ZROZUMIEĆ FINANSE

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Jaguara i trendom na rynku motoryzacji, oferujemy takie formy finansowania jak Leasing, Kredyt i Wynajem długoterminowy. Jeżeli cenisz sobie atrakcyjna niską ratę i chcesz wymieniać po za kończeniu umowy samochód na nowy i nie martwic się jego dalszą odsprzedażą, mamy przygotowane dla ciebie takie produkty jak Leasing To Go i Kredyt To Go. Jeżeli chcesz po zakończeniu umowy mieć finansowany pojazd wykupić i mieć na własność - wybierasz takie produkty jak Leasing Classic i Kredyt Classic. Jeżeli cenisz sobie czas i nie chcesz ponosić dodatkowych wydatków związanych z korzystaniem z samochodu mamy dla ciebie produkty Full Service for Business i Full Service for You.

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą

W swoje ofercie mamy dla Ciebie takie produkty jak Leasing Classic, Leasing to Go i Full Service for Bussines.

  • Leasing Classic pasuje idealnie jeżeli chcesz sfinansować zakup pojazdu i wykupić przedmiot leasingu po zakończenie umowy. Deklarujesz wpłatę własną do 45% wartości pojazdu, okres oraz masz możliwość wybory kwoty wykupu pojazdu po zakończeniu umowy, która również stanowi do 45% wartości pojazdu.

  • Jeżeli chciałbyś tylko kwotę wykorzystania pojazdu to idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie Leasing to Go. Deklarujesz wpłatę własną, okres finansowania pojazdu oraz przebieg, a dealer na podstawie tych parametrów przedstawi wartość gwarantowaną po zakończenie umowy. Leasing to Go posiada bardziej atrakcyjniejszą ratę niż Leasing Classic, ponieważ nie spłacasz całości auta, a tylko cześć z której korzystasz. W trakcie umowy spłacasz tylko korzystanie z pojazdu. Leasing To Go ma bardzo elastyczne formy zakończenia. Może wymienić pojazd na nowy, zwrócić pojazd po zakończeniu lub rozłożyć wartość końcową na miesięczne raty.

  • Full Service for Business jest produktem skierowanym do przedsiębiorców które chcą korzystać z pojazdu i mieć w jednej racie ubezpieczenie, Assistance, pakiety serwisowe oraz serwis opon. Musisz określić długość okresu użytkowania i przebieg, a dostaniesz ofertę z miesięczną ratą na okres wynajmy długoterminowego zawierająca dodatkowe koszty użytkowania pojazdu. Po zakończeniu okresu wynajmu zwracasz pojazd i nie przejmujesz się jego dalszą odsprzedażą. Możesz również poprosić o ofertę odkupu auta.

Jeżeli jesteś klientem Indywidulanym/konsumentem

Mamy takie propozycje produktów finansowych jak Kredyty Classic, Kredyt to Go i Full Service for You.
  • Kredyt Classic jest idealnym narzędziem do sfinansowania zakupu twojego Jaguara jeżeli na końcu chciałbyś mieć ten samochód na własność. Musisz określić okres finansowani i wpłatę własna, a dostaniesz atrakcyjna ofertę kredytowa. Po zakończeniu umowy kredytowej samochód przechodzi na twoją własność.
  • Kredyt To Go jest to produkt finansowy który jest przygotowany dla osób które by chcieli spłacać tylko cześć pojazdu z której korzystają . Musisz określić wpłatę własną, przebieg i okres kredytowania pojazdu, a dostaniesz atrakcyjna miesięczną ratę. Po zakończeniu umowy wymieniasz pojazd na nowy, rozkładasz pozostałą wartość końcową na miesięczne raty albo zwracasz pojazd.
  • Full Service for You to produkt dla osób, które chcą mieć wszystkie koszty związane z korzystania pojazdu w jednej miesięcznej racie. Miesięczną rata zawiera koszt wykorzystania pojazdu, ubezpieczenie i Assistance, pakiety serwisowe oraz serwis opon. Określ okres wynajmu samochodu oraz przebieg, a dostaniesz ofertę z miesięczną rata zawierającą wszystkie wymienione wyżej koszty. Na końcu wynajmu zwracasz pojazd i nie martwisz się dalszą jego odsprzedażą, również możesz poprosić o ofertę odkupu pojazdu.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Dowiedz się więcej o możliwościach , które daje nasz produkt.
Wypełnij formularz, a wybrany dealer skontaktuje się z Tobą, by odpowiedzieć na Twoje pytania.