Kredyt To Go

Kredyt to Go?

To dogodna opcja finansowania dla klientów prywatnych łącząca w sobie wszystkie plusy kredytu konsumenckiego z brakiem konieczności martwienia się o uzyskanie atrakcyjnej ceny odsprzedaży pojazdu na rynku.

JAK TO DZIAŁA?

Zadeklaruj okres kredytowania oraz wskaż wysokość wpłaty własnej. Na podstawie tych parametrów autoryzowany dealer Jaguara przedstawi miesięczną ratę kredytu, która zazwyczaj jest dużo bardziej atrakcyjna niż w przypadku klasycznego kredytu i dobrze wpisuje się w Twój miesięczny budżet. Dodatkowo, już na samym początku będziesz znał wartość Twojego pojazdu po okresie użytkowania.

KORZYŚCI

  • Równa miesięczna rata, dużo bardziej atrakcyjna w porównaniu ze standardowym kredytem
  • Wartość pojazdu na koniec umowy kredytowej jest znana od samego początku i zapisana w umowie kredytowej
  • Możliwość regularnej wymiany pojazdu na nowy
  • Zróżnicowane okresy finansowania dostosowane do Twoich oczekiwań
  • Elastyczna wpłata własna do 30% ceny samochodu
  • Elastyczna forma zakończenia finansowania - możesz zdecydować się na wykup pojazdu lub zwrócić go dealerowi i wybrać całkowicie nowego Jaguara

ZAKOŃCZENIE UMOWY

Przed zakończeniem umowy skontaktuje się z Tobą doradca w celu weryfikacji decyzji dotyczącej formy zakończenia kontraktu. W ramach tej opcji możesz skorzystać z gwarantowanego odkupu pojazdu przez dealera Jaguara, wymiany samochodu na nowy, spłaty ostatniej raty balonowej albo jej rozłożenia na kolejne raty.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Dowiedz się więcej o możliwościach , które daje nasz produkt.
Wypełnij formularz, a wybrany dealer skontaktuje się z Tobą, by odpowiedzieć na Twoje pytania.