Fenomenalne Jaguary.  Są gotowe. A Ty?

Fenomenalne Jaguary.
Są gotowe. A Ty?

Wyraziste. Luksusowe. Inspirujące. W pełni dostępne Jaguary.

Zachwycają od pierwszego wejrzenia.

Dla Twojej wygody dostępne od ręki z pakietem korzyści:
  • leasing 103% w ofercie dla przedsiębiorców
  • ubezpieczenie za 1% wartości niezależnie od formy finansowania
  • 5 lat pełnej gwarancji
Wybierz idealny model dla siebie i doświadcz wciskających w fotel doznań.
JAGUAR. O KROK OD REALIZACJI MARZEŃ.

Jaguar. O krok od realizacji marzeń.

Wyrafinowany luksus. Niezrównana dynamika. Poruszający komfort.

To wszystko odnajdziesz w modelach Jaguara dostępnych na wyciągnięcie ręki.

Pełne pasji odkrywania, inspirują do przeżywania niezwykłych przygód. Odważ się i daj się ponieść pragnieniom.

Wybierz idealny dla siebie model i zrealizuj swoje marzenie o Jaguarze. Lepszej okazji nie będzie.

<p>JAGUAR F PACE</p><p>300 KM</p>

JAGUAR F PACE

300 KM

<p>JAGUAR F-TYPE</p><p>450 KM</p>

JAGUAR F-TYPE

450 KM

<p>JAGUAR XF</p><p>200 KM</p>

JAGUAR XF

200 KM

<p>JAGUAR XE</p><p>300 KM</p>

JAGUAR XE

300 KM

Zapytaj o indywidualną ofertę zakupu w pełni dostępnych modeli Jaguara

Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia indywidualnej oferty zakupu dostępnych od ręki luksusowych Jaguarów.


Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie. Wystarczy, że zadzwonisz pod numer infolinii:


+48 22 153 02 15


Nasi konsultanci są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności

Kalkulacja promocyjnej oferty leasingu operacyjnego Leasing To Go, dotyczy leasingu o sumie kosztów 102,41%. Kalkulację sporządzono w oparciu o stałą stopę procentową WIBOR 5,65% z dnia 31.01.2024 r., powiększoną o marżę. Opłata wstępna wynosi 10%, okres leasingu 24 miesiące oraz maksymalny roczny przebieg wynoszący 25.000 kilometrów przy finansowaniu przez PKO Leasing S.A.

Kalkulacja promocyjnego ubezpieczenia pakietowego „1%” (koszt polisy ubezpieczeniowej to 1% stawki za pakiet na 1 rok eksploatacji liczonej od ceny pojazdu wskazanej na fakturze), przygotowana została wraz z PZU S.A. oraz Ergo Hestia S.A. i obejmuje swoim zakresem ubezpieczenie: OC, AC, NNW oraz Assistance.

Powyższa kalkulacja finansowania i ubezpieczenia dotyczy modeli marek Jaguar i Land Rover za wyłączeniem modelu Range Rover L460 i Range Rover Sport L461. Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów oraz dotyczy tylko samochodów znajdujących się na składach Dealerów Jaguar Land Rover w Polsce. Oferta jest ograniczona czasowo do dnia 31 marca 2024 r. Wiążąca dla możliwości skorzystania z kalkulacji oferty jest data podpisania umowy sprzedaży (zamówienia) samochodu objętego w/w kalkulacją promocyjnej oferty. Szczegóły finansowania i ubezpieczenia u dealerów Jaguar Land Rover.

Kalkulacje nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców.