TO WYDARZENIE NIE BĘDZIE TAKIE SAMO BEZ CIEBIE

To wydarzenie nie będzie takie samo bez Ciebie

Już tylko wypełnionego formularza brakuje do tego, byśmy wspólnie dzielili niezapomniane chwile podczas jedynego w swoim rodzaju wydarzenia. Wypełnij go teraz.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności

Nadaj własne znaczenie słowu „wrażenia”

Umów się na jazdę testową. Napisz swoją historię z wybranym przez ciebie modelem – i kolejny, własny, rozdział do legendy jego marki.

JAGUAR F‑PACE

JAGUAR F‑PACE

JAGUAR E‑PACE

JAGUAR E‑PACE

JAGUAR I‑PACE

JAGUAR I‑PACE

JAGUAR F‑TYPE

JAGUAR F‑TYPE

NOWY JAGUAR XF

NOWY JAGUAR XF