XF SPORTBRAKE

Jaguar. Bez wątpienia. Śmiała linia zdecydowanie wyróżnia go z tłumu.

WIDOK NADWOZIA 360°

EMISJA CO2 g/km
Od 136 z przekładnią manualną
Od 143 z przekładnią automatyczną

ŚREDNIE SPALANIE l/100km
Od 5.2 z przekładnią manualną
Od 5.4 z przekładnią automatyczną

XF SEDAN

Jaguar. Bez wątpienia. Śmiała linia zdecydowanie wyróżnia go z tłumu.

WIDOK NADWOZIA 360°

EMISJA CO2 g/km
Od 129 z przekładnią manualną
Od 138 z przekładnią automatyczną

ŚREDNIE SPALANIE l/100km
Od 4.9 z przekładnią manualną
Od 5.3 z przekładnią automatyczną

PORÓWNAJ MODELE
Porównaj pakiety wyposażenia dostępne dla poszczególnych wersji i dopasuj do własnych potrzeb.
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
POBIERZ KATALOG
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.

Model XF stanowi kontynuację sukcesu, jaki odniósł najczęściej nagradzany samochód Jaguara w historii. Moc i piękno osiągają w tym modelu stan niezrównanej harmonii, sprawiając że Jaguar XF łączy w sobie dynamikę, estetykę i wyrafinowanie, kusząc kierowcę niebywałą wydajnością i obietnicą ekscytujących przygód. Wszystko to doprawione jest najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi, dzięki którym możesz czuć się bezpiecznie, cieszyć się rozrywką na najwyższym poziomie i cały czas pozostawać w łączności z otaczającym Cię cyfrowym światem.

KONFIGURATOR
Odkryj nadwozie XF
XF SPORTBRAKE
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/xfsb/01.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/xfsb/**.jpg
Kliknij, aby zobaczyć
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/xfsb/m_01.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/xfsb/m_**.jpg
Dotknij, aby zobaczyć
XF SEDAN
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/xf/000.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/xf/***.jpg
Kliknij, aby zobaczyć
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/xf/00_m.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/xf/**_m.jpg
Dotknij, aby zobaczyć
ODKRYJ WNĘTRZE XF
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/int_360/xf_my19
Kliknij, aby zobaczyć
Dotknij, aby zobaczyć
Powrót
Zamknij
SEDAN LUB SPORTBRAKE

Niezależnie od tego, czy wybierzesz charakterystyczny, biznesowy model Sedan, czy stylowy i wszechstronny Sportbrake - XF zapewnia dynamiczne doświadczenia podczas jazdy.

WYBIERZ SWÓJ MODEL
ELEMENTY WYPOSAŻENIA
LEKKI, INTUICYJNY, GWARANTUJĄCY DOSKONAŁE WŁASNOŚCI JEZDNE
Dzięki zastosowaniu lekkiej, aluminiowej struktury, Jaguar XF jest też oszczędniejszy, tańszy w eksploatacji i emituje jedynie 129g/km1. Lekkie, dwuwahaczowe zawieszenie przednie oraz tylne zawieszenie Integral Link zapewniają najwyższy poziom komfortu i precyzji prowadzenia.
EXPLORE PERFORMANCE
DOPRACOWANE DO PERFEKCJI
Model XF jest ucieleśnieniem możliwości wyboru i szytego na miarę luksusu. Zastosowane w nim wysokiej jakości materiały zostały w niezwykle elegancki sposób ukształtowane tak, by zapewnić poczucie pełnego i otaczającego pasażerów ze wszystkich stron komfortu. Niezależnie od tego, na którym miejscu podróżujesz, nowoczesna stylistyka modelu XF, duża ilość naturalnego światła oraz doskonały poziom wykończenia wnętrza tworzą dookoła Ciebie atmosferę wykwintnego komfortu.
ODKRYJ WNĘTRZE
INCONTROL
Pozostań w kontakcie z otaczającym światem i baw się dzięki systemowi informacyjno-rozrywkowemu InControl Touch Pro. Każdy XF posiada w standardzie zaawansowane technologie najnowszej generacji. Elastyczny, intuicyjny i bezproblemowo zintegrowany - technologia Jaguar oferuje rozwiązania, które innowacyjnie ulepszają Twoją podróż. 2 .
Dowiedz się więcej
ZAPROJEKTOWANY, ŻEBYŚ MÓGŁ KORZYSTAĆ Z ŻYCIA
XF nie uznaje kompromisów w zakresie asertywnego stylu, wszechstronności i bezpieczeństwa. Dzięki zaawansowanym systemom wspomagania kierowcy możesz być spokojny, wiedząc, że XF zadba o twoje bezpieczeństwo, zaś praktyczna przestrzeń ładunkowa i szeroka oferta innowacyjnego wyposażenia pozwoli ci dostosować samochód do swojego stylu życia.
Zaprezentowany pojazd: XF S Sportbrake z opcjonalnym wyposażeniem (w zależności od rynku).
ODKRYJ PRAKTYCZNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO
PIĘĆ GWIAZDEK W TEŚCIE EURO NCAP

Jaguar XF uzyskał maksymalny wynik – 5 gwiazdek – w teście bezpieczeństwa Euro NCAP 2015.3

Model XF zapewnia niezwykle wysoki poziom bezpieczeństwa w razie kolizji, dzięki czemu uzyskał on znakomite wyniki we wszystkich kategoriach, wliczając w to ochronę pasażerów oraz pieszych, stając się jednym z najwyżej notowanych modeli w tym segmencie.

Jaguar XF wyposażony jest również w szereg aktywnych systemów bezpieczeństwa, wliczając w to autonomiczny układ hamowania awaryjnego, który sprawia, że samochód ten oferuje bezpieczeństwo na najwyższym, światowym poziomie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Diesel, benzyna czy napęd elektryczny?

Nasze obecnie dostępne jednostki benzynowe i wysokoprężne są najczystsze i najbardziej wydajne, jakie kiedykolwiek wyprodukowaliśmy. Nasz nowy elektryczny układ napędowy to przyszłość podróżowania. Który do Ciebie pasuje?

WYBIERZ SWÓJ MODEL XF

Każdy model XF oferuje wyróżniającą się mieszankę wydajności, mocy i luksusu.

WYBIERZ SWÓJ MODEL

1 Dane dotyczące wydajności silnika odnoszą się wyłącznie do modelu XF Sedan.
2 Funkcje, opcje i dostępność systemu InControl pozostają zależne od rynku - więcej informacji u lokalnego przedstawiciela marki Jaguar. Informacje i obrazy wyświetlane w związku z technologią InControl, w tym ekrany lub sekwencje, podlegają aktualizacji oprogramowania, kontroli wersji i innym zmianom systemowym/wizualnym w zależności od wybranych opcji. Dostępność łączności mobilnej nie może zostać zagwarantowana w każdej lokalizacji.
3 Tylko XF Sedan.

Zobacz dane WLTP .
WLTP to nowy oficjalny test UE stosowany do obliczania standardowego zużycia paliwa i emisji CO2 dla samochodów osobowych. Mierzy zużycie paliwa / energii, oraz zasięg i emisję CO2. Ma to na celu dostarczenie postaci bliższych rzeczywistemu zachowaniu kierowcy. Testowane są pojazdy z opcjonalnym wyposażeniem oraz z bardziej wymagającą procedurą testową i profilem jazdy.

Podane liczby są wynikiem oficjalnych testów producenta przeprowadzonych zgodnie z prawodawstwem UE. Tylko do celów porównawczych. Liczby rzeczywiste mogą się różnić. Emisja CO2 i dane dotyczące zużycia paliwa mogą się różnić w zależności od wybranych obręczy i wyposażenia dodatkowego.