ipace
NOWY CAŁKOWICIE ELEKTRYCZNY JAGUAR I‑PACE

Przedstawiamy pierwszego, całkowicie elektrycznego SUV-a marki Jaguar.

WIDOK NADWOZIA 360°

PRZYSPIESZENIE
0-100km/h w 4.8 s

ZASIĘG
470km w cyklu WLTP †

*WLTP jest nowym procesem wprowadzonym w 2017 r., który mierzy zużycie paliwa, zużycie energii, zasięg i emisję spalin w samochodach osobowych w Europie. Ma na celu dostarczenie wartości najbliższych rzeczywistemu zużyciu. Testowi poddawane są pojazdy z opcjonalnym wyposażeniem oraz z bardziej wymagającą procedurą testową.

SAMOCHODY DOSTĘPNE W SALONIE
https://new.carsinventory.com/api2/4f86ddd470e78ca095cd29c46e95448f9509dbd0?locale=pl
https://new.carsinventory.com/api2/4f86ddd470e78ca095cd29c46e95448f9509dbd0?locale=pl
WSZYSTKIE DOSTĘPNE SAMOCHODY:
SAMOCHODY NOWE
Sprawdź naszą ofertę samochodów nowych i znajdź swój wymarzony samochód
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
POBIERZ KATALOG
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.
KLUCZOWE ELEMENTY WYPOSAŻENIA
ELEKTRYZUJĄCE OSIĄGI
I‑PACE to przede wszystkim Jaguar - prawdziwy samochód skupiony na kierowcy. Jego silniki elektryczne i niemal idealny rozkład masy zapewniają 700 Nm momentu obrotowego i sprawność samochodu sportowego.
ODKRYJ OSIĄGI
PŁYNNE LINIE
Wyposażony w elegancką, wysoce aerodynamiczną konstrukcję nadwozia z niskim współczynnikiem oporu powietrza, I‑PACE został stworzony, aby zapewnić najlepszą wydajność przez perfekcyjne przecinanie powietrza dla maksymalizacji zasięgu i stabilności. I‑PACE oferuje zapierające dech w piersiach wrażenia pod każdym względem dzięki płynnej linii nadwozia, efektownemu przetłoczeniu na masce i charakterystycznym tylnym nadkolom.
ODKRYJ NADWOZIE
WEWNĘTRZNY SPOKÓJ
I‑PACE płynnie integruje technologię i obfitą przestrzeń. Design wnętrza jest czysty i uporządkowany, a jednocześnie nowoczesny. Charakter elektrycznego układu napędowego zapewnia dodatkową przestrzeń, zapewniając większą swobodę w celu maksymalizacji komfortu zapewnianego podczas podróży we wnętrzu I‑PACE.
ODKRYJ WNĘTRZE
ZAWSZE NA BIEŻĄCO
Nasz nowy system multimedialny Pivi Pro, obsługiwany jednym dotknięciem, zapewnia wszystkie kluczowe informacje i rozrywkę. Inspirację przy jego tworzeniu czerpaliśmy z intuicyjnej obsługi smartfonów.
ODKRYJ TECHNOLOGIE
NADWOZIE
UKŁAD NAPĘDOWY
WNĘTRZE
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/ipace/power_01.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/ipace/power_**.jpg
Kliknij, aby zobaczyć
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/ipace/power_m_01.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/ipace/power_m_**.jpg
Dotknij, aby zobaczyć
DETALE
ELEKTRYFIKACJA
ZASIĘG
Skorzystaj z naszego kalkulatora zasięgu [hiperłącze], aby dowiedzieć się, jak Jaguar I-PACE może płynnie wkroczyć do Twojego stylu życia.
OSIĄGI
Stały moment obrotowy i napęd na wszystkie koła AWD zapewniają I‑PACE przyspieszenie samochodu sportowego. Osiąga 100 km/h w zaledwie 4,8 sekundy.
BATERIA
Bateria o pojemności 90 kWh w modelu I‑PACE składa się z ogniw litowo-jonowych o wysokiej gęstości energii. Jej konstrukcja i najnowocześniejszy system zarządzania termicznego wspiera długą żywotność baterii i czas utrzymywania maksymalnej mocy.
MOC
I‑PACE napędzany jest dwoma synchronicznymi silnikami elektrycznymi z magnesem stałymi. Podobnie do technologii wykorzystywanej w samochodzie wyścigowym Formuły E modelu I‑TYPE, silniki te generują moc 400KM i 700Nm momentu obrotowego.
WYMIARY
I‑PACE posiada kompaktowe i zwarte nadwozie, ale oferuje wyjątkową przestrzeń wewnątrz. Posiada pięć pełnych siedzeń, innowacyjne schowki oraz przestrzeń bagażową o pojemności ponad 1,453 litrów i 27 litrów w przednim schowku.
ŁADOWANIE
Dzięki dołączonym dwóm kablom ładującym I-PACE'a można ładować w domu lub w stale rosnącej liczbie publicznych punktów ładowania.
ODKRYJ SWÓJ PIERWSZY SAMOCHÓD ELEKTRYCZNY
ZASIĘG I ŁADOWANIE
Niezależnie od tego, czy jest to Twój pierwszy czy następny pojazd elektryczny, odkryj, jak Jaguar I‑PACE doskonale pasuje do Twojego stylu życia.
Dowiedz się więcej
ZALETY POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH
Dopasowując osiągi elektryczne do projektu, który jest zgodny z duchem Jaguara, I‑PACE obejmuje opiekę, serwis i wsparcie, które zawsze daje Ci własność Jaguara. Jako pojazd z napędem elektrycznym o zerowej emisji spalin I‑PACE może zaoferować dalsze korzyści, w tym dostęp do zachęt i świadczeń zapewnionych przez rząd, władze lokalne i firmy wspierające ruch samochodów elektrycznych.
Dowiedz się więcej
WYŚCIG DO INNOWACYJNOŚCI
Jaguar jest zaangażowany w tworzenie elektrycznych samochodów, które są spektakularne w prowadzeniu i elektryzujące do oglądania. Jaguar ściga się w Formule E od 2016 r., a w 2018 r. I‑PACE eTROPHY stanie się pierwszą na świecie całkowicie elektryczną serią wyścigów międzynarodowych. Rozpoczął się kolejny rozdział "Wyścigu do innowacyjności".
Dowiedz się więcej
WYBIERZ SWOJEGO I‑PACE

Znajdź swoje elektryzujące połączenie osiągów, technologii oraz stylu i stwórz swojego idealnego Jaguara.

WYBIERZ SWÓJ MODEL
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
AKCESORIA JAGUAR GEAR
Spersonalizuj swojego Jaguara I‑PACE dzięki naszej szerokiej gamie opcji i akcesoriów.
Zobacz opcje i akcesoria
TWÓJ PIERWSZY SAMOCHÓD ELEKTRYCZNY
Dopasowując osiągi elektryczne do projektu, który jest zgodny z duchem Jaguara, I‑PACE obejmuje opiekę, serwis i wsparcie, które zawsze daje Ci własność Jaguara. Jako pojazd z napędem elektrycznym o zerowej emisji spalin I‑PACE może zaoferować dalsze korzyści, w tym dostęp do zachęt i świadczeń zapewnionych przez rząd, władze lokalne i firmy wspierające ruch samochodów elektrycznych.
SAMOCHODY NOWE
Sprawdź naszą ofertę samochodów nowych i znajdź swój wymarzony samochód
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
Umów się na jazdę próbną
Zachęcamy do zapisania się na jazdę próbną i poznania samochodu w warunkach drogowych
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera

1Rzeczywiste czasy ładowania mogą się różnić w zależności od warunków otoczenia i dostępnej instalacji ładowania.

† WLTP jest nowym procesem wprowadzonym w 2017 r., który mierzy zużycie paliwa, zużycie energii, zasięg i emisję spalin w samochodach osobowych w Europie. Ma na celu dostarczenie wartości najbliższych rzeczywistemu zużyciu. Testowi poddawane są pojazdy z opcjonalnym wyposażeniem oraz z bardziej wymagającą procedurą testową.

Oficjalne dane z testów przeprowadzonych przez producenta na podstawie procedur obowiązujących w Unii Europejskiej. Wyniki przeznaczone są wyłącznie do celów porównawczych. Wyniki osiągane w rzeczywistych warunkach eksploatacyjnych i ogólne dane dotyczące osiągów samochodów elektrycznych (EV) mogą się różnic w zależności od zmiennych związanych ze sposobem jazdy i warunkami drogowymi.

Konkretne, opisane funkcje mogą należeć do wyposażenia opcjonalnego lub być dostępne w zależności od rynku. W celu uzyskania dokładnych informacji prosimy o kontakt z lokalnym przedstawicielem marki Jaguar. Niektóre funkcje wymagają użycia karty SIM w odpowiednim pakietem danych, który będzie wymagał dalszej subskrypcji po początkowym okresie ustawionym przez Przedstawiciela marki Jaguar. Funkcje systemu lnControl oraz ich dostępność może się różnić w zależności od rynku. Prosimy o kontakt z przedstawicielem marki Jaguar w celu uzyskania szczegółowych informacji. lnformacje i obrazy wyświetlane w nawiązaniu do technologii lnControl, wliczając w to pojedyncze obrazy i ich sekwencje, są przedmiotem aktualizacji oprogramowania, wersji sterownika oraz innych czynników audiowizualnych zależnych od wybranego wyposażenia opcjonalnego. Nie możemy zagwarantować, iż łączność mobilna będzie dostępna we wszystkich lokalizacjach. Aplikacje lnControl oraz Remote należy pobrać z Apple/Play Store. Wszystkie funkcje w samochodzie powinny być używane przez kierowców z zachowaniem należytej ostrożności podczas prowadzenia pojazdu. Kierowcy muszą przez cały czas mieć pełną kontrolę nad pojazdem.