Jaguar F‑Pace

Największy SUV Jaguara łączy sportowy design i prowadzenie z wszechstronnością. Szlachetnie wykończone, wyposażone w intuicyjne technologie, przestronne wnętrze czyni go idealnym towarzyszem w odkrywaniu tego, co niezwykłe. JAZDA TESTOWA POBIERZ CENNIK I KATALOG

DESIGNERS’ CHOICE

WZORNICTWO NADWOZIA

Łagodnie wznosząca się linia maski, głęboko osadzone przednie wloty powietrza i drapieżnie "zmrużone" reflektory ze światłami do jazdy dziennej w kształcie liter "J" czynią F-PACE samochodem wyróżniającym się na tle innych SUV-ów.

KLIKNIJ, BY ZOBACZYĆ

PROJEKT WNĘTRZA

Wzięliśmy pod uwagę każdy szczegół wnętrza, aby stworzyć dla Ciebie i Twoich pasażerów oazę spokoju. Szlachetne materiały i subtelne detale to esencja sportowego luksusowego wnętrza.

SIEDZENIA

SIEDZENIA

Opcjonalnie fotele Jaguara F-PACE mogą być pokryte szlachetną skórą Windsor z pikowaniem i perforacjami w kształcie diamentów. Wybierając kubełkowe fotele Performance, można cieszyć oko perforacjami skóry Windsor tworzącymi zarys monogramu marki, inspirowanego historycznym logo. Podróż umili opcjonalny masaż.
KOLORYSTYKA

KOLORYSTYKA

Wykończenie wnętrza Jaguara F-PACE to dzieło brytyjskiego rzemiosła. Tapicerki DuoLeather i skórzane wykończenia w różnych kolorach można komponować ze różnymi szlachetnymi listwami.
DETALE WNĘTRZA

DETALE WNĘTRZA

Nasze bezkompromisowe dążenie do luksusu można znaleźć nawet w deseniu chromowanych oprawek regulatorów temperatury, który odzwierciedla monogram marki.

GŁÓWNE CECHY

OSIĄGI

OSIĄGI

Osiągi i pewne prowadzenie są zapisane w DNA marki Jaguar. F-PACE to jedyny w swoim rodzaju SUV, który ekscytuje osiągami.
ZOBACZ FILM
TECHNOLOGIA

TECHNOLOGIA

Kluczowym elementem wnętrza F-PACE jest system informacyjno-rozrywkowy Pivi Pro1. Pozwala on na szybki dostęp do najczęściej używanych funkcji z poziomu konfigurowalnego ekranu głównego. Interfejs dotykowy wyświetlacza 11,4” jest przy tym intuicyjny i w obsłudze przypomina smartfona.
ZOBACZ FILM
PRAKTYCZNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

PRAKTYCZNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

By odkrywać rzeczy niezwykłe, inspiracji muszą towarzyszyć także szerokie możliwości. W Jaguarze F-PACE jest to m.in. 1 842[2]-litrowa, unikalna w tej klasie przestrzeń ładunkowa. Szeroki zestaw inteligentnych funkcji bezpieczeństwa zaprojektowano tak, by podróż była spokojna i przyjemna.

WYBIERZ WERSJĘ

Odkryj idealne połączenie osiągów, stylu i praktyczności.

F-PACE SE

F-PACE SE

 • obręcze kół 20"
 • animowane kierunkowskazy i asystent świateł drogowych
 • 30-kolorowe oświetlenie kabiny Premium
 • system audio MeridianTM
F-PACE R-DYNAMIC S

F-PACE R-DYNAMIC S

 • obręcze kół 19"
 • zestaw stylizacji zewnętrznej R-Dynamic, obejmujący wykończenie drzwi, przedni wlot powietrza, elementy zderzaków
 • perforowane siedzenia DuoLeather
 • system Pivi Pro11 z ekranem dotykowym 11,4”3
F-PACE R-DYNAMIC SE

F-PACE R-DYNAMIC SE

 • obręcze kół 20"
 • animowane kierunkowskazy i asystent świateł drogowych
 • 30-kolorowe oświetlenie kabiny Premium
 • system audio MeridianTM
F-PACE R-DYNAMIC HSE

F-PACE R-DYNAMIC HSE

 • 21" alloy wheels
 • Satin Charcoal Ash veneer​
 • 16-way heated and ventilated, massage electric memory front seats with 2-way manual headrests
F-PACE SVR

F-PACE SVR

 • obręcze kół 21"
 • napęd P550 V8
 • pakiet elementów stylizacji zewnętrznej SVR
 • fotele kubełkowe wykończone materiałem zamszowym lub skórą Windsor z logo SVR

F-PACE PLUG-IN HYBRID

Bezpośrednia reakcja i wysokie osiągi Jaguara, teraz w połączeniu z możliwością jazdy w trybie elektrycznym na dystansie do 53 km††. Elektryczna motoryzacja Jaguara jest jeszcze bardziej ekscytująca.

F-PACE SVR

Zaprojektowany z myślą o najlepszych osiągach, F-PACE SVR to mocny i praktyczny luksusowy SUV.

POZNAWAJ DALEJ

WERSJE JAGUARA F-PACE

WERSJE JAGUARA F-PACE

Zobacz pełną gamę.
POZNAJ WERSJE
SPECYFIKACJA

SPECYFIKACJA

Zobacz dokładne dane.
ZOBACZ SPECYFIKACJE
GALERIA

GALERIA

Dbałość o szczegóły zawsze była podstawą naszych pojazdów. Jaguar F-PACE zachwyca się każdym detalem.
ZOBACZ GALERIĘ

Dane WLTP
Podane liczby są wynikiem oficjalnych testów producenta zgodnych z prawodawstwem UE przy w pełni naładowanym akumulatorze. Służą tylko do celów porównawczych, rzeczywiste dane mogą się różnić. Dane dotyczące emisji CO2, zużycia paliwa, zużycia energii i zasięgu mogą się różnić w zależności od takich czynników, jak styl jazdy, warunki środowiskowe, obciążenie, wybrane koła, zamontowane akcesoria, rzeczywista trasa i stan akumulatora. Dane dotyczące zasięgu są oparte na pojeździe produkcyjnym na znormalizowanej trasie.

1Connected Navigation będzie wymagać dalszej subskrypcji po początkowym okresie wskazanym przez sprzedawcę Jaguara.
2 Pomiar pojemności na mokro to standard branżowy, w którym mierzy się przestrzeń ładunkową wypełniając ją płynem. Objętość mierzona do podsufitki. Konfiguracja bagażnika i całkowita przestrzeń ładunkowa będą się różnić w zależności od specyfikacji pojazdu (model i układ napędowy) oraz rynku, a także od tego, czy zamontowane jest pełnowymiarowe koło zapasowe lub koło dojazdowe.
3Mogą obowiązywać zasady dozwolonego użytku. Obejmuje roczną subskrypcję, którą można przedłużyć po początkowym okresie wskazanym przez sprzedawcę Jaguara.

Opcjonalne funkcje i ich dostępność mogą różnić się w zależności od specyfikacji pojazdu (modelu i układu napędowego) oraz rynku lub wymagać zainstalowania innych funkcji. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym sprzedawcą lub skonfiguruj swój pojazd online.

Funkcje samochodu powinny być używane przez kierowców tylko wtedy, gdy jest to bezpieczne. Kierowcy muszą przez cały czas mieć pełną kontrolę nad pojazdem.

Funkcje, opcje, usługi stron trzecich i ich dostępność Pivi i InControl pozostają zależne od rynku — sprawdź u sprzedawcy Jaguara dostępność na lokalnym rynku i pełne warunki. Niektóre funkcje są objęte subskrypcją, która będzie wymagać dalszego odnowienia po początkowym okresie wskazanym przez sprzedawcę. Nie można zagwarantować łączności z siecią komórkową we wszystkich lokalizacjach. Informacje i obrazy wyświetlane w związku z technologią InControl, w tym ekrany lub sekwencje, podlegają aktualizacji oprogramowania, kontroli wersji i innym zmianom systemowym/wizualnym w zależności od wybranych opcji. Amazon, Alexa i wszystkie powiązane logo są znakami towarowymi firmy Amazon.com, Inc. lub jej podmiotów stowarzyszonych. Niektóre funkcje Alexa zależą od technologii inteligentnego domu. Korzystanie z Amazon Alexa wymaga konta Amazon.

MeridianTM jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Meridian Audio Ltd. Trifield i urządzenie z trzema polami są znakami towarowymi firmy Trifield Productions Ltd.
Apple CarPlay jest znakiem towarowym Apple Inc. Mogą obowiązywać warunki użytkownika końcowego Apple Inc.
Android Auto jest znakiem towarowym firmy Google LLC.