INCHCAPE JLR POLAND WZYWA KLIENTÓW BAH DO KONTAKTU W CELU REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

Warszawa, 30 sierpnia 2023 r.:


W związku z zakończeniem przez BAH (British Automotive Holding sp. z o.o.) działalności, Inchcape JLR Poland sp. z o.o. prosi o bezpośredni kontakt wszystkich klientów, którzy złożyli w BAC Warszawa zamówienia na samochody marek Range Rover, Defender, Discovery lub Jaguar lub są w trakcie napraw serwisowych w punktach należących do grupy BAH, takich jak British Automotive Łódź, British Automotive Gdańsk, British Automotive Silesia i British Automotive Centrum.


Prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 881 976 906 lub mailowo na kontakt@landrover.pl (ew. kontakt@jaguar.pl) w celu ustalenia najlepszego sposobu dalszej realizacji zamówienia samochodu bądź prac serwisowych.


Pozostałych klientów serwisu oraz potencjalnych klientów, zainteresowanych kupnem samochodu, zapraszamy do nawiązania kontaktu z pozostałymi autoryzowanymi dealerami marek koncernu JLR w Polsce, których adresy znajdą Państwo tutaj.


Sieć dealerska JLR w Polsce to 12 autoryzowanych punktów dealerskich. Chcielibyśmy zapewnić wszystkich klientów JLR, że sytuacja związana z grupą BAH nie ma wpływu na zdolność dostarczania i serwisowania samochodów marek Range Rover, Defender, Discovery i Jaguar na terenie Polski.