Jaguar F-PACE jadący na moście

finansowanie i ubezpieczenia

JAGUAR FINANSOWANIE

Wydajność i styl są w standardzie każdego Jaguara.

FULL SERVICE FOR BUSINESS / FULL SERVICE FOR YOU

FULL SERVICE FOR BUSINESS / FULL SERVICE FOR YOU

Wynajem długoterminowy to innowacyjne rozwiązanie dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców ceniących sobie czas, wygodę i niezawodność
Kredyt Classic

Kredyt Classic

Kredyt Classic to ciekawa propozycja dostosowana do osób, które stawiają na stabilne i elastyczne finansowanie zakupu pojazdu idealnie dopasowane do ich potrzeb i możliwości.
Kredyt To Go

Kredyt To Go

Kredyt To Go to innowacyjna oferta kredytowa z gwarantowanym odkupem pojazdu przez dealera Jaguara po zakończeniu okresu spłaty kredytu. Stanowi ona idealne rozwiązanie dla klientów prywatnych, którzy chcą regularnie wymieniać swój samochód marki Jaguar na nowy bez konieczności martwienia się o samodzielną sprzedaż posiadanego pojazdu w dobrej cenie.
Leasing Classic

Leasing Classic

Oferta Leasing Classic dla pojazdów marki Jaguar została stworzona z myślą o przedsiębiorcach, którzy cenią sobie połączenie prestiżu i najwyższej jakości wykonania samochodu z elastycznym finansowaniem dostosowanym do ich potrzeb.
Leasing To Go

Leasing To Go

Leasing To Go z gwarantowanym odkupem pojazdu Jaguara to wymarzone rozwiązanie dla firm, które chcą regularnie wymieniać swój samochód marki Jaguar na nowy.
Zrozumieć finanse

Zrozumieć finanse

Chcesz dołączyć do grona zadowolonych użytkowników samochodów marki Jaguar i nie wiesz którą formę finansowania wybrać? Przygotowaliśmy opisy produktów finansowych z naszej oferty według potrzeb i oczekiwań.

UBEZPIECZENIA

Wybierz nasze ubezpieczenie

UBEZPIECZENIE KOMUNIKACYJNE

UBEZPIECZENIE KOMUNIKACYJNE

Wraz z partnerami ubezpieczeniowymi Jaguar przygotował wyjątkową ofertę w postaci Ubezpieczenia komunikacyjnego, które pozwala Ci zabezpieczyć się przed finansowymi konsekwencjami zdarzeń będących udziałem Twojego pojazdu.
UBEZPIECZENIE GAP

UBEZPIECZENIE GAP

Wraz z partnerami ubezpieczeniowymi Jaguar przygotował wyjątkową ofertę w postaci Ubezpieczenia GAP, które pozwala zabezpieczyć wartość Twojego pojazdu w przypadku zaistnienia szkody całkowitej lub kradzieży.