fpace
F‑PACE

Luksusowy SUV o dynamicznych osiągach, który łączy sportowe prowadzenie i spektakularny wygląd z codzienną praktycznością.

WIDOK NADWOZIA 360°

EMISJA CO2 g/km
Od 145‡ z przekładnią manualną
Od 152‡ z przekładnią automatyczną

ŚREDNIE SPALANIE l/100km
Od 5.5‡ z przekładnią manualną
Od 5.8‡ z przekładnią automatyczną

PORÓWNAJ MODELE
Porównaj pakiety wyposażenia dostępne dla poszczególnych wersji i dopasuj do własnych potrzeb.
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
POBIERZ KATALOG
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.

F‑PACE to najbardziej praktyczny sportowy samochód Jaguara. Łączy on przyjemność prowadzenia z uniwersalnością. Zaawansowany technologicznie w każdym calu F‑PACE gwarantuje bezpieczeństwo, łączność i rozrywkę. Nadaje się na każdą drogę i każdy dzień. F‑PACE to Jaguar dla Ciebie, Jaguar dla Twojej rodziny.

KONFIGURATOR
ODKRYJ NADWOZIE F‑PACE
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/fp/fp_14.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/fp/fp_**.jpg
Kliknij, aby zobaczyć
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/fp/fp_07_m.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/fp/fp_**_m.jpg
Dotknij, aby zobaczyć
ODKRYJ WNĘTRZE F‑PACE
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/int_360/fpace_my19
Kliknij, aby zobaczyć
Dotknij, aby zobaczyć
Powrót
Zamknij
WSZYSTKO W IMIĘ OSIĄGÓW

Dział Special Vehicle Operations (SVO) zmienił wygląd zewnętrzny modelu F‑PACE w celu osiągnięcia wyjątkowej, ekscytującej wydajności. F‑PACE SVR to najbardziej znacząca ewolucja nagradzanego Jaguara F‑PACE.

ELEMENTY WYPOSAŻENIA
GENY SAMOCHODU SPORTOWEGO
F‑PACE to SUV o wysokich osiągach z DNA samochodu sportowego. Od przetłoczenia maski po wyraźne tylne nadkola, jego potężny wygląd podkreśla jego wyjątkowość i sprawia, że ​​nie da się przejść koło niego obojętnie. Udoskonalone aerodynamicznie nadwozie modelu F‑PACE SVR oraz detale, takie jak nowy przedni zderzak i szersze otwory wentylacyjne, wskazują na jego ogromną moc.
ODKRYJ NADWOZIE
PRAKTYCZNOŚĆ I PRZESTRZEŃ
F‑PACE szczyci się największym w klasie bagażnikiem o pojemności 650 litrów i wszechstronnymi możliwościami składania tylnej kanapy w układzie 40:20:40.
ODKRYJ WNĘTRZE
MOC I EKONOMIKA
Szeroka gama jednostek napędowych wykorzystywanych w modelu F‑PACE, w tym 5-litrowy, benzynowy silnik V8 o mocy 550KM 2, oraz lekka aluminiowa architektura podwozia zapewniają ekscytującą wydajność.

Przedstawione pojazdy na tej stronie mogą nie być dokładnymi reprezentacjami najnowszych ulepszeń. Dostępność niektórych opisanych funkcji może być zależna od rynku lub układu napędowego. Więcej szczegółów u lokalnego przedstawiciela marki Jaguar.
ODKRYJ WŁAŚCIWOŚCI JEZDNE
OBEJRZYJ FILM
yt:LLwA9uqoYnc
TECHNOLOGIA POKŁADOWA
F‑PACE oferuje najnowocześniejszą technologię, np. wyświetlacz typu Head-up czy Activity Key, a także zaawansowane systemy wspomagające jazdę, które każdą podróż czynią łatwiejszą i bardziej odprężającą.
ODKRYJ TECHNOLOGIĘ POKŁADOWĄ
5 GWIAZDEK W TESTACH NCAP

F‑PACE zdobył maksymalną ocenę 5 gwiazdek w teście Euro NCAP, a wysokie wyniki w zakresie ochrony dorosłych pasażerów, dzieci i pieszych potwierdzają, że F‑PACE jest jednym z najbezpieczniejszych pojazdów na rynku.

Połączenie aktywnych i pasywnych środków bezpieczeństwa obejmuje standardowe funkcje, w tym system autonomicznego hamowania awaryjnego (AEB) z funkcją wykrywania pieszego, a także opcjonalne funkcje wspomagające kierowcę, takie jak asystent pasa ruchu (LKA) i system monitorujący zmęczenie kierowcy (DCM).

Więcej na stronie NCAP
Diesel, benzyna czy napęd elektryczny?

Nasze obecnie dostępne jednostki benzynowe i wysokoprężne są najczystsze i najbardziej wydajne, jakie kiedykolwiek wyprodukowaliśmy. Nasz nowy elektryczny układ napędowy to przyszłość podróżowania. Który do Ciebie pasuje?

WYBIERZ SWÓJ MODEL F‑PACE

Przejrzyj gamę modelu F‑PACE i odkryj idealne dla siebie połączenie osiągów, stylu i praktyczności.

WYBIERZ SWÓJ MODEL

Wszystkie funkcje w samochodzie powinny być używane przez kierowców tylko wtedy, gdy są dla nich bezpieczne, a kierowcy muszą mieć pełną kontrolę nad pojazdem przez cały czas.
1 Poniżej półki bagażnika i kiedy zamontowany jest system naprawy opon. 508 litrów z dojazdowym kołem zapasowym. 463 litry z pełnowymiarowym kołem zapasowym.
2 Dostępne tylko w F‑PACE SVR.
3 Dostępność zależna od rynku.
Wyświetl dane liczbowe F‑PACE WLTP .

WLTP jest nowym oficjalnym testem UE służącym do obliczania standardowego zużycia paliwa i emisji CO2 dla samochodów osobowych. Mierzy zużycie paliwa / energii, zasięg i emisję. Ma to na celu dostarczenie danych bardziej zbliżonych do rzeczywistego zużycia i zachowania kierowcy. Podczas procedury testowane są pojazdy z opcjonalnym wyposażeniem oraz z bardziej wymagającą procedurą testową i profilem jazdy.

Podane liczby są wynikiem oficjalnych testów producenta przeprowadzonych zgodnie z prawodawstwem UE. Tylko do celów porównawczych. Liczby rzeczywiste mogą się różnić. CO2 i dane dotyczące zużycia paliwa mogą się różnić w zależności od wybranych kół i wyposażenia opcjonalnego.