Laureat nagród World Car of the Year,
World Car Design of the Year i
World Green Car*. Jaguar I-PACE
zaprzecza konwencjom pojazdów elektrycznych.


POZNAJ NAPĘD ELEKTRYCZNY

DESIGN NADWOZIA

Jaguar I-Pace Exterior Design
Elegancki wzór reflektorów doskonale wkomponowuje się w czyste linie modelu Jaguar I-PACE, podkreślając jego futurystyczny styl. I-PACE cechuje ponadto satynowy lakier, zintegrowane reflektory LED i charakterystyczne światła w kształcie litery „J”.
Model I-PACE otrzymał odważną przednią atrapę chłodnicy oraz charakterystycznie wyrzeźbioną maskę, która nadaje mu aerodynamicznego wyglądu. Muskularne przetłoczenia dodatkowo podkreślają jego charakter.
Pakiet zewnętrzny Black obejmuje ramki szyb bocznych w wykończeniu Gloss Black, atrapa chłodnicy w kolorze Matte Graphite Atlas z obwódką w kolorze Gloss Black oraz obudowy lusterek bocznych w kolorze Gloss Black. Stylizację dopełniają czarne emblematy.​
KLIKNIJ, ABY WEJŚĆ W INTERAKCJĘ

PROJEKT WNĘTRZA

Jaguae I-Pace Interior Design
Wyrafinowana obudowa silnika redukuje hałas, a aerodynamiczny kształt zewnętrzny minimalizuje szum wiatru.
W pełni elektryczna architektura modelu Jaguar I-PACE pozwala nam połączyć luksusowe rzemiosło z pokaźną przestrzenią ładunkową o pojemności 656 litrów we wnętrzu pojazdu.
Do wyboru dostępne są fotele sportowe lub Performance wykończone z użyciem różnych materiałów. Zrównoważona opcja wykończenia KvadratTM oferuje miękką tkaninę o nowoczesnym wyglądzie.

EKSCYTUJĄCA JAZDA, ŁATWE UŻYTKOWANIE NA CO DZIEŃ

I-PACE łączy w sobie elektryzujące osiągi, z których słynie Jaguar, z korzyściami płynącymi z użytkowania samochodu elektrycznego, takimi jak niski koszt użytkowania, zerowa
emisja spalin i ośmioletnia gwarancja.

SPECYFIKACJA NAPĘDU ELEKTRYCZNEGO

ZASIĘG (MAKS.)

470 km**

Do 470 km (292 mil) na pełnym naładowaniu**.
Wartość według WLTP. Rzeczywiste dane liczbowe mogą się różnić w zależności od stylu jazdy.

CZAS ŁADOWANIA

8,5godz.**

Korzystając z ładowarki o mocy 11 kW, pełne naładowanie można osiągnąć już po 8,5 godzinach**. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się podczas ładowania w domu przez noc.
Czas oparty na użyciu ładowarki domowej AC o mocy 11 kW.

EMISJE

0CO2

Model zapewnia zerową emisję spalin.

PRZYSPIESZENIE

4,8 (4,5)s

Przyspieszenie 0–100 km/h w 4,8 s (0–60 mph w 4,5 s).

CHARAKTERYSTYKA

Jaguar I-Pace Features
Ekscytująca moc i dynamika. Zerowa emisja spalin. Dzięki całkowicie elektrycznemu układowi napędowemu Jaguar I-PACE jest samochodem stworzonym z myślą o kierowcy.
Model został wyposażony w intuicyjne i responsywne technologie, w tym system infotainment Pivi Pro1 i asystenta Amazon Alexa z licznymi funkcjami sterowania głosowego.
Jaguar I-PACE to łatwe ładowanie zarówno w domu, jak i w podróży. Pivi Pro1 zaznacza wszystkie punkty ładowania na trasie.

WYBIERZ SWÓJ MODEL

JAGUAR I-PACE R-DYNAMIC HSE

JAGUAR I-PACE R-DYNAMIC HSE

 • Reflektory Matrix LED z charakterystycznymi światłami do jazdy dziennej
 • 20-calowe obręcze kół ze stopów metali lekkich
 • Stały dach panoramiczny
 • Podgrzewane i wentylowane fotele z regulacją elektryczną w 16 kierunkach i pamięcią ustawień foteli przednich
 • System audio MeridianTM
JAGUAR I-PACE R-DYNAMIC SE

JAGUAR I-PACE R-DYNAMIC SE

 • Reflektory LED z charakterystycznymi światłami do jazdy dziennej
 • 20-calowe obręcze kół ze stopów metali lekkich
 • Konfigurowalne oświetlenie kabiny
 • Dolny ekran dotykowy
 • Bezprzewodowa ładowarka do urządzeń mobilnych
 • System audio MeridianTM

NIE PRZESTAWAJ ODKRYWAĆ

MODELE JAGUAR I-PACE

MODELE JAGUAR I-PACE

Zobacz pełną gamę modeli.
DANE TECHNICZNE

DANE TECHNICZNE

Zobacz fakty i liczby.
GALERIA

GALERIA

Zobacz galerię modelu Jaguar I-PACE.

** Zobacz dane WLTP.
Podane dane uzyskano na podstawie oficjalnych testów producenta przeprowadzonych zgodnie z przepisami UE z całkowicie naładowanymi akumulatorami. Tylko do celów porównawczych. Rzeczywiste dane mogą się różnić. Zużycie energii oraz zasięg mogą się różnić w zależności od takich czynników, jak styl jazdy, warunki otoczenia, obciążenie, koła, zainstalowane akcesoria, rzeczywista trasa i stan akumulatora. Dane dotyczące zasięgu odnoszą się do pojazdu produkcyjnego na znormalizowanej trasie.

*Nagrody World Car of the Year, World Car Design of the Year oraz World Green Car przyznane w 2019 roku.

** Czas ładowania różni się w zależności od wielu czynników, m.in. wieku, stanu, temperatury i aktualnego poziomu naładowania akumulatorów, używanej ładowarki i szybkości ładowania.

Na mokro: pojemność zmierzona przez symulację wypełnienia przestrzeni ładunkowej cieczą.

1Connected Navigation będzie wymagać dalszej subskrypcji, która może być odnawiana po początkowym okresie uzgodnionym z dealerem marki Jaguar.

2Mogą obowiązywać zasady uczciwego użytkowania. Obejmuje roczną subskrypcję, która może zostać przedłużona po upływie okresu początkowego wskazanego przez Dealera marki Jaguar.

Gwarancja I-PACE na akumulator o pojemności 90 kWh jest ograniczona do 8 lat lub 160 000 km (100 000 mil) (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej). Można z niej skorzystać w przypadku jakiejkolwiek wady produkcyjnej lub jeśli certyfikowany sprzedawca detaliczny marki Jaguar dokona pomiarów i uzna, że żywotność akumulatora spadła poniżej 70%.

Wyposażenie opcjonalne i jego dostępność mogą się różnić w zależności od specyfikacji pojazdu (modelu i konkretnego układu napędowego) lub też mogą wymagać zainstalowania wyposażenia dodatkowego. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym Dealerem lub skonfiguruj swój pojazd online.

Należy pamiętać, że przy wyborze innych możliwych wersji wykończenia elementy standardowe mogą zostać zastąpione innymi. Wyposażenie standardowe może się również różnić w zależności od kraju zakupu, wariantu silnika i skrzyni biegów.

Kierowcy powinni korzystać z funkcji dostępnych w samochodzie tylko wtedy, gdy jest to bezpieczne. Kierowcy muszą przez cały czas utrzymywać pełną kontrolę nad pojazdem.

Funkcje Pivi i InControl, funkcje opcjonalne, usługi oferowane przez osoby trzecie i ich dostępność są zależne od danego rynku – skontaktuj się z Dealerem marki Jaguar w celu uzyskania informacji o ich dostępności na swoim rynku lokalnym i pełnych warunkach korzystania. Niektóre funkcje są zapewniane w ramach subskrypcji, którą należy odnawiać po okresie początkowym wskazanym przez dealera. Nie można zagwarantować połączenia z siecią komórkową we wszystkich lokalizacjach. Informacje i obrazy wyświetlane w związku z korzystaniem z technologii InControl, w tym poszczególne ekrany lub ich sekwencje, podlegają aktualizacjom oprogramowania, mechanizmom kontroli wersji oraz innym zmianom systemowym/wizualnym zależnym od wybranych opcji.

Meridian jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Meridian Audio Ltd. Trifield i „three fields device” jest znakiem towarowym firmy Trifield Productions Ltd.