PREMIUM LEASE

POZNAJ OFERTĘ FINANSOWANIA TWOJEGO NOWEGO SAMOCHODU

TERAZ BEZ OPŁATY WSTĘPNEJ
JUŻ OD 1.872 ZŁ NETTO/MIES.

SPRAWDŹ

0% OPŁATY WSTĘPNEJ | RATA OD 1.872 ZŁ NETTO/MIES.

Sprawdź samochody z dobrego rocznika 2019, dostępne od ręki,
klikając w przycisk poniżej lub pozostaw swoje dane - skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.

sprawdź dostępne samochody

 • XE
  XE

  Elegancki, sportowy sedan wykonany z materiałów najwyższej jakości zapewniający komfort podróżowania. Nowy XE został wyposażony w dynamiczne silniki, zaawansowane systemy napędowe i nowoczesne rozwiązania multimedialne.

  0% OPŁATY WSTĘPNEJ
  RATA OD 2.367 ZŁ NETTO/MIES.

  SPRAWDŹ OFERTY
 • XF
  XF

  Moc i piękno osiągają w tym modelu stan niezrównanej harmonii, sprawiając że Jaguar XF łączy w sobie dynamikę, estetykę i wyrafinowanie, kusząc kierowcę niebywałą wydajnością i obietnicą ekscytujących przygód.

  0% OPŁATY WSTĘPNEJ
  RATA OD 2,781 ZŁ NETTO/MIES.

  SPRAWDŹ OFERTY
 • E-PACE
  E-PACE

  Jaguar E‑PACE łączy w sobie legendarne właściwości jezdne samochodów Jaguar z codzienną praktycznością, wiodącą w klasie przestrzenią bagażową oraz deską rozdzielczą skupioną wokół kierowcy, w centralnym punkcie rodzinnego wnętrza.

  0% OPŁATY WSTĘPNEJ
  RATA OD 1.872 ZŁ NETTO/MIES.

  SPRAWDŹ OFERTY
 • F-PACE
  F-PACE

  F‑PACE to najbardziej praktyczny sportowy samochód Jaguara. Zaawansowany technologicznie w każdym calu gwarantuje bezpieczeństwo i rozrywkę. Nadaje się na każdą drogę i każdy dzień. F‑PACE to Jaguar dla Ciebie, Jaguar dla Twojej rodziny.

  0% OPŁATY WSTĘPNEJ
  RATA OD 2.246 ZŁ NETTO/MIES.

  SPRAWDŹ OFERTY


Przykładowa kalkulacja dla modeli: Jaguar XE w cenie 215 170 zł, rata od 2.367 zł netto/mies. Jaguar XF w cenie 252 850 zł, rata od 2.781 zł netto/mies. Jaguar E-PACE w cenie 170 10 zł, rata od 1.872 zł netto/mies. Jaguar F-Pace w cenie 204 190 zł, rata od 2.246 zł netto/mies. Pozostałe parametry kalkulacji: opłata wstępna 0%, okres użytkowania 36 miesięcy, łączny limit przebiegu przez okres najmu 60 000km. Dotyczy wyłącznie modeli z silnikiem o pojemności 2.0L dostępnych na stocku Dilera. Powyższe ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

<b>Nie znalazłeś interesującego Cię samochodu? Zostaw swoje dane, a nasz konsultant pomoże dokonać Ci wyboru.
Kampania Premium Lease 05.2020
Administratorem danych jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Prymasa Tysiąclecia 64, 01-423 Warszawa.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover przez ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Polska sp. z o.o., na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:
Dziękujemy za wysłanie formularza! Doradca klienta niezwłocznie skontaktuje się z Państwem w celu umówienia dogodnego terminu spotkania.
Wyślij
Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Polska sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu. Informacje o przetwarzaniu danych dostępne są w <a href='https://www.jaguar.pl/privacy-policy' target='_blank'>Polityce Prywatności</a>