UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ JAGUAREM I-PACE

UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ JAGUAREM I-PACE

Tylko jeden krok dzieli Cię od poznania elektryzujcego modelu I-PACE.
Sprawdź możliwości auta podczas jazdy próbnej i poznaj jego bezkompromisowy charakter.


Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy do wybranego dealera. Skontaktujemy się z Tobą
w celu potwierdzenia zapisu na jazdę testową elektrycznym SUV-em Jaguara.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Łopuszańskiej 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności