Nieprzemijające wrażenia. Gwarantowane.

Nieprzemijające wrażenia. Gwarantowane.

Sprawdzone, objęte 2-letnią gwarancją i gotowe do jazdy używane Jaguary. Dzięki programowi Approved ich moc wyrafinowania, niedoścignione możliwości i sportowy styl nie przemijają, a satysfakcja z ich użytkowania jest taka sama, jak przy zakupie nowego auta. Jaguar Approved. Doskonała forma certyfikowanych używanych samochodów. Gwarantowana.

NASZE ZOBOWIĄZANIE WZGLĘDEM CIEBIE

NASZE ZOBOWIĄZANIE WZGLĘDEM CIEBIE

Sprawdź ofertę dostępnych samochodów w ramach Jaguar Approved.

Wypełnij i wyślij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia szczegółowej oferty.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności