POZNAJ JAGUARA E-PACE

POZNAJ JAGUARA E-PACE

SIŁA I OPANOWANIE

Wyrzeźbione nadwozie o wyrazistej postawie. Zaawansowane technologicznie reflektory LED świateł drogowych podkreśla charakterystyczny monogram w kolorze Gloss Black.

E-Pace 24MY
KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DALEJ
Detal Jaguar E-PACE

ELEGANCKIE WYKOŃCZENIE

Każdy detal wnętrza został precyzyjnie wykonany; od przeszyć w stylu piłki do krykieta po wzór monogramu wytłoczony na pokrętłach, metce fotela Coventry i zagłówku Jaguar Leaper.
ZAPROJEKTUJ WŁASNY EGZEMPLARZ

MOC I ZWINNOŚĆ

Uwolnij elektryczne osiągi dzięki technologii Jaguara.

Kobieta jadąca Jaguarem E-PACE

INTELIGENTNE TRYBY JAZDY

Tryb hybrydowy optymalizuje wydajność. Tryb oszczędzania pozostawia akumulator naładowany do momentu chęci użycia trybu EV - idealny do podróżowania po miejskich obszarach.
ELEKTRYZUJĄCY ZASIĘG
INTELIGENTNE ŁADOWANIE

SPECYFIKACJE

0-100 KM/H

7,3s

0-100 km/h w 6,5 sekundy w Jaguarze E-PACE P300e.

MAKSYMALNA MOC

269km

227 kW w Jaguarze E-PACE P300e.

- EMISJA OD

33 g/km ††

Zerowa emisja spalin w trybie EV.

PRZESTRZEŃ BAGAŻOWA

601L

Pojemność na mokro mierzona poprzez symulację przestrzeni ładunkowej wypełnionej cieczą.
Tylny kąt Jaguara E-PACE jadącego po otwartej drodze przez pustynny krajobraz

RESPONSYWNE PROWADZENIE

Reaguj na drogę w czasie rzeczywistym. Opcjonalny system Adaptive Dynamics w Jaguarze E-PACE automatycznie dostosowuje zawieszenie samochodu, zmianę biegów i układ kierowniczy, zapewniając najlepsze wrażenia z jazdy. Przejmij pełną kontrolę za pomocą systemu Configurable Dynamics, aby dopasować go do własnego stylu jazdy.

PEWNOŚĆ W KAŻDYCH WARUNKACH

Przejmij kontrolę nad osiągami swojego Jaguara E-PACE, wybierając jedno z czterech ustawień JaguarDrive Control. Zoptymalizuj osiągi, komfort lub wydajność. W niesprzyjających warunkach pogodowych wybierz tryb deszcz, lód i śnieg, aby automatycznie dostosować ustawienia silnika i hamulców w celu uzyskania maksymalnej przyczepności.

POŁĄCZENIE I KOMFORT

Niewymagające wysiłku poczucie połączenia. Technologia dopasowana do Ciebie.

JDX car touchscreen display

POZOSTAŃ POŁĄCZONY

Najlepszy towarzysz jazdy. Połączenie z Pivi Pro1 za pośrednictwem eleganckiego ekranu dotykowego o przekątnej 11,4 cala z funkcją sterowania głosowego Alexa. Aktualizuj wszystko na bieżąco dzięki bezprzewodowym aktualizacjom oprogramowania.
Kobieta kierująca Jaguarem E-PACE

ODDYCHAJ SWOBODNIE

Opcjonalny system oczyszczania powietrza w kabinie mierzy jakość powietrza we wnętrzu, aktywnie skanując i filtrując napływające powietrze z zanieczyszczeń, takich jak kurz i pyłki.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Skoncentruj się na drodze. Wybierz konfigurowalny 12,3-calowy interaktywny wyświetlacz kierowcy (IDD) i wyświetlacz Head-up, zapewniający najważniejsze informacje w zasięgu wzroku.

ASYSTENCI KIEROWCY

Wybieraj spośród szeregu funkcji zaprojektowanych tak, aby jazda i parkowanie były łatwiejsze i bezpieczniejsze.
JDX Car front mirror

NIEZABURZONY WIDOK

Obserwuj drogę za pojazdem dzięki wewnętrznemu lusterku wstecznemu ClearSight.5 Niezależnie od tego, czy bagaże bądź pasażerowie zasłaniają tylną szybę, transmisja wideo na żywo zapewnia wyraźny obraz.
ZAPROJEKTUJ WŁASNY EGZEMPLARZ

ODKRYWAJ DALEJ

WERSJE

WERSJE

Zobacz pełną gamę wersji i dane techniczne.
OGÓLNE INFORMACJE

OGÓLNE INFORMACJE

Niezrównana wszechstronność i charakterystyczny design Jaguara.

††Zobacz dane WLTP

Podane wartości są wynikiem oficjalnych testów producenta zgodnie z przepisami UE przy w pełni naładowanym akumulatorze. Wyłącznie do celów porównawczych. Rzeczywiste dane mogą się różnić. Wartości emisji CO2, zużycia paliwa, zużycia energii i zasięgu mogą się różnić w zależności od takich czynników, jak styl jazdy, warunki otoczenia, obciążenie, zamontowane koła, zamontowane akcesoria, rzeczywista trasa i stan akumulatora. Dane dotyczące zasięgu są oparte na wynikach pojazdu produkcyjnego na standardowej trasie.


1Connected Navigation będzie wymagać dalszej subskrypcji po upływie początkowego okresu podanego przez dealera marki Jaguar.

2Twój samochód jest przygotowany do obsługi Apple CarPlay. Usługi oferowane przez Apple CarPlay zależą od dostępności funkcji w danym kraju, więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

3Twój samochód jest przygotowany do obsługi Android Auto. Usługi oferowane przez Android Auto zależą od dostępności funkcji w danym kraju, więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.android.com/auto/.

4Tylko kompatybilne smartfony.

5Funkcja opcjonalna. Funkcja podlega lokalnym przepisom. Jeśli kierowca ma problem z regulowaniem ostrości widzenia cyfrowego obrazu widoku wstecznego ClearSight, może w dowolnym momencie powrócić do klasycznego trybu lusterka wstecznego.


Funkcje opcjonalne i ich dostępność mogą różnić się w zależności od specyfikacji pojazdu (modelu i układu napędowego) i rynku lub wymagać instalacji innych funkcji w celu ich zamontowania. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym dealerem lub skonfiguruj swój pojazd online.


Kierowcy powinni korzystać z funkcji w samochodzie tylko wtedy, gdy jest to bezpieczne. Kierowcy muszą zapewnić pełną kontrolę nad pojazdem przez cały czas.


Funkcje Pivi i InControl, opcje, usługi stron trzecich i ich dostępność pozostają zależne od rynku - sprawdź u swojego dealera Jaguar dostępność na rynku lokalnym i pełne warunki. Niektóre funkcje są objęte subskrypcją, która będzie wymagać dalszego odnowienia po początkowym okresie zalecanym przez sprzedawcę. Nie można zagwarantować łączności z siecią komórkową we wszystkich lokalizacjach. Informacje i obrazy wyświetlane w związku z technologią InControl, w tym ekrany lub sekwencje, podlegają aktualizacjom oprogramowania, kontroli wersji i innym zmianom systemowym / wizualnym w zależności od wybranych opcji. Amazon, Alexa i wszystkie powiązane logo są znakami towarowymi Amazon.com, Inc. lub jej podmiotów stowarzyszonych. Niektóre funkcje Alexa są zależne od technologii smart home. Korzystanie z Amazon Alexa wymaga konta Amazon.


MeridianTM jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Meridian Audio Ltd. Trifield i urządzenie z trzema polami jest znakiem towarowym Trifield Productions Ltd.


Apple CarPlay jest znakiem towarowym firmy Apple Inc. Mogą obowiązywać warunki dla użytkowników końcowych Apple Inc.


Android Auto jest znakiem towarowym Google LLC.