Jaguar I-Pace zdjęcie przodu z bokiem

W PEŁNI ELEKTRYCZNY JAGUAR I‑PACE

Sportowy SUV I-PACE reprezentuje naszą wizję elektrycznej motoryzacji - jeszcze bardziej ekscytującej niż najlepsze konstrukcje spalinowe.
JAZDA TESTOWA POBIERZ CENNIK I KATALOG

SAMOCHODY DOSTĘPNE W SALONIE

WSZYSTKIE DOSTĘPNE SAMOCHODY: 3
Jaguar I-Pace
I-Pace MY23 EV 400 KM AWD Auto SE 2022
2022 new Jaguar I-Pace Eiger Grey EV 400 KM AWD Auto SE I-Pace MY23
Przebieg
7 km
Silnik
bev
Moc
400 bhp
Cena katalogowa (brutto)
PLN 391 779
Szczegóły
Jaguar I-Pace
SE EV 400 PS AWD Auto 2022
2022 new Jaguar I-Pace Santorini Black EV 400 PS AWD Auto SE
Przebieg
15 km
Silnik
bev
Moc
400 bhp
Cena katalogowa (brutto)
PLN 466 224
Szczegóły
Jaguar I-Pace
SE EV400 2022
2022 new Jaguar I-Pace Borasco Grey EV400 SE
Przebieg
5 km
Silnik
bev
Moc
400 bhp
Cena katalogowa (brutto)
PLN 463 290
Szczegóły

DESIGNERS’ CHOICE

Zobacz konfiguracje modelu I-PACE skomponowane przez naszch projektantów. Swobodnie modyfikuj je, by stworzyć model idealnie dopasowany do Twojego stylu.

WIELOKROTNIE NAGRADZANY SPORTOWY ELEKTRYCZNY SUV

I-PACE to zdobywca nagrody World Car of the Year, World Car Design of the Year oraz World Green Car*. Zaprojektowany od początku jako samochód elektryczny, Jaguar I-PACE pokazuje, że ekologiczna motoryzacja nie musi wymagać kompromisów, ale może budzić pożądanie.


WIĘCEJ O ELEKTRYFIKACJI

PROJEKT NADWOZIA

Elegancki i aerodynamiczny design to połączenie tożsamości Jaguara, technologii FIA Formula E Racing i nowoczesnego brytyjskiego wzornictwa.

Kliknij, by kontynuować
Jaguar I-Pace zdjęcie tyłu z bokiem

PROJEKT WNĘTRZA

Wnętrze I-PACE to nowoczesne wcielenie charakterystycznego dla Jaguara połączenia sportowej duszy i luksusowych detali. W jego pięknej i przestronnej kabinie zaaranżowano najnowocześniejsze rozwiązania techniczne.

Kliknij, by kontynuować
Jaguar I-Pace zdjęcie siedzeń

DOŚWIADCZENIE LUKSUSU

Rozmieszczone w całej kabinie, piękne, ręcznie wykonane detale podkreślają luksusowy sznyt wnętrza. Pasażerowie są otoczeni ekskluzywnymi i solidnymi wykończeniami, precyzyjnymi szwami i rozpraszającym się na wyrafinowanych fakturach i deseniach oświetleniem.

DOŚWIADCZENIE CISZY

Wnętrze Jaguara I-PACE jest odskocznią od zgiełku świata zewnętrznego. Kapsuły izolujące elementy napędu oraz wyjątkowe rozwiązania aerodynamiczne opracowano po to, by do uszu podróżujących docierały wyłącznie dźwięki służące relaksowi i czerpaniu przyjemności z jazdy.

DOŚWIADCZENIE PRZESTRZENI

Opracowanie modelu I-PACE od początku jako samochodu w pełni elektrycznego, pozwoliło zespołowi projektowemu Jaguara połączyć luksus z dużą ilością miejsca i schowków we wnętrzu samochodu.

DOPASOWANE FOTELE

Komfort i ergonomia są równie ważne jak przestrzeń. Twój I-PACE jest dostępny z fotelami sportowymi lub kubełkowymi. Oba warianty są dostępne z różnymi wariantami materiałów i kolorystyki.

EKSCYTUJĄCA JAZDA, ŁATWE UŻYTKOWANIE

Niesamowite osiągi i perfekcyjne prowadzenie Jaguara idą w parze z bezemisyjną i bezstresową eksploatacją.

Jaguar I-Pace galeria zdjęć

WYGODA
I OSZCZĘDNOŚĆ

Możliwość ładowania swojego samochodu w domu niesie ze sobą wiele korzyści, nie tylko brak konieczności odwiedzania stacji paliw.
Jaguar I-Pace zasięg

DO 470 km †† W PEŁNI ELEKTRYCZNEJ JAZDY

Jaguar I-PACE legitymuje się potwierdzonym zasięgiem 470 km (WLTP)††. Specjalna konstrukcja i izolacja akumulatora zapewnia dostępność wysokiej mocy w różnych warunkach. Sprawdź nasz kalkulator realnego zasięgu i wskazówki pomagające w jego zwiększaniu.
Jaguar I-Pace ładowanie

DO 127 km ZASIĘGU W 15 MINUT**

Najwygodniejszym sposobem ładowania Jaguara jest podpięcie go wieczorem do domowej ładowarki, by rano samochód był gotowy do jazdy, bez konieczności odwiedzania stacji paliw czy punktu ładowania. W trasie można jednak także skorzystać także z szybkiej ładowarki DC.
Jaguar I-Pace spalanie

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY

Niski koszt energii, niższe koszty serwisowania idą w parze z rozwijającym się pakietem ulg dla posiadaczy samochodów elektrycznych. Ich eksploatacja jest też wygodniejsza, m.in. dzięki możliwości omijania korków w niektórych miastach specjalnymi pasami ruchu.
Jaguar I-Pace gwarancja

GWARANCJA NA AKUMULATOR: 8 LAT LUB 160 TYS. KM

Zaprojektowany z myślą o trwałości i gotowości do generowania maksymalnej mocy, akumulator I-PACE jest objęty 8-letnią gwarancją, a jego przewidywana żywotność przekracza długość cyklu eksploatacji samochodu.

KLUCZOWE CECHY

Jaguar I-Pace zdjęcie z góry

OSIĄGI JAGUARA

Jak każdy Jaguar, I-PACE to samochód przede wszystkim dający przyjemność z prowadzenia. Niemal idealny rozkład mas i błyskawicznie dostępny moment obrotowy o wartości 696 Nm to podstawowa korzyść z zastosowania silników elektrycznych.
Jaguar I-Pace zdjęcie wyświetlacza

MULTIMEDIA

Nasz system informacyjno-rozrywkowy, Pivi Pro1, pozwala na błyskawiczny dostęp do kluczowych funkcji. Jest podobnie zaprojektowany i tak intuicyjny jak Twój smartfon.
Jaguar I-Pace zdjęcie w drodze

PRAKTYCZNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Technologie przyszłości zastosowane w Jaguarze I-PACE służą nie tylko osiągom, ale także bezpieczeństwu.
POZNAJ SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA

WYBIERZ WERSJĘ JAGUAR I-PACE DLA SIEBIE

Gama modelu I-PACE obejmuje różne warianty, w tym wersję Black, by w pełni odpowiedzieć na Twoje oczekiwania.

Jaguar I-Pace S zdjęcie z boku

I-PACE S

 • reflektory LED
 • obręcze kół 18" o wzorze "1022"
 • sportowe siedzenia Luxtec
 • skórzane wykończenie kierownicy
 • pakiet Online z pakietem danych2
Jaguar I-Pace SE zdjęcie z boku

I-PACE SE

 • reflektory Premium LED z charakterystycznymi światłami dziennymi
 • obręcze kół 20" o wzorze "6007"
 • sportowe siedzenia DuoLeather
 • elektrycznie unoszona pokrywa bagażnika
 • podgrzewane, elektrycznie regulowane i składane lusterka z pamięcią ustawień i lampkami oświetlenia wejścia, automatyczne przyciemnianie lewego lusterka
Jaguar I-Pace HSE zdjęcie z boku

I-PACE HSE

 • reflektory Matrix LED z charakterystycznymi światłami dziennymi
 • obręcze kół 20" o wzorze "5068", z wykończeniem Diamond Turned i kontrastowymi elementami Gloss Dark Grey
 • sportowe siedzenia ze skórą Windsor
 • regulowane w 16-kierunkach, podgrzewane i chłodzone przednie fotele z pamięcią ustawień
 • system audio MeridianTM 3D Surround
Jaguar I-Pace Black zdjęcie z boku

I-PACE BLACK

 • stały dach panoramiczny
 • przyciemniane szyby
 • pakiet wykończeń zewnętrznych Black
 • obręcze kół 20" o wzorze "5068", w kolorze Gloss Black
 • wnętrze i podsufitka w kolorze Ebony

POZNAWAJ DALEJ

Jaguar I-Pace zdjęcie z góry

PODSTAWOWE CECHY

Elektryczny sportowy SUV
POZNAJ GŁÓWNE PRZEWAGI
Jaguar I-Pace zdjęcie przodu z bokiem

WERSJE JAGUARA I-PACE

Zobacz pełną gamę dostępnych wersji.
POZNAJ WERSJE
Jaguar I-Pace zdjęcie z boku

SPECYFIKACJA

Zobacz osiągi Jaguara I-PACE wyrażone w liczbach.
ZOBACZ SPECYFIKACJE
Jaguar I-Pace zdjęcie z tyłu

OPCJE I AKCESORIA

Spersonalizuj swojego Jaguara I-PACE.
ZOBACZ OPCJE I AKCESORIA

r††Zobacz dane WLTP
Podane liczby są wynikiem oficjalnych testów producenta zgodnych z prawodawstwem UE przy w pełni naładowanym akumulatorze. Służą tylko do celów porównawczych. Rzeczywiste dane mogą się różnić. Zużycie energii i zasięg mogą się różnić w zależności od takich czynników, jak styl jazdy, warunki otoczenia, obciążenie, montaż kół, zamontowane akcesoria, rzeczywista trasa i stan akumulatora. Dane dotyczące zasięgu są oparte na pojeździe produkcyjnym na znormalizowanej trasie.

*Nagrody World Car of the Year (Światowy Samochód Roku), World Car Design of the Year (Światowy Projekt Samochodowy Roku) i World Green Car (Światowy Zielony Samochód) 2019 roku.
**Przy użyciu szybkiej ładowarki prądu stałego o mocy 100 kW. Czasy ładowania różnią się w zależności od wielu czynników, w tym między innymi wieku, stanu, temperatury i stanu naładowania akumulatora; używany obiekt i czas trwania ładowania.

1Connected Navigation będzie wymagać dalszej subskrypcji po początkowym okresie wskazanym przez sprzedawcę Jaguara.
2Mogą obowiązywać zasady uczciwego użytkowania. Obejmuje roczną subskrypcję, którą można przedłużyć po początkowym okresie wskazanym przez sprzedawcę Jaguara.

Gwarancja I-PACE na akumulator 90 kWh jest ograniczona do 8 lat lub 160 000 km (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej). Można go wymienić w przypadku jakiejkolwiek wady produkcyjnej lub jeśli certyfikowany sprzedawca Jaguara stwierdzi stan naładowania baterii poniżej 70 procent.

Funkcje opcjonalne i ich dostępność mogą różnić się w zależności od specyfikacji pojazdu (wersji i układu napędowego) lub wymagać zainstalowania innych funkcji w celu ich zamontowania. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym sprzedawcą lub skonfiguruj swój pojazd online.

Należy pamiętać, że standardowe elementy mogą zostać zastąpione przy wyborze alternatywnych poziomów wyposażenia. Standardowe funkcje mogą się również różnić w zależności od kraju zakupu, wariantu silnika i skrzyni biegów.

W samochodzie funkcje powinny być używane przez kierowców tylko wtedy, gdy jest to bezpieczne. Kierowcy muszą przez cały czas mieć pełną kontrolę nad pojazdem.

Funkcje, opcje, usługi stron trzecich i ich dostępność w Pivi i InControl pozostają zależne od rynku — sprawdź u swojego sprzedawcy Jaguara dostępność na lokalnym rynku i pełne warunki. Niektóre funkcje są objęte subskrypcją, która będzie wymagać dalszego odnowienia po początkowym okresie wskazanym przez sprzedawcę. Nie można zagwarantować łączności z siecią komórkową we wszystkich lokalizacjach. Informacje i obrazy wyświetlane w związku z technologią InControl, w tym ekrany lub ich sekwencje, podlegają aktualizacjom oprogramowania, kontroli wersji i innym zmianom systemowym/wizualnym w zależności od wybranych opcji.

Meridian jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Meridian Audio Ltd. Trifield i urządzenie z trzema polami są znakami towarowymi firmy Trifield Productions Ltd.