WYBITNIE SPORTOWY

Nasz SUV o najwyższych osiągach.

AGILITY AND DYNAMISM

F-PACE SVR SPECYFIKACJA

SILNIK


5,0L

MAKSYMALNA MOC


550 KM

405 kW

MAKSYMALNY MOMENT OBR.


700Nm

516lb-ft

PRZYSPIESZENIE


4,0 sekund

0-100 KM/H w 4,0 sekundy

SILNIK


5,0L

MAKSYMALNA MOC


550 KM

405 kW

MAKSYMALNY MOMENT OBR.


700Nm

516lb-ft

PRZYSPIESZENIE


4,0 sekund

0-100 KM/H w 4,0 sekundy

WYRAFINOWANA JAZDA

Zaawansowana architektura elektroniczna (EVA 2,0), idealna kalibracja reakcji przepustnicy oraz odpowiadająca za błyskawiczne rozpędzanie funkcja Dynamic Launch, pozwalają F-PACE SVR zapewniać wyjątkowe osiągi.

A REFINED RIDE

PEŁNE BRZMIENIE

Dzięki aktywnemu układowi wydechowemu basowy pomruk silnika V8 z charakterystyczną "chrypą" przeradza się w sportowy ryk, delikatnie tonowany przez luksusową kabinę.

THE SOUND OF SVR

DESIGN NADWOZIA

Większe wloty powietrza, otwory w masce i bocznych błotnikach oraz tylny spojler zmniejszają opór powietrza i zwiększają siłę dociskającą pojazd do nawierzchni, co poprawia prowadzenie.

SVR Design

WYSTRÓJ WNĘTRZA

Przednie i tylne fotele kubełkowe Performance wykończone skórą Semi-Aniline, dopełnia nowocześnie sportowa kierownica oraz intuicyjny system infotainment Pivi Pro.

F-PACE SVR

NIE PRZESTAWAJ ODKRYWAĆ

SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

To, co najlepsze w Jaguarze.
JAGUAR F-PACE WERSJE

JAGUAR F-PACE WERSJE

Zobacz pełną gamę modeli.
SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

To, co najlepsze w Jaguarze.
JAGUAR F-PACE WERSJE

JAGUAR F-PACE WERSJE

Zobacz pełną gamę modeli.

** Zobacz dane WLTP
Podane wartości uzyskano na podstawie oficjalnych testów producenta przeprowadzonych zgodnie z przepisami UE przy w pełni naładowanym akumulatorze. Tylko do celów porównawczych. Rzeczywiste dane mogą się różnić. Emisja CO2 2i zużycie paliwa mogą się różnić w zależności od takich czynników, jak styl jazdy, warunki otoczenia, obciążenie, koła, akcesoria, rzeczywista trasa i stan akumulatora. Dane dotyczące zasięgu oparte są na pojeździe produkcyjnym na ustandaryzowanej trasie.

Wyposażenie opcjonalne i jego dostępność mogą się różnić w zależności od specyfikacji pojazdu (modelu i konkretnego układu napędowego) oraz rynku lub też mogą wymagać zainstalowania wyposażenia dodatkowego. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym Dealerem lub skonfiguruj swój pojazd online.

Kierowcy powinni korzystać z funkcji dostępnych w samochodzie tylko wtedy, gdy jest to bezpieczne. Kierowcy muszą przez cały czas utrzymywać pełną kontrolę nad pojazdem.

Funkcje Pivi i InControl, funkcje opcjonalne, usługi oferowane przez osoby trzecie i ich dostępność są zależne od danego rynku – skontaktuj się z Dealerem marki Jaguar w celu uzyskania informacji o ich dostępności na swoim rynku lokalnym i pełnych warunkach korzystania. Niektóre funkcje są zapewniane w ramach subskrypcji, którą należy odnawiać po okresie początkowym wskazanym przez dealera. Nie można zagwarantować połączenia z siecią komórkową we wszystkich lokalizacjach. Informacje i obrazy wyświetlane w związku z korzystaniem z technologii InControl, w tym poszczególne ekrany lub ich sekwencje, podlegają aktualizacjom oprogramowania, mechanizmom kontroli wersji oraz innym zmianom systemowym/wizualnym zależnym od wybranych opcji.