Jaguar F‑Pace
Specyfikacje

F-PACE
P340 AWD AUTO MHEV
F-PACE

F-PACE

P340 AWD AUTO MHEV

OSIĄGI
ZUŻYCIE PALIWA
UKŁAD NAPĘDOWY
MASY
WYMIARY
PRZESTRZEŃ NAD GŁOWĄ
PRZESTRZEŃ NA NOGI
POJEMNOŚĆ BAGAŻNIKA
PRZEŚWIT PODWOZIA
ŚREDNICA ZAWRACANIA

ZASIĘG W TRYBIE ELEKTRYCZNYM

do 53

km††

w F-PACE P400e

EMISJA CO2

od 49g/km††


w F-PACE P400e

ZUŻYCIE PALIWA

od 2,2††


(l/100km) w F-PACE P400e

PRZESTRZEŃ ŁADUNKOWA

1 842

litry✦

w F-PACE P250

POZNAWAJ DALEJ

F-PACE SVR

F-PACE SVR

Dzięki 5,0-litrowemu doładowanemu sprężarką silnikowi V8 i prędkości maksymalnej 286 km/h, F-PACE SVR jest najszybszym SUV-em Jaguara.
POZNAJ TĘ WERSJĘ
PLUG-IN HYBRID

PLUG-IN HYBRID

Dzięki Jaguarowi F-PACE z napędem Plug-in Hybrid możesz cieszyć bezemisyjną i oszczędną jazdą w trybie elektrycznym.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
WERSJE JAGUARA F-PACE

WERSJE JAGUARA F-PACE

Zobacz pełną gamę.
POZNAJ WERSJE
CHARAKTERYSTYKA

CHARAKTERYSTYKA

Zobacz, co czyni prowadzenie Jaguara F-PACE tak satysfakcjonującym.
ZOBACZ CHARAKTERYSTYKĘ

Podane liczby to dane NEDC2 obliczone na podstawie oficjalnych testów WLTP producenta zgodnie z przepisami UE, przy całkowicie naładowanym akumulatorze. Służą tylko do celów porównawczych. Rzeczywiste dane liczbowe mogą się różnić. Emisja CO2, zużycie paliwa, zużycie energii i zasięg mogą się różnić w zależności od takich czynników, jak styl jazdy, warunki środowiskowe, obciążenie, wybór kół i zamontowane akcesoria. NEDC2 to dane obliczone przy użyciu wzoru rządowego na podstawie danych WLTP równoważne tym, jakie byłyby w starym teście NEDC. Dzięki temu można zastosować prawidłowe traktowanie podatkowe.

††Podane liczby są wynikiem oficjalnych testów producenta zgodnie z prawodawstwem UE przy w pełni naładowanym akumulatorze. Służą tylko do celów porównawczych. Rzeczywiste dane liczbowe mogą się różnić. Emisja CO2, zużycie paliwa, zużycie energii i zasięg mogą się różnić w zależności od takich czynników, jak styl jazdy, warunki środowiskowe, obciążenie, wybór kół, zamontowane akcesoria, rzeczywista trasa i stan akumulatora. Dane dotyczące zasięgu są oparte na pojeździe produkcyjnym na znormalizowanej trasie.

W połączeniu z silnikiem elektrycznym.

Zawiera kierowcę 75 kg, pełny stan płynów i 90% paliwa.

Obejmuje pełny stan płynów i 90% paliwa.

Na sucho: Objętość mierzona za pomocą bloków zgodnych z VDA (200 mm x 50 mm x 100 mm). Objętość mierzona do podsufitki. Konfiguracja bagażnika i całkowita przestrzeń ładunkowa będą się różnić w zależności od specyfikacji pojazdu (wersji i układu napędowego) oraz rynku, a także od wyboru pełnowymiarowego lub dojazdowego koła zapasowego.

Na mokro: Objętość mierzona przez symulację przestrzeni ładunkowej wypełnionej cieczą. Objętość mierzona do podsufitki. Konfiguracja bagażnika i całkowita przestrzeń ładunkowa będą się różnić w zależności od specyfikacji pojazdu (modelu i układu napędowego) oraz rynku, a także od pełnowymiarowego koła zapasowego lub dojazdowego.

Masy odzwierciedlają pojazdy według standardowych specyfikacji. Opcjonalne dodatki zwiększają wagę.