Kredyt To Go

Kredyt To Go

Kredyt to Go?

To dogodna opcja finansowania dla klientów prywatnych łącząca w sobie wszystkie plusy kredytu konsumenckiego z brakiem konieczności martwienia się o uzyskanie atrakcyjnej ceny odsprzedaży pojazdu na rynku.
Kredyt to Go?

JAK TO DZIAŁA?

Zadeklaruj okres kredytowania oraz wskaż wysokość wpłaty własnej. Na podstawie tych parametrów autoryzowany dealer Jaguara przedstawi miesięczną ratę kredytu, która zazwyczaj jest dużo bardziej atrakcyjna niż w przypadku klasycznego kredytu i dobrze wpisuje się w Twój miesięczny budżet. Dodatkowo, już na samym początku będziesz znał wartość Twojego pojazdu po okresie użytkowania.
Zadeklaruj okres kredytowania

KORZYŚCI

  • Równa miesięczna rata, dużo bardziej atrakcyjna w porównaniu ze standardowym kredytem
  • Wartość pojazdu na koniec umowy kredytowej jest znana od samego początku i zapisana w umowie kredytowej
  • Możliwość regularnej wymiany pojazdu na nowy
  • Zróżnicowane okresy finansowania dostosowane do Twoich oczekiwań
  • Elastyczna wpłata własna do 30% ceny samochodu
  • Elastyczna forma zakończenia finansowania - możesz zdecydować się na wykup pojazdu lub zwrócić go dealerowi i wybrać całkowicie nowego Jaguara
Bagażnik Jaguara F-PACE

ZAKOŃCZENIE UMOWY

Przed zakończeniem umowy skontaktuje się z Tobą doradca w celu weryfikacji decyzji dotyczącej formy zakończenia kontraktu. W ramach tej opcji możesz skorzystać z gwarantowanego odkupu pojazdu przez dealera Jaguara, wymiany samochodu na nowy, spłaty ostatniej raty balonowej albo jej rozłożenia na kolejne raty.
Odbiór Jaguara z salonu

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Dowiedz się więcej o możliwościach , które daje nasz produkt.
Wypełnij formularz, a wybrany dealer skontaktuje się z Tobą, by odpowiedzieć na Twoje pytania.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności