DESIGN NADWOZIA

Side view of XE model
Od jego muskularnej sylwetki i wyrzeźbionej maski, przez zderzaki i przednią maskownicę chłodnicy, aż po aluminiowe obręcze kół – Jaguar XE na każdym kroku podkreśla staranny design.
W Jaguarze XE smukłe i eleganckie reflektory LED z charakterystycznymi światłami do jazdy dziennej i animowanymi kierunkowskazami są oferowane w standardzie. Smukłe tylne światła LED uzupełniają sportowe atuty pojazdu.
Jaguar XE uosabia wszystko, w co wierzymy: stylowy wygląd, precyzję wykonania i ekscytujący charakter.
XE 24MY
KLIKNIJ, ABY WEJŚĆ W INTERAKCJĘ

PROJEKT WNĘTRZA

Overall Interior of the car

Wnętrze stylem przypominające kokpit zapewnia najwyższy poziom komfortu. Poczuj komfort w dopasowanych fotelach z tapicerki DuoLeather lub wybierz bogactwo skóry Windsor.

Dzięki konfigurowalnemu oświetleniu kabiny w pełni panujesz nad atmosferą we wnętrzu Jaguara XE, dobierając kolory odpowiadające pożądanemu nastrojowi.

Dźwignia zmiany biegów Jaguar SportShift Selector, przełącznik JaguarDrive Control oraz podniesiona konsola środkowa to wyraz sportowego ducha Jaguara XE.

CHARAKTERYSTYKA

Car driven on lighten round road track

Jaguar XE łączy dynamiczne prowadzenie z zaawansowanymi technologiami wspomagającymi jazdę, które jeszcze bardziej poprawiają jego osiągi.

Model został wyposażony w intuicyjne i responsywne technologie, w tym system infotainment Pivi Pro1 i asystenta Amazon Alexa z licznymi funkcjami sterowania głosowego.
Dzięki funkcjom wspomagającym kierowcę podróżowanie staje się łatwiejsze i bezpieczniejsze, a bagażnik o pojemności 394 litrów zapewnia przestronną przestrzeń ładunkową. Dodatkowe małe schowki i boczne kieszenie pozwalają też uporządkować wszystkie niezbędne rzeczy.

WYBIERZ SWÓJ MODEL

JAGUAR XE R-DYNAMIC HSE

JAGUAR XE R-DYNAMIC HSE

 • 19-calowe obręcze kół ze stopów metali lekkich
 • Pakiet zewnętrzny Black
 • Elementy wykończenia w kolorze Gloss Grey Figured Ebony
 • Podgrzewane przednie fotele sportowe z tapicerką z perforowanej skóry Windsor, elektryczną regulacją w 16 kierunkach i pamięcią ustawień fotela kierowcy
 • MeridianTM System audio
JAGUAR XE R-DYNAMIC SE

JAGUAR XE R-DYNAMIC SE

 • 19-calowe obręcze kół ze stopów metali lekkich
 • Podgrzewane przednie fotele sportowe z perforowaną tapicerką DuoLeather, elektryczną regulacją w 12 kierunkach i pamięcią ustawień fotela kierowcy
 • Pakiet zewnętrzny Black
 • 10-calowy ekran dotykowy z systemem Pivi Pro1
 • MeridianTM System audio
JAGUAR XE R-DYNAMIC S

JAGUAR XE R-DYNAMIC S

 • 18-calowe obręcze kół ze stopów metali lekkich
 • Podgrzewane, elektrycznie sterowane i składane lusterka boczne z pamięcią ustawień oraz z oświetleniem ułatwiającym wsiadanie do samochodu i automatycznym przyciemnianiem po stronie kierowcy
 • Reflektory LED z charakterystycznymi światłami do jazdy dziennej i automatycznym asystentem świateł drogowych
 • Przednie fotele sportowe z perforowaną tapicerką DuoLeather, elektryczną regulacją w 12 kierunkach i pamięcią ustawień fotela kierowcy
 • Bezprzewodowa funkcja Apple CarPlay®2 i Android AutoTM3
JAGUAR XE 300 SPORT

JAGUAR XE 300 SPORT

 • 20-calowe obręcze kół ze stopów metali lekkich
 • Elektryczna pokrywa bagażnika
 • Podgrzewane przednie fotele sportowe z perforowaną tapicerką DuoLeather, elektryczną regulacją w 12 kierunkach i pamięcią ustawień fotela kierowcy
 • Rozszerzony pakiet zewnętrzny Black z czarnymi nakładkami progów i obudowami lusterek
 • Pedały z jasnego metalu

NIE PRZESTAWAJ ODKRYWAĆ

MODELE JAGUAR XE

MODELE JAGUAR XE

Zobacz pełną gamę modeli.
DANE TECHNICZNE

DANE TECHNICZNE

Zobacz fakty i liczby.
GALERIA

GALERIA

Zobacz zdjęcia Jaguara XE.

**Zobacz dane WLTP.
Podane wartości uzyskano na podstawie oficjalnych testów producenta przeprowadzonych zgodnie z przepisami UE. Tylko do celów porównawczych. Rzeczywiste dane mogą się różnić. Emisja CO2 i zużycie paliwa mogą się różnić w zależności od takich czynników, jak styl jazdy, warunki otoczenia, obciążenie, koła i akcesoria.

1Connected Navigation będzie wymagać dalszej subskrypcji, która może być odnawiana po początkowym okresie uzgodnionym z dealerem marki Jaguar.
2Twój pojazd jest przygotowany do obsługi Apple CarPlay. Możliwość korzystania z usług Apple CarPlay jest zależna od ich dostępności w danym kraju. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.
3Twój pojazd jest przygotowany do obsługi Android Auto. Możliwość korzystania z usług Android Auto jest zależna od ich dostępności w danym kraju. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę https://www.android.com/auto/.

Wyposażenie opcjonalne i jego dostępność mogą się różnić w zależności od specyfikacji pojazdu (modelu i konkretnego układu napędowego) oraz rynku lub też mogą wymagać zainstalowania wyposażenia dodatkowego. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym dealerem lub skonfiguruj swój pojazd online.

Kierowcy powinni korzystać z funkcji dostępnych w samochodzie tylko wtedy, gdy jest to bezpieczne. Kierowcy muszą przez cały czas utrzymywać pełną kontrolę nad pojazdem.

Funkcje Pivi i InControl, funkcje opcjonalne, usługi oferowane przez osoby trzecie i ich dostępność są zależne od danego rynku – skontaktuj się z Dealerem marki Jaguar w celu uzyskania informacji o ich dostępności na swoim rynku lokalnym i pełnych warunkach korzystania. Niektóre funkcje są zapewniane w ramach subskrypcji, którą należy odnawiać po okresie początkowym wskazanym przez dealera. Nie można zagwarantować połączenia z siecią komórkową we wszystkich lokalizacjach. Informacje i obrazy wyświetlane w związku z korzystaniem z technologii InControl, w tym poszczególne ekrany lub ich sekwencje, podlegają aktualizacjom oprogramowania, mechanizmom kontroli wersji oraz innym zmianom systemowym/wizualnym zależnym od wybranych opcji. Amazon, Alexa i wszystkie powiązane logo to znaki towarowe firmy Amazon.com, Inc. lub jej podmiotów zależnych. Niektóre funkcje Alexa są uzależnione od technologii inteligentnego domu. Korzystanie z Amazon Alexa wymaga konta Amazon.

MeridianTM jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Meridian Audio Ltd. Trifield i „urządzenie z trzema polami” jest znakiem towarowym firmy Trifield Productions Ltd.
Apple CarPlay jest znakiem towarowym firmy Apple Inc. Mogą obowiązywać warunki Apple Inc. dla użytkowników końcowych.
Android Auto jest znakiem towarowym firmy Google LLC.