NOWY JAGUAR XF

Oszałamiające połączenie prezencji i wydajności. Jaguar XF został wyposażony w nową gamę silników wysokoprężnych, która została wzbogacona o technologię hybrydową MHEV.

WIDOK NADWOZIA 360°

EMISJA CO2 g/km
OD 115

ŚREDNIE SPALANIE l/100km
OD 4.4

SAMOCHODY DOSTĘPNE W SALONIE
https://new.carsinventory.com/api2/4f86ddd470e78ca095cd29c46e95448f9509dbd0?locale=pl
https://new.carsinventory.com/api2/4f86ddd470e78ca095cd29c46e95448f9509dbd0?locale=pl
WSZYSTKIE DOSTĘPNE SAMOCHODY:
SAMOCHODY NOWE
Sprawdź naszą ofertę samochodów nowych i znajdź swój wymarzony samochód
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
POBIERZ KATALOG
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.
DESIGN
ODKRYJ WNĘTRZE
ODKRYJ WNĘTRZE XF SEDAN

Dzięki dużej ilości miejsca na nogi, rozbudowanym możliwościom ustawienia foteli i nowym, opcjonalnym ustawieniom masażu, Twój XF jest idealnym miejscem do relaksu.

KONFIGURATOR
ZOBACZ GALERIĘ
ODKRYJ XF SEDAN
ODKRYJ NADWOZIE XF SEDAN

XF przykuwa uwagę pod każdym kątem. Designerskie elementy nadwozia, w tym nowy osłony chłodnicy, są częścią ulepszonego wyglądu zewnętrznego modelu XF.

KONFIGURATOR
ZOBACZ GALERIĘ
ODKRYJ SPORTBRAKE
ODKRYJ NADWOZIE XF SPORTBRAKE

Nowy XF Sportbrake. Zaprojektowany dla tych, którzy szukają więcej miejsca. Od spotkań biznesowych, przez zakupy, po weekendowy wypad za miasto.

KONFIGURATOR
ZOBACZ GALERIĘ
OSIĄGI
WŁAŚCIWOŚCI JEZDNE
WŁAŚCIWOŚCI JEZDNE

Doświadcz słynnych możliwości drogowych Jaguara. W ofercie znajdują się teraz nowe silniki wysokoprężne z technologią hybrydową MHEV, umożliwiające jeszcze bardziej efektywne podróżowanie.

ALL WHEEL DRIVE
ALL WHEEL DRIVE

Unikalny wśród systemów napędu na wszystkie koła system Jaguar All Wheel Drive (AWD) obejmuje system Intelligent Driveline Dynamics (IDD), prognozujący ograniczenia trakcji i odpowiadający za rozdział momentu obrotowego w celu utrzymania kontroli nad pojazdem i pewnego prowadzenia.

POZNAJ SPECYFIKACJE
TORQUE VECTORING
System Torque Vectoring by Braking (TVBB) zapewnia kontrolowane niezależne hamowanie, aby zmaksymalizować możliwości nawet w najciaśniejszych zakrętach. Redukuje podsterowność i zapewnia zwinność zbliżoną do samochodu sportowego.
JEDNOSTKI NAPĘDOWE
Ciesz się większą wydajnością wraz z legendarnymi osiągami Jaguara. Poza gamą wydajnych silników benzynowych, XF oferuje nową gamę silników wysokoprężnych wzbogaconą o technologię hybrydową MHEV; inteligentny system odzyskiwania energii, który ładuje się podczas zwalniania i hamowania.
PAKIET DYNAMIC HANDLING
Poprawiając zarówno estetykę pojazdu, jak i wrażenia z jazdy, ten opcjonalny pakiet zawiera system Configurable Dynamics, czerwone zaciski hamulcowe, spoiler pokrywy bagażnika oraz hamulce o średnicy 355 mm (przód) i 325 mm(tył).
TECHNOLOGIA POKŁADOWA
PROSTOTA W STANDARDZIE
PROSTOTA W STANDARDZIE

Wyposażenie standardowe pakietu Pivi obejmuje:

• 11,4-calowy ekran dotykowy
• Radio cyfrowe DAB
• Udoskonalony interfejs
• Apple CarPlay®1
• Android Auto™2
• Aplikację Remote3


Aktualizacja do Pivi Pro4 pozwoli Ci korzystać w samochodzie z zalet sztucznej inteligencji, dzięki której system nawigacji sukcesywnie doskonali swoje działanie i możesz cieszyć się skuteczniejszą łącznością w podróży.

INFORMACJE W SKRÓCIE
INFORMACJE W SKRÓCIE

Dzięki wysokiej rozdzielczości i ostrej grafice, opcjonalny cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 12,3" wyświetla najważniejsze informacje o jeździe, rozrywce i aktywnym bezpieczeństwie, w tym nawigację, telefon i media - wyraźnie i bez zakłóceń.

Opcjonalny wyświetlacz przezierny5 pokazuje najważniejsze dane pojazdu. Prędkość, wybrany bieg oraz wskazówki nawigacyjne wyświetlane są na przedniej szybie. Przejrzysta, pełnokolorowa grafika o wysokiej rozdzielczości, umożliwia łatwe przeglądanie wszystkich informacji.

SYSTEM AUDIO MERIDIAN™
SYSTEM AUDIO MERIDIAN™

Brytyjska firma Meridian™ Audio skupia się na muzycznych doświadczeniach. Nie mówimy tu po prostu o zwiększaniu poziomów głośności. Chodzi bardziej o intensyfikację poziomów głębi, klarowności i realizmu muzyki poprzez połączenie zaawansowanej techniki akustycznej i przemyślnie rozmieszczonych głośników w celu stworzenia tzw. sceny dźwiękowej, która idealnie pasuje do wnętrza XF. Wybierz jeden z opcjonalnych systemów dźwiękowych Meridian™ lub Meridian™Surround.

CISZA I SPOKÓJ
CISZA I SPOKÓJ

F‑PACE zapewnia wyższy komfort jazdy Tobie i Twoim pasażerom dzięki obniżonemu poziomowi wibracji oraz aktywnej redukcji hałasu drogowego – innowacyjnej technologii opracowanej przez ekspertów akustyki z firmy Meridian Audio.

POZOSTAJESZ W KONTAKCIE
Pakiet Online6 oferuje dzięki wewnętrznej karcie SIM dodatkowe usługi internetowe, zapewniając:

• Nieograniczone zasoby strumieniowanych mediów
• Rozpoznawanie mowy online
• Prognozy pogody
• Synchronizację kalendarza online
ROZRYWKA DLA WSZYSTKICH
Wybierz opcjonalny plan z transmisją danych7 dla hotspotu Wi-Fi, a będziesz mógł korzystać z:

• Własnego zestawu usług pozwalających na strumieniową transmisję multimediów
• Do 20 GB bezpłatnych danych miesięcznie
• Wzmocnionego sygnału antenowego
• Wielu urządzeń skomunikowanych z Internetem
ŁADOWANIE BEZPRZEWODOWE
Opcjonalne bezprzewodowe ładowanie urządzeń wyposażone we wzmacniacz sygnału telefonu umożliwia ładowanie zgodnych smartfonów bez konieczności stosowania przewodów lub stacji dokującej. Telefon będzie korzystał w kabinie z anteny pojazdu, aby zapewnić lepszy sygnał i lepszą jakość połączenia.
SYSTEM JONIZACJI POWIETRZA W KABINIE Z FILTREM PM2,5
Opcjonalny system jonizacji powietrza stosujący technologię Nanoe™ wpływa na lepsze samopoczucie kierowcy, jak i pasażerów. Po włączeniu, nasz specjalnie zaprojektowany filtr przyciąga i wychwytuje drobne cząsteczki zawieszone o frakcji PM2,5 oraz redukuje ilość alergenów przenoszonych z kurzem i pyłkami roślin.
BEZPIECZEŃSTWO I PRAKTYCZNOŚĆ
PRAKTYCZNA PRZESTRZEŃ BAGAŻOWA
Dużo miejsca na wszystko, czego potrzebujesz w podróży. Niezależnie od tego, czy jest to sobotni wypad z rodziną, czy dłuższy wyjazd, Sportbrake zaspokoi Twoje potrzeby.
ACTIVITY KEY
Wodoszczelny i odporny na wstrząsy, całkowicie nowy, opcjonalny Activity Key8 umożliwia odblokowanie, zablokowanie i uruchomienie pojazdu. Tak więc niezależnie od tego, co Ty i Twoi znajomi zaplanowaliście, nie ma już potrzeby używania konwencjonalnego kluczyka.
CLEARSIGHT INTERIOR REAR VIEW MIRROR
Opcjonalna, najnowocześniejsza technologia zapewnia niezakłócony widok do tyłu9. Kamera umieszczona w antenie dachowej przesyła obraz na żywo do lusterka wstecznego, zapewniając stałą widoczność niezależnie od tego, co znajduje się za Tobą.
FUNKCJE WSPOMAGANIA KIEROWCY
Jaguar XF został wyposażony w systemy wspomagające kierowcę, które ułatwiają przemieszczanie się i parkowanie w mieście oraz sprawiają, że jazda w trasie jest jeszcze przyjemniejsza. Systemy wpływają korzystnie na komfort prowadzenia, pomagając uwolnić się od stresu.
NIE REZYGNUJ Z ODKRYWANIA
WYBIERZ SWÓJ MODEL JAGUAR XF
Pełną gamę modeli można znaleźć tutaj, z szerokim wyborem doskonałych projektów, dostępnych rozwiązań wspomagających osiągi, wydajnośc i technologię.
WYBIERZ SWÓJ MODEL
GALERIA ZDJĘĆ
Drobiazgowa dbałość o szczegóły zawsze charakteryzowała nasze pojazdy. Nowy Jaguar XF. Wzbudzaj podziw każdym detalem.
ZOBACZ GALERIĘ
DANE TECHNICZNE
Poznaj szczegóły. Dowiedz się więcej o parametrach silnika, oszczędności, rozmiarach i pojemnościach.
POZNAJ SPECYFIKACJE
IDEALNA PODRÓŻ ZACZYNA SIĘ TUTAJ

Luksusowy salon biznesowy z charakterystycznym designem, dynamicznym napędem i najnowocześniejszymi technologiami.

KONFIGURATOR
AKCESORIA JAGUAR
AKCESORIA JAGUAR

Stwórz swojego XF zgodnie ze swoim gustem, stylem życia i zainteresowaniami.

ZOBACZ AKCESORIA
KOLEKCJA GADŻETÓW JAGUAR
KOLEKCJA GADŻETÓW JAGUAR

Poznaj naszą stylową kolekcją markowej odzieży i akcesoriów, inspirowaną samochodami Jaguar.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
SAMOCHODY NOWE
Sprawdź naszą ofertę samochodów nowych i znajdź swój wymarzony samochód
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
POBIERZ KATALOG
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.

Podane liczby dotyczące cyklu NEDC2 obliczono na podstawie oficjalnych testów producenta w cyklu WLTP zgodnie z prawodawstwem UE. Wyłącznie do celów porównawczych. Wartości uzyskane w warunkach rzeczywistych mogą być nieco inne. Emisja CO2 oraz zużycie paliwa mogą zależeć od zainstalowanych opon oraz od elementów wyposażenia opcjonalnego. NEDC2 to dane wyliczone zgodnie z obowiązującą metodologią na podstawie wyników otrzymanych z testów WLTP, równoważne tym, jakie byłyby uzyskane w ramach poprzednio stosowanego testu NEDC. Pozwala to na poprawne przeprowadzenie kalkulacji podatkowych.

Sprawdź dane WLTP.

WLTP to nowy oficjalny test UE stosowany do obliczania znormalizowanego zużycia paliwa i wartości CO₂ dla samochodów osobowych. Mierzy paliwo, zużycie energii, zasięg i emisje. Ma to na celu przedstawienie liczb jak najbardziej zbliżonych do wyników uzyskanych podczas codziennego użytkowania pojazdu. Testuje pojazdy z opcjonalnym wyposażeniem oraz z bardziej wymagającą procedurą testową oraz profilem jazdy. Figures are shown as a range under WLTP testing measures. The lowest figures refer to the most economical/lightest set of options.
The highest figures refer to the least economical/heaviest set of options. WLTP legislation dictates that where there is <5g CO2 variance between the lowest and highest figures, only the highest is declared.


1 Twój samochód jest przygotowany do obsługi Apple CarPlay. Funkcje oferowane przez Apple CarPlay zależą od dostępności usług w twoim kraju, więcej informacji znajdziesz na stronach https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay
2 Twój samochód jest przygotowany do obsługi Android Auto. Funkcje oferowane przez Android Auto zależą od dostępności usług w twoim kraju, więcej informacji znajdziesz na stronach https://www.android.com/auto/.

3 Remote zawiera usługi subskrypcji, które można przedłużyć po wstępnym okresie uzgodnionym z autoryzowanym przedstawicielem marki Jaguar. Aplikację Remote można pobrać z App Store Apple/Play Store Google.

4 Connected Navigation będzie wymagać dalszej subskrypcji, która może być odnawiana po początkowym okresie uzgodnionym z przedstawicielem marki Jaguar.

5 Dostępne tylko z szybą przednią osłabiającą działanie promieni słonecznych. Wskazówki nawigacyjne na przedniej szybie pojawiają się tylko wtedy, gdy samochód jest wyposażony w Pivi Pro.

6 Zastosowanie znajdują tu zasadny uczciwego i odpowiedzialnego użytkowania. Roczny standardowy abonament można przedłużyć po wstępnym okresie uzgodnionym z autoryzowanym przedstawicielem marki Jaguar

7 Zdjęcie przedstawia akcesoria Click and Go Jaguara, sprzedawane oddzielnie. Nie obejmuje lub tabletu. Zastosowanie znajdują tu zasadny uczciwego i odpowiedzialnego użytkowania. Po wykorzystaniu 20 GB danych w ciągu miesiąca, prędkość transmisji danych i funkcjonalność systemu może zostać zredukowana do końca okresu rozliczeniowego. Szczegółowe informacje o zasadach uczciwego użytkowania związanych z tą funkcją znajdują się w Regulaminie InControl Pivi Pro na stronie www.jaguar.com/pivi-pro-terms. Czas odtwarzania jest zależny od dostawcy usług transmisji strumieniowej i od rozdzielczości pobieranego materiału wideo. Wideo w rozdzielczości HD znacznie zwiększy wykorzystanie danych.

8 Kluczyk dla aktywnych może zostać naładowany w ciągu 2 godzin, co zapewni do 10 dni działania na baterii.

9 Saloon only. Subject to local regulations. If bifocal or varifocal users cannot easily adjust focus on the ClearSight digital rear view image, they may revert to rear view mirror mode at any time.


Elementy wyposażenia opcjonalnego mogą się różnić, zależnie od wybranej wersji pojazdu (model i układ napędowy) oraz rynku, a ich dostępność może być także zależna od instalacji innych dodatkowych opcji. Zachęcamy do kontaktu z lokalnym dystrybutorem w celu uzyskania bliższych informacji lub dokonania internetowej konfiguracji Państwa pojazdu.


Kierowca powinien korzystać z funkcji w samochodzie tylko wtedy, gdy jest to bezpieczne. Kierowca musi przez cały czas utrzymywać pełną kontrolę nad swoim pojazdem.


Funkcje Pivi oraz lnControl, a także usługi poddostawców i ich dostępność są zależne od rynku – prosimy o sprawdzenie dostępności i szczegółowych warunków u autoryzowanego przedstawiciela marki Jaguar. Niektóre funkcje są objęte subskrypcją, która może być odnawiana po początkowym okresie uzgodnionym z przedstawicielem marki Jaguar. Łączność z siecią mobilną nie może być zagwarantowana we wszystkich lokalizacjach. Informacje i obrazy wyświetlane w powiązaniu z technologią InControl, w tym widoki i ekrany, podlegają aktualizacji oprogramowania, kontroli wersji i innym zmianom systemowym / wizualnym w zależności od wybranych opcji.


Meridian jest zastrzeżonym znakiem towarowym Meridian Audio Ltd. Trifield oraz urządzenia Trifield oraz zastrzeżonym znakiem towarowym Trifield Productions Ltd.


Apple CarPlay jest zastrzeżonym znakiem towarowym Apple Inc. Mogą obowiązywać warunki użytkownika końcowego Apple Inc.

Android Auto jest zastrzeżonym znakiem towarowym Google LLC.