JAGUAR XE

Najbardziej sportowy sedan Jaguara ZOBACZ GALERIĘ​

POBIERZ CENNIK I KATALOG

SAMOCHODY DOSTĘPNE W SALONIE

DESIGNER’S CHOICE

Skonfiguruj swojego XE z pomocą naszych projektantów. Perfekcyjna konfiguracja jest możliwa dzięki wielu ciekawym opcjom. Pozwól, że przedstawimy Ci nasze ulubione projekty wyposażenia.

 JAGUAR XE D200 AWD R-DYNAMIC HSE

JAGUAR XE D200 AWD R-DYNAMIC HSE

Poznaj luksus Jaguara XE
 JAGUAR XE P250 RWD R-DYNAMIC BLACK

JAGUAR XE P250 RWD R-DYNAMIC BLACK

Poznaj wyrazistą dynamikę Jaguara XE
 JAGUAR XE D200 RWD R-DYNAMIC S

JAGUAR XE D200 RWD R-DYNAMIC S

Poznaj biznesową elegancję Jaguara XE

DESIGN NADWOZIA

KLIKNIJ, ABY WEJŚĆW INTERAKCJĘ

PROJEKT WNĘTRZA

Luksusowe wnętrze stworzone z myślą o Tobie i Twoich pasażerach.

KLIKNIJ, ABY WEJŚĆ W INTERAKCJĘ
KOMFORT PASAŻERÓW

KOMFORT PASAŻERÓW

Wnętrze stylem przypominające kokpit zapewnia najwyższy poziom komfortu. Poczuj komfort w dopasowanych fotelach w wykonaniu DuoLeather lub wybierz bogactwo skóry Windsor.
OŚWIETLENIE KABINY KLASY PREMIUM

OŚWIETLENIE KABINY KLASY PREMIUM

Dzięki oświetleniu kabiny klasy premium w pełni panujesz nad atmosferą we wnętrzu Jaguara XE, dobierając kolory odpowiadające pożądanemu nastrojowi.
SZCZEGÓŁY DESIGNU

SZCZEGÓŁY DESIGNU

Dźwignia zmiany biegów Jaguar SportShift Selector, przełącznik JaguarDrive Control oraz podniesiona konsola środkowa to wyraz sportowego ducha Jaguara XE.

GŁÓWNE ATUTY

OSIĄGI

OSIĄGI

Osiągi znanego z dynamicznej jazdy Jaguara XE zwiększono dzięki zaawansowanym technologiom i funkcjom wspomagającym kierowanie pojazdem. Przygotuj się na emocjonującą jazdę.
TECHNOLOGIA

TECHNOLOGIA

Dzięki intuicyjnemu systemowi multimedialnemu Pivi w Jaguarze XE w zasięgu ręki masz zestaw prostych i przydatnych technologii.
PRAKTYCZNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

PRAKTYCZNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Funkcje wspomagające kierowcę ułatwiają podróżowanie i sprzyjają bezpiecznej jeździe, a elastyczna przestrzeń ładunkowa pomieści wszystko, czego potrzebujesz.

WYBIERZ SWÓJ MODEL

Sprawdź, który model Jaguara XE najlepiej łączy pożądane cechy wydajności, osiągów i luksusu.

XE R-DYNAMIC S

XE R-DYNAMIC S

• 18-calowe koła ze stopu metali lekkich
• Plakietka R-Dynamic
• Reflektory LED klasy premium z charakterystycznymi światłami do jazdy dziennej i automatycznym asystentem świateł drogowych
• Przednie fotele sportowe z tapicerką z perforowanej skóry DuoLeather z elektryczną regulacją w 12 kierunkach z zagłówkami ręcznie regulowanymi w dwóch kierunkach z kontrastowymi szwami
• Bezprzewodowa funkcja Apple CarPlay®1 i Android AutoTM2
XE R-DYNAMIC HSE

XE R-DYNAMIC HSE

• 19-calowe koła ze stopu metali lekkich
• Okleina w kolorze Gloss Grey Figured Ebony
• Przednie fotele sportowe z tapicerką z perforowanej skóry Windsor z elektryczną regulacją w 16 kierunkach z pamięcią ustawień fotela kierowcy, z zagłówkami ręcznie regulowanymi w dwóch kierunkach
• Reflektory Matrix LED z charakterystycznymi światłami do jazdy dziennej
• System audio Meridian™
XE R-DYNAMIC BLACK

XE R-DYNAMIC BLACK

• 19-calowe koła ze stopu metali lekkich
• Atrapa chłodnicy w kolorze Gloss Black z otoczeniem, bocznymi wlotami powietrza i elementami sąsiadującymi z oknami w kolorze Gloss Black
• Wyjątkowe czarne progi i nakładki na lusterka
• Oświetlenie kabiny klasy premium
• System audio MeridianTM
XE 300 SPORT

XE 300 SPORT

• 20-calowe koła ze stopu metali lekkich
• Plakietka 300 sport
• Podgrzewane przednie fotele sportowe z tapicerką z perforowanej skóry DuoLeather z elektryczną regulacją w 12 kierunkach z pamięcią ustawień fotela kierowcy, z zagłówkami ręcznie regulowanymi w dwóch kierunkach
• Pakiet zewnętrzny Black i czarny kontrastowy dach
• Spojler pokrywy bagażnika

JAGUAR XE 300 SPORT

Kompletny pakiet. Ekscytujące osiągi i bezkompromisowy styl.

NIE PRZESTAWAJ ODKRYWAĆ

WERSJE JAGUAR XE

WERSJE JAGUAR XE

Zobacz pełną gamę modeli.
POZNAJ WERSJE
SPECYFIKACJE

SPECYFIKACJE

Zobacz fakty i liczby.
ZOBACZ SPECYFIKACJE
GALERIA

GALERIA

Zobacz zdjęcia Jaguara XE.
ZOBACZ GALERIĘ

††Zobacz dane WLTP.
Podane wartości uzyskano na podstawie oficjalnych testów producenta przeprowadzonych zgodnie z przepisami UE. Tylko do celów porównawczych. Rzeczywiste dane mogą się różnić. Emisja CO2 i zużycie paliwa mogą się różnić w zależności od takich czynników, jak styl jazdy, warunki otoczenia, obciążenie, koła i akcesoria.


1 Twój pojazd jest przygotowany do obsługi Apple CarPlay. Możliwość korzystania z usług Apple CarPlay jest zależna od ich dostępności w danym kraju. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

2 Twój pojazd jest przygotowany do obsługi Android Auto. Możliwość korzystania z usług Android Auto jest zależna od ich dostępności w danym kraju. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę https://www.android.com/auto/.

3 Connected Navigation będzie wymagać dalszej subskrypcji, która może być odnawiana po początkowym okresie uzgodnionym z Dealerem marki Jaguar.


Wyposażenie opcjonalne i jego dostępność mogą się różnić w zależności od specyfikacji pojazdu (modelu i konkretnego układu napędowego) oraz rynku lub też mogą wymagać zainstalowania wyposażenia dodatkowego. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym Dealerem lub skonfiguruj swój pojazd online.


Kierowcy powinni korzystać z funkcji dostępnych w samochodzie tylko wtedy, gdy jest to bezpieczne. Kierowcy muszą przez cały czas utrzymywać pełną kontrolę nad pojazdem.


Funkcje Pivi i InControl, funkcje opcjonalne, usługi oferowane przez osoby trzecie i ich dostępność są zależne od danego rynku – skontaktuj się z Dealerem marki Jaguar w celu uzyskania informacji o ich dostępności na swoim rynku lokalnym i pełnych warunkach korzystania. Niektóre funkcje są zapewniane w ramach subskrypcji, którą należy odnawiać po okresie początkowym wskazanym przez Dealera. Nie można zagwarantować połączenia z siecią komórkową we wszystkich lokalizacjach. Informacje i obrazy wyświetlane w związku z korzystaniem z technologii InControl, w tym poszczególne ekrany lub ich sekwencje, podlegają aktualizacjom oprogramowania, mechanizmom kontroli wersji oraz innym zmianom systemowym/wizualnym zależnym od wybranych opcji. Amazon, Alexa i wszystkie powiązane logo to znaki towarowe firmy Amazon.com, Inc. lub jej podmiotów zależnych. Niektóre funkcje Alexa są uzależnione od technologii inteligentnego domu. Korzystanie z Amazon Alexa wymaga konta Amazon.


Meridian jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Meridian Audio Ltd. Trifield i „three fields device” jest znakiem towarowym firmy Trifield Productions Ltd.

Apple CarPlay jest znakiem towarowym firmy Apple Inc. Mogą obowiązywać warunki Apple Inc. dla użytkowników końcowych.

Android Auto to znak towarowy firmy Google LLC.