Full Service
for Business / Full Service
for You

Full Service <br>for Business / Full Service <br>for You

Wynajem długoterminowy?

To dogodna opcja użytkowania pojazdu zarówno przez firmy, jak i osoby prywatne. Oferujemy dwa produkty skierowane do pełnego spektrum naszych Klientów. Produkty Full Service for Business ora Full Service for You gwarantują niezawodność i wygodę w każdej możliwej sytuacji.
Wynajem długoterminowy?

Jak to działa?

Wybierz pasujący do Twoich potrzeb model Jaguara, zdecyduj o długości okresu użytkowania, który może się wahać pomiędzy 24 a 60 miesiacami oraz wskaż planowany średni roczny przebieg – w przedziale od 15 000 do 35 000 km. Na podstawie wymienionych parametrów autoryzowany dealer Jaguara przedstawi Tobie atrakcyjną ofertę, uwzględniającą takie elementy, jak: finansowanie, ubezpieczenie AC/OC/NNW, assistance wraz z samochodem zastępczym, pakiet serwisowy na cały okres użytkowania pojazdu oraz serwis opon. Jedyne co musisz zrobić dalej to dostarczyć wymagane dokumenty i podpisać umowę. Całą resztą zajmie się Twój salon Jaguara wraz z dostawcą produktu, firmą Arval.
Jaguar przed domem

korzyści

  • Stała miesięczna rata zawierająca w sobie koszty użytkowania i obsługi samochodu
  • Możliwość dopasowania okresów finansowania i przebiegu do swoich potrzeb
  • Regularna wymiana pojazdu na nowy
  • Elastyczne podejście do zakończenia umowy – oddajesz dotychczasowy samochód i odbierasz nowy albo przygotowujemy ofertę jego sprzedaży
  • Pełna obsługa techniczna i pełny pakiet ubezpieczeń wraz z Assistance 24h oraz samochodem zastępczym
  • Zarządzanie wizytami serwisowymi i procesem likwidacji szkód komunikacyjnych w cenie
Jaguar XF

zakończenie umowy

Na koniec umowy samochód wraca do nas albo na podstawie Twojego wniosku przygotowujemy dla Ciebie ofertę odkupu auta.
Odbiór Jaguara z salonu

Dlaczego warto wybrać wynajem?

WYGODA

WYGODA

• Jeździsz zawsze nowym samochodem
• Odpowiadamy za przeglądy techniczne i serwis Twojego samochodu
• Płacisz jedną ratę za komplet usług
CZAS

CZAS

• Oszczędzasz czas dzięki prostym procedurom
• Łatwo i szybko znajdziesz warsztat
PIENIĄDZE

PIENIĄDZE

• Nie wymagamy od Ciebie wpłaty własnej
• Nie musisz się martwić utratą wartości auta
• Na koniec umowy oddajesz auto i wybierasz następne

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Dowiedz się więcej o możliwościach , które daje nasz produkt.
Wypełnij formularz, a wybrany dealer skontaktuje się z Tobą, by odpowiedzieć na Twoje pytania.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności