JAGUAR F‑PACE SVR

JAGUAR F‑PACE SVR

Przedstawiamy naszego SUV-a o doskonałych osiągach i sportowym prowadzeniu, wyposażonego w doładowany sprężarką silnik V8.
GALERIA

OSIĄGI

DYNAMIKA

DYNAMIKA

Zapewniając wyższą moc i dynamikę niż kiedykolwiek wcześniej, F-PACE SVR jest kluczowym elementem naszej gamy niezwykłych modeli.

SPECYFIKACJA F-PACE SVR

SILNIK


5,0


litrów pojemności

Sercem Jaguara F‑PACE SVR jest potężny silnik 5,0 l V8 Supercharged.

MAKSYMALNA MOC


550


KM (405 kW)

550 KM mocy gwarantuje ekscytującą jazdę i unikalną satysfakcję z prowadzenia.

MAKSYMALNY MOMENT OBROTOWY


700


Nm

F‑PACE SVR błyskawicznie generuje do 700 Nm momentu obrotowego.

0-100 KM/H


4,0


sekundy

Dzięki najnowszym technologiom, takim jak funkcja Dynamic Launch – F‑PACE SVR rozpędza się od 0 do 100km/h w zaledwie 4 sekundy.

WZORNICTWO

NADWOZIE

NADWOZIE

Projekt modelu F-PACE SVR uwzględnia większe wloty powietrza, otwory wentylacyjne w masce silnika i błotnikach oraz tylny spojler – wszystko to w celu zwiększenia docisku i zmniejszenia oporu aerodynamicznego. Rezultat - jeszcze lepsze osiągi i prowadzenie.
ZOBACZ GALERIĘ
WIĘKSZE WLOTY POWIETRZA

WIĘKSZE WLOTY POWIETRZA

Nowy przedni zderzak podkreśla imponującą sportową sylwetkę, a większe wloty powietrza pomagają schłodzić silnik V8 Supercharged. Grill w kolorze Gloss Black z unikalnym obramowaniem w kolorze Satin Grey i logo SVR dopełniają stylizację.
Fotele Performance

Fotele Performance

Gdy tylko usiądziesz w kubełkowym fotelu Performance wykończonym miękką skórą Windsor i zamszem lub skórą Semi-Aniline, poczujesz pełne zespolenie z F-PACE SVR. Podgrzewane przednie i tylne siedzenia mają logo SVR i unikalny perforowany wzór.
KIEROWNICA

KIEROWNICA

Skórzana kierownica SVR z wyprofilowaniami na kciuki dodaje sportowej ergonomii, a także stylu - dzięki unikalnym przeszyciom w kolorach Flame Red i Light Lunar oraz logo SVR. 12,3-calowy interaktywny wyświetlacz kierowcy w intuicyjny sposób prezentuje kluczowe parametry jazdy oraz dane systemu Pivi Pro.

PAKIET BLACK SVR

POZNAWAJ DALEJ

SPECIAL VEHICLE

SPECIAL VEHICLE

SV reprezentuje to, co najlepsze w Jaguarze dzięki szerokiej gamie ekskluzywnych modeli sygnowanych logo SV, limitowanym edycjom kolekcjonerskim i wyjątkowym projektom.
POZNAJ SV
WERSJE JAGUARA F-PACE

WERSJE JAGUARA F-PACE

Zobacz pełną gamę.
POZNAJ WERSJE

Dane WLTP
Podane liczby są wynikiem oficjalnych testów producenta zgodnie z prawodawstwem UE przy w pełni naładowanym akumulatorze. Służą tylko do celów porównawczych. Rzeczywiste dane liczbowe mogą się różnić. Emisja CO2, zużycie paliwa, zużycie energii i zasięg mogą się różnić w zależności od takich czynników, jak styl jazdy, warunki środowiskowe, obciążenie, wybór kół, zamontowane akcesoria, rzeczywista trasa i stan akumulatora. Dane dotyczące zasięgu są oparte na pojeździe produkcyjnym na znormalizowanej trasie.

  • Connected Navigation będzie wymagać dalszej subskrypcji po początkowym okresie wskazanym przez sprzedawcę Jaguara.

Funkcje opcjonalne i ich dostępność mogą różnić się w zależności od specyfikacji pojazdu (modelu i układu napędowego) oraz rynku lub wymagać zainstalowania innych funkcji. Skontaktuj się z lokalnym sprzedawcą, aby uzyskać więcej informacji, lub skonfiguruj swój pojazd online.

Kierowcy powinni korzystać z funkcji samochodu tylko wtedy, gdy jest to bezpieczne. Kierowcy muszą przez cały czas mieć pełną kontrolę nad pojazdem.

Funkcje, opcje, usługi stron trzecich i ich dostępność Pivi i InControl pozostają zależne od rynku — sprawdź u swojego sprzedawcy Jaguara dostępność na lokalnym rynku i pełne warunki. Niektóre funkcje są objęte subskrypcją, która będzie wymagać dalszego odnowienia po początkowym okresie wskazanym przez sprzedawcę. Nie można zagwarantować łączności z siecią komórkową we wszystkich lokalizacjach. Informacje i obrazy wyświetlane w związku z technologią InControl, w tym ekrany lub sekwencje, podlegają aktualizacjom oprogramowania, kontroli wersji i innym zmianom systemowym/wizualnym w zależności od wybranych opcji.