System Incontrol w Jaguarze

CZYM JEST SYSTEM JAGUAR INCONTROL?

SYSTEM INCONTROL STANOWI ZESTAW USŁUG I APLIKACJI POZWALAJĄCYCH NA BEZPOŚREDNIE ŁĄCZENIE SIĘ Z JAGUAREM UŻYTKOWNIKA ORAZ NA SPRAWNE I BEZPIECZNE ŁĄCZENIE SIĘ ZE ŚWIATEM ZEWNĘTRZNYM.

Pracujący pod kontrolą wielordzeniowego procesora Intel oraz za pośrednictwem sieci Ethernet o wysokiej przepustowości i z użyciem ekranu dotykowego, działający na zasadzie tabletu system InControl między innymi pozwala na precyzyjną nawigację, zapewnia łączność i rozrywkę, i w razie potrzeby wzywa koniecznej pomocy. Funkcje zdalne za pośrednictwem smartfona łączą użytkownika z jego Jaguarem znajdującym się w dowolnym miejscu na świecie. Asystent kierowcy pozwala użytkownikowi na niezakłóconą radość z jazdy jego Jaguarem, bez względu na to czy właśnie parkuje się w wielkim mieście, czy jedzie prostą drogą.

INFOTAINMENT SYSTEMU INCONTROL

INFOTAINMENT SYSTEMU INCONTROL

Nasz najbardziej zaawansowany pokładowy system rozrywki zapewnia miłe spędzanie czasu, podczas gdy system nawigacyjny zabiera użytkownika tam, gdzie potrzebuje się dostać - od drzwi do drzwi. Powstałe, by uczynić jazdę bezpieczniejszą i przyjemniejszą, ekrany Touch i Touch Pro zapewniają najbardziej jak dotychczas zaawansowane samochodowe systemy infotainment. Należy podłączyć swój smartfon, żeby także korzystać z aplikacji.
SYSTEM AUDIO MERIDIAN™

SYSTEM AUDIO MERIDIAN™

Można cieszyć się ulubioną muzyką z największą dotychczasową przejrzystością i precyzją, dzięki doskonałej technologii samochodowej firmy Meridian. Dostępne są 3 systemy audio firmy Meridian. Meridian Sound System dostępny jest w pakietach Touch lub Touch Pro; Meridian Surround Sound System dostępny jest w pakiecie Touch Pro oraz Meridian Signature Sound System oferuje największą przyjemność doznań.
ŁĄCZNOŚĆ INCONTROL

ŁĄCZNOŚĆ INCONTROL

I kierowca i każdy z pasażerów Jaguara łatwo połączy się z pakietami Connect i Connect Pro, uzyskując bezproblemowe działanie. Użytkownik kontroluje swego Jaguara nawet na odległość przy wykorzystaniu systemów Remote Essentials i Remote Premium. W przypadku ich wybrania, opcje Protect and Secure Tracker zapewniają wyższe bezpieczeństwo zarówno samemu użytkownikowi Jaguara, jak i jego pojazdowi.
ASYSTENT KIEROWCY INCONTROL

ASYSTENT KIEROWCY INCONTROL

Funkcje Asystenta kierowcy InControl pomagają zachować bezpieczeństwo zarówno podczas jazdy, jak i podczas parkowania. Podczas parkowania w wąskich przestrzeniach miejskich przy użyciu Asystenta parkowania można zminimalizować ryzyko stłuczek i zarysowań. Funkcje wspomagania jazdy pomagają utrzymywać wzrok na ruchu drogowym, ostrzegają przed możliwością kolizji i zagrożeniami, a także ostrzegają w przypadku zmiany poziomu natężenia ruchu.

Podczas wprowadzania systemu InControl poszczególne opisywane cechy mogą stanowić wyposażenie opcjonalne i/ lub być zależne od danego rynku lub zastosowanej jednostki napędowej. Należy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą samochodów marki Jaguar w celu ustalenia dostępności i pełnych zasad i warunków obowiązujących w kraju użytkownika. Niektóre z funkcji wymagają odpowiedniej karty SIM z towarzyszącą jej właściwą umową na transmisję danych, która wymagać może przedłużenia po upływie wstępnego okresu, na jaką została początkowo zawarta. Łączność z siecią mobilną może być niemożliwa w niektórych lokalizacjach.