Leasing To Go

Leasing To Go

Leasing to go?

To dogodna opcja finansowania dla klientów biznesowych, którzy nie chcą się martwić o samodzielną sprzedaż pojazdu po okresie leasingu.
Leasing to go?

JAK TO DZIAŁA?

Wybierz dowolny samochód z oferty Jaguar, zadeklaruj okres i średni roczny przebieg pojazdu oraz wskaż wysokość wpłaty własnej. Na podstawie tych parametrów autoryzowany dealer Jaguara przedstawi atrakcyjną ofertę na wysokość miesięcznej raty, która jest dużo bardziej atrakcyjna od klasycznych rozwiązań finansowych i dobrze wpisuje się w Twój miesięczny budżet. Dodatkowo po okresie użytkowania pojazdu możesz zdecydować czy chcesz wykupić swój samochód czy oddać go i przesiąść się na nowego Jaguara
Jaguar XE jadący po drodze

KORZYŚCI

  • Miesięczna rata, znacznie niższa w porównaniu ze standardowym leasingiem
  • Możliwość regularnej wymiany pojazdu na nowy
  • Zróżnicowane okresy finansowania dostosowane do Twoich oczekiwań
  • Elastyczna wpłata własna wynosząca od 0% do 30% ceny samochodu
  • Brak konieczności martwienia się o uzyskanie atrakcyjnej ceny odsprzedaży pojazdu na rynku
  • Elastyczna forma zakończenia finansowania
Jaguar XF przed domem

zakończenie umowy

W ramach produktu możesz skorzystać z gwarantowanego odkupu pojazdu przez dealera Jaguara lub wymiany samochodu na nowy, a także wykupu pojazdu za wskazaną w umowie kwotę, jak również skorzystać z dalszego finansowania, rozkładając wartość końcową na miesięczne raty.
Salon Jaguara

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Dowiedz się więcej o możliwościach , które daje nasz produkt.
Wypełnij formularz, a wybrany dealer skontaktuje się z Tobą, by odpowiedzieć na Twoje pytania.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności