Ubezpieczenie komunikacyjne

Ubezpieczenie komunikacyjne

Ubezpieczenie komunikacyjne chroni Ciebie i Twój pojazd
w kompleksowy sposób

Produkty ubezpieczeniowe Jaguara zapewniają Twojemu pojazdowi pełną ochronę i bezpieczeństwo, dzięki czemu zyskujesz gwarancję spokoju i pomocy w każdych okolicznościach.
Ubezpieczenie komunikacyjne chroni Ciebie i Twój pojazd<br> w kompleksowy sposób

Jak to działa?

Jaguar oferuje ubezpieczenie OC, obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej chroniące przed poniesieniem kosztów szkód powstałych w związku z ruchem pojazdu. Również oferujemy ubezpieczenie AC , kompleksowa ochrona pojazdu wraz z jego wyposażeniem w zakresie utraty, zniszczenia, uszkodzenia lub kradzieży. Jaguar posiada w swojej ofercie również produkt NNW, ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków obejmuje swoją ochroną zarówno kierowcę, jak i pasażerów, którzy ulegli wypadkowi w ruchu drogowym. Assistance zapewnia kompletną pomoc kierowcy i pasażerom w razie awarii, kolizji, bądź kradzieży pojazdu. W ramach ubezpieczenia możesz liczyć na holowanie na terenie Polski bez limitu kilometrów oraz pojazd zastępczy na terenie kraju.
Jaguar z lotu ptaka

korzyści

  • Zachowanie pełnej sumy ubezpieczenia w przypadku wystąpienia szkody
  • Suma ubezpieczenia nowego pojazdu zakupionego od dealera jest uznawana za wartość rynkową przez okres 12 miesięcy od momentu zakupu
  • Utrzymanie stałej sumy ubezpieczenia bez zwyżki składki dla nowych pojazdów w pierwszym roku użytkowania
  • Objęcie ubezpieczeniem pojazdów hybrydowych i elektrycznych w rozszerzonej formule All Risk
  • Ochrona Assistance gwarantująca wsparcie na terenie całej Polski
  • Likwidacja szkód i naprawa pojazdu bezgotówkowo w Autoryzowanej Stacji Obsługi przy użyciu oryginalnych części
  • Gwarancja otrzymania od dealera samochodu zastępczego na czas naprawy
Polerowanie Jaguara

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Dowiedz się więcej o możliwościach , które daje nasz produkt.
Wypełnij formularz, a wybrany dealer skontaktuje się z Tobą, by odpowiedzieć na Twoje pytania.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności