostępności funkcji w Twoim kraju, sprawdźhttps://www.android.com/auto/po więcej informacji.

5Usługa Amazon Alexa jest dostępna tylko na określonych rynkach. Amazon, Alexa, Amazon Music, Audible i wszystkie powiązane znaki są znakami towarowymi firmy Amazon.com, Inc. lub jej oddziałów. Niektóre funkcje Alexy zależą od technologii inteligentnego domu. Wymagana 12-miesięczna subskrypcja pakietu online. Aby nadal korzystać z danej Funkcji po początkowym okresie subskrypcji, należy odnowić subskrypcję i uiścić odpowiednie opłaty za odnowienie. Dostępne tylko na połączonych rynkach. Skontaktuj się ze sprzedawcą. Pakiet online dla pakietów ze specyfikacją S i wyższych.

6Obowiązuje polityka dozwolonego użytku. Po wykorzystaniu 20 GB danych w ciągu miesiąca prędkość transmisji danych i funkcjonalność w pojeździe mogą się zmniejszyć przez resztę miesiąca.

7Nie wszystkie aplikacje na żywo są dostępne dla wszystkich pojazdów. Skontaktuj się ze sprzedawcą.

8Można ją pobrać w sklepie Apple App Store lub Google Play dla większości smartfonów z systemem Android i Apple iOS. Aplikacja Jaguar Remote wymaga połączenia sieciowego, kompatybilnego smartfona, konta InControl i subskrypcji Remote. Aby nadal korzystać z danej funkcji po początkowym okresie subskrypcji, konieczne będzie odnowienie subskrypcji i uiszczenie odpowiednich opłat za odnowienie.