DZIAŁ SPECIAL VEHICLES OPERATIONS (SVO)

Luksus, osiągi i technologia przeniesione na najwyższy poziom aby zrobić z Twojego Jaguara samochód jeszcze bardziej wyjątkowy.

Ośrodek techniczny Special Vehicle Operations (SVO) składa i ręcznie wykańcza modele specjalne oraz samochody w wersjach kolekcjonerskich oferowane w ograniczonej liczbie egzemplarzy. Każdy samochód przygotowany przez SVO wyróżnia się porywającymi osiągami, wyjątkowo luksusowym charakterem oraz najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi.

CENTRUM TECHNOLOGICZNE SVO

Ośrodek SVO mieści się w nowym centrum Technical Centre w Warwickshire w Wielkiej Brytanii. Ten specjalistyczny zakład produkcyjny o powierzchni 20 000m2 powstał po to, aby spełniać marzenia naszych najbardziej wymagających klientów. Znajduje się tu 40 punktów inspekcyjnych, strefa składania zamówień oraz światowej klasy lakiernia.

XE SV PROJECT 8
XE SV PROJECT 8

Project 8 jest najszybszym sedanem, który kiedykolwiek został stworzony przez firmę Jaguar. Jednostka napędowa 5.0L V8 doładowana mechanicznie produkuje aż 600KM i 700Nm momentu obrotowego czyniąc ją najmocniejszą jednostką montowaną w Jaguarze z homologacją drogową.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O XE SV PROJECT 8
f-pace svr
yt:OjFeDLceBZA
F‑TYPE SVR
F‑TYPE SVR

Silnik V8 o pojemności 5 litrów produkuje 575KM i 700Nm momentu obrotowego rozpędzając samochód 0-100km/h w czasie zaledwie 3,7 sekundy. Przeprojektowana aerodynamika oraz aktywny spoiler z włókna węglowego współpracuje z przednim splitterem i innymi elementami usprawniającymi aerodynamikę, obniżając współczynnik oporu o 7,5%, a współczynnik siły nośnej o 45% dla jak najlepszej stabilności podczas pokonywania zakrętów. Razem z inteligentnym napędem na 4 koła jest to prawdziwy supersamochód osiągający prędkość nawet 322km/h. F‑TYPE stał się lżejszy, potężniejszy i bardziej aerodynamiczny, a w efekcie tych zmian - szybszy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SVR
yt:JcYPsu8EKhM
Newsletter
Otrzymuj najnowsze informacje dotyczące samochodów Jaguar.
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
PORÓWNAJ MODELE
Porównaj pakiety wyposażenia dostępne dla poszczególnych wersji i dopasuj do własnych potrzeb.
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.