INFOTAINMENT SYSTEMU INCONTROL
Obejrzyj film
ROZRYWKA I INFORMACJA NA EKRANIE DOTYKOWYM

Powstałe, by uczynić jazdę bezpieczniejszą i przyjemniejszą, ekrany Touch i Touch Pro zapewniają najbardziej jak dotychczas zaawansowane samochodowe systemy infotainment. Podłącz smartfon, żeby korzystać z aplikacji, żeby dzięki wysokiej jakości systemowi nagłaśniającemu cieszyć się ulubioną muzyką, i żeby z łatwością trafić do wybranego celu.

TOUCH PRO

Wyposażony w 10-calowy ekran dotykowy umożliwiający wykorzystanie dotknięć, przesunięć i zmieniających rozmiar uszczypnięć do obsługi map, mediów i ustawień, system Touch Pro stanowi najbardziej zaawansowany system multimedialny firmy Jaguar. Nie ma konieczności odrywania oczu od sytuacji na drodze dzięki inteligentnemu systemowi rozpoznawania głosu umożliwiającemu bardziej bezpieczne wykonywanie zadań.

WYPOSAŻENIE TOUCH PRO
10-CALOWY EKRAN DOTYKOWY
Wielodotykowy i wysoce interakcyjny wyświetlacz Systemu Touch Pro pozwala na łatwą obsługę map, mediów i ustawień przy pomocy dotknięć, przesunięć i zmieniających rozmiar uszczypnięć.
NAWIGACJA PRO
Nawigacja Pro, ulepszona przy pomocy Connect Pro, gromadzi dane o regularnych trasach użytkownika w celu zapewnienia aktualizacji, informacji o ruchu drogowym i spodziewanym czasie dotarcia do celu.
SYSTEM AUDIO MERIDIAN<sup>TM</sup>
Najlepsze w swojej klasie, samochodowe technologie hi-fi Meridian Audio zapewniają wszystkim znajdującym się w samochodzie osobom klarowność dźwięku porównywalną z dźwiękiem występu na żywo dzięki szerokiemu zestawowi głośników.
Dowiedz się więcej
WYŚWIETLACZ PRZEZIERNY
Nie trzeba odrywać oczu od sytuacji na drodze dzięki wyświetlaczowi przeziernemu wyświetlającemu nieutrudniające widzenia przezroczyste informacje o pokonywanej trasie wprost na przedniej szybie.
WIRTUALNA DESKA ROZDZIELCZA
Całkowicie odnowiony interfejs graficzny z zaawansowanymi funkcjami i czterema do wyboru domyślnymi tematami wyświetlania, lub z pełną mapą 3D, można dopasować do preferencji użytkownika.
WYŚWIETLANIE W TRYBIE EKRANU DZIELONEGO DUAL VIEW
Wyświetlanie w trybie ekranu dzielonego Dual View umożliwia kierowcy i pasażerowi na przeglądanie zupełnie innych treści na jednym ekranie dotykowym.
TELEWIZJA CYFROWA
Wybrane kanały cyfrowe mogą oglądać pasażerowie zarówno na przednich, jak i na tylnych siedzeniach Jaguara.
SYSTEM ROZRYWKI DLA PASAŻERÓW TYLNYCH SIEDZEŃ
Zintegrowany system rozrywki dla pasażerów tylnych siedzeń oferuje 2 niezależne 8- lub 10-calowe ekrany zamontowane w przednich zagłówkach, i wyposażone w bezprzewodowe piloty i słuchawki.
RADIO DAB
Można programować i zapisywać swoje ulubione stacje oraz słuchać cyfrowego dźwięku zapewniającego najwyższą jakość radiowej transmisji uzyskiwaną wewnątrz samochodu Jaguar.
SYSTEM TOUCH

Kontrolowanie środowiska wewnątrz samochodu przy pomocy Systemu Touch, który użytkownikowi pozwala także sprawnie i bezpiecznie łączyć się z samochodem Jaguar, nawet gdy użytkownik znajduje się z dala od pojazdu. Urozmaicanie czasu przejazdu za pomocą centrum multimedialnego obsługującego pełen zakres usług od nawigacji samochodowej po radio DAB.

WYPOSAŻENIE SYSTEMU TOUCH
8-CALOWY EKRAN DOTYKOWY
W centrum deski rozdzielczej znajduje się przejrzysty i interakcyjny graficzny ekran dotykowy reagujący na gesty dotknięcia i przesunięcia.
NAWIGACJA SAMOCHODOWA
Łatwe wyszukiwanie miejsc docelowych i przechowywanie ulubionych miejsc umożliwiające szybki dostęp. Mapy 2D i 3D oraz komunikaty głosowe sprawiają, że korzystanie z systemu jest intuicyjne.
WYSOKIEJ JAKOŚCI SYSTEM AUDIO
Wszystkie osoby doświadczają tego samego wspaniałej jakości dźwięku pochodzącego z dowolnych źródeł, niezależnie od miejsca zajmowanego we wnętrzu samochodu.
WYŚWIETLACZ PRZEZIERNY
Nie trzeba odrywać oczu od sytuacji na drodze dzięki wyświetlaczowi przeziernemu wyświetlającemu nieutrudniające widzenia przezroczyste informacje o pokonywanej trasie wprost na przedniej szybie.
RADIO DAB
Cyfrowa transmisja dźwięku zapewnia najwyższej jakości wrażenia audio i szeroki zakres dostępnych kanałów. Programowanie i zapisywanie ulubionych kanałów.
ZASADY I WARUNKI
Należy zapoznać się z zasadami i warunkami użytkowania Systemu Jaguar InControl oraz informacjami dotyczącymi ochrony danych.
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami w celu uzyskania większej ilości informacji
Znajdź dilera
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera
Newsletter
Otrzymuj najnowsze informacje dotyczące samochodów Jaguar

Podczas wprowadzania systemu InControl, poszczególne opisywane cechy mogą stanowić wyposażenie opcjonalne i/ lub być zależne od danego rynku lub zastosowanej jednostki napędowej. Należy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą samochodów marki Jaguar w celu ustalenia dostępności i pełnych zasad i warunków obowiązujących w kraju użytkownika. Niektóre z funkcji wymagają odpowiedniej karty SIM z towarzyszącą jej właściwą umową na transmisję danych, która wymagać może przedłużenia po upływie wstępnego okresu, na jaką została początkowo zawarta. Łączność z siecią mobilną może być niemożliwa w niektórych lokalizacjach.