epace
E‑PACE

Jaguar E‑PACE to pierwszy kompaktowy SUV marki Jaguar już od 149 900 złotych.

WIDOK NADWOZIA 360°

EMISJA CO2 g/km
Od 143‡ z przekładnią manualną
Od 158‡ z przekładnią automatyczną

SPALANIE W CYKLU MIESZANYM l/100km
Od 5.4‡ z przekładnią manualną
Od 6.0‡ z przekładnią automatyczną

PORÓWNAJ MODELE
Porównaj pakiety wyposażenia dostępne dla poszczególnych wersji i dopasuj do własnych potrzeb.
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
POBIERZ KATALOG
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.

Jaguar E‑PACE łączy w sobie legendarne właściwości jezdne samochodów Jaguar z codzienną praktycznością, wiodącą w klasie przestrzenią bagażową oraz deską rozdzielczą skupioną wokół kierowcy w centralnym punkcie rodzinnego wnętrza. Nigdy wcześniej nie było takiego kompaktowego SUV-a.

KONFIGURATOR
ODKRYJ NADWOZIE E‑PACE
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/epace/01.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/epace/**.jpg
Kliknij, aby zobaczyć
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/epace/01_m.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/epace/**_m.jpg
Dotknij, aby zobaczyć
ODKRYJ WNĘTRZE E‑PACE
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/int_360/epace_my19
Kliknij, aby zobaczyć
Dotknij, aby zobaczyć
Powrót
Zamknij

Przedstawione pojazdy na tej stronie mogą nie być dokładnymi reprezentacjami najnowszych ulepszeń. Dostępność niektórych opisanych funkcji może być zależna od rynku lub układu napędowego. Więcej szczegółów u lokalnego przedstawiciela marki Jaguar.

STWORZONY BY POBUDZAĆ ZMYSŁY

W DNA każdego Jaguara znajduje się porywająca i instynktowna jazda. Poznaj E‑PACE, kompaktowego SUV-a marki Jaguar.

Wybierz wersję wyposażenia
DESIGN
ATRAKCYJNY DESIGN NADWOZIA
Nadwozie Jaguara E‑PACE prezentuje się wyjątkowo dynamicznie, m.in. dzięki efektownej osłonie chłodnicy, którą otaczają eleganckie reflektory LED. Opcjonalnie dostępne są również reflektory Matrix LED, które nie tylko poprawiają widoczność i bezpieczeństwo, ale także atrakcyjność stylistyczną nadwozia, za sprawą zintegrowanych świateł do jazdy dziennej LED oraz animowanych kierunkowskazów przednich i tylnych.
Odkryj nadwozie
KOKPIT KIEROWCY
Deska rozdzielcza modelu E‑PACE została wykonana z wysokiej jakości materiałów współgrających z nowoczesnym projektem wnętrza. Kokpit otacza kierowcę, zapewniając bezproblemowy i intuicyjny dostęp do wszystkich potrzebnych przełączników, aby nie dekoncentrował się podczas jazdy.
ODKRYJ WNĘTRZE
Wyposażenie
DRIVING EXPERIENCE
Odkryj prawdziwą radość z jazdy Jaguarem E‑PACE. Samochód oferuje złoty środek między zwinnością i komfortem jazdy, a w pełni niezależny układ zawieszenia został wyposażony w wyrafinowany układ typu multi-link z tyłu. Zaawansowane technologie wspomagające jazdę np. Active Driveline1 czy Adaptive Dynamics2 zapewniają, że E‑PACE dostarczy zwinną i kontrolowaną jazdę.
TECHNOLOGIA POKŁADOWA
Zaprojektowana aby każda podróż była bezpieczna i ciekawa. Najnowsze rozwiązania technologiczne wykorzystane w E‑PACE to m.in. system infotainment Touch Pro zawierający 10-calowy ekran dotykowy.
ODKRYJ TECHNOLOGIĘ
PRZESTRONNE WNĘTRZE
E‑PACE posiada wiodącą w klasie przestrzeń bagażową. Głęboki schowek w centralnej konsoli z demontowalnymi uchwytami na napoje, zapewnia przestrzeń którą możesz dostosować do swoich potrzeb. Obszerny schowek przed pasażerem jest idealnym miejscem na najcenniejsze przedmioty, które możesz zamknąć w bezpiecznym miejscu. W drzwiach przednich znajdziesz także obszerne kieszenie, które są w stanie pomieścić różne przedmioty.
ODKRYJ PRAKTYCZNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO
5 GWIAZDEK W TESTACH EURO NCAP

Jaguar E‑PACE osiągnął maksymalną ocenę 5-gwiazdek w testach bezpieczeństwa Euro NCAP, potwierdzając, że należy do najbezpieczniejszych na rynku. Oferując doskonałą ochronę dla dorosłych, dzieci i pieszych, pojazd uzyskał wysoką ocenę we wszystkich kategoriach.

Jego kompleksowy zestaw standardowych systemów bezpieczeństwa, w tym hamowania awaryjnego z funkcją wykrywania pieszego i asystenta pasa ruchu, zapewnia najwyższy poziom ochrony podczas podróży.

Dowiedz się więcej
Diesel, benzyna czy napęd elektryczny?

Nasze obecnie dostępne jednostki benzynowe i wysokoprężne są najczystsze i najbardziej wydajne, jakie kiedykolwiek wyprodukowaliśmy. Nasz nowy elektryczny układ napędowy to przyszłość podróżowania. Który do Ciebie pasuje?

WERSJE WYPOSAŻENIA MODELU E‑PACE

Dynamiczny układ napędowy, współczesne rzemiosło i codzienna praktyczność są elementami standardowymi. W związku z tym, którego członka rodziny E‑PACE wybierzesz?

Wybierz swój model

1 Dostępny wyłącznie z silnikami D240 i P300.
2 Niedostępny z silnikiem D150, skrzynią manualną i 17" obręczami aluminiowymi.
3 Pakiet Connect Pro zawiera usługi subskrypcji, które mogą zostać przedłużone po wstępnym terminie zalecanym przez przedstawiciela marki Jaguar. Łączność z siecią mobilną nie może być zagwarantowana we wszystkich lokalizacjach. Funkcjonalność online i łączność Wi-Fi zależy od instalacji karty micro SIM z odpowiednim pakietem danych.

Wszystkie liczby są wartościami producenta i podlegają ostatecznemu zatwierdzeniu przed rozpoczęciem produkcji. Należy pamiętać, że dane dotyczące emisji CO2 i zużycia paliwa mogą się różnić w zależności od wybranych obręczy, a najniższe wartości mogą nie być osiągalne w przypadku wyboru standardowych obręczy.
Wyświetl dane liczbowe WLTP.
WLTP jest nowym oficjalnym testem UE służącym do obliczania standardowego zużycia paliwa i emisji CO2 dla samochodów osobowych. Mierzy zużycie paliwa / energii, zasięg i emisję. Ma to na celu dostarczenie danych bardziej zbliżonych do rzeczywistego zużycia i zachowania kierowcy. Podczas procedury testowane są pojazdy z opcjonalnym wyposażeniem oraz z bardziej wymagającą procedurą testową i profilem jazdy.