KOŁA I OPONY ZIMOWE

KOŁA I OPONY ZIMOWE

SPRAWDZONY I PRZYGOTOWANY

Przedstawiamy oryginalne koła zimowe i homologowane opony dla pojazdów marki Jaguar.


Przetestowane w ekstremalnych warunkach w jednych z najbardziej wymagających, zimnych i mokrych miejsc na świecie, aby uzyskać status Approved. Jeśli sprawdziły się tam, poradzą sobie także podczas zimowych dojazdów do pracy.

TEST PRZCZEPNOŚCI NA MOKREJ NAWIERZCHNI

Aby zapewnić najlepszą możliwą przyczepność nawet w ulewnym deszczu.

TEST TEMPERATURY

Aby udowodnić, że nasze koła mogą wytrzymać temperatury od -40°C do 80°C oraz 100% wilgotności względnej.

NAJAZD NA KRAWĘŻNIK

Wjeżdżanie kołami na krawężnik o średnicy 150 mm przy prędkości 40 km/h, aby zapewnić, że wytrzymają one przypadkowe uderzenia i zachowają integralność strukturalną.

SKRÓCONA DROGA HAMOWANIA

Możliwość szybkiego i kontrolowanego zatrzymania się staje się jeszcze ważniejsza przy niskich temperaturach i mokrej nawierzchni. Udowodniono, że opony zimowe z homologacją Jaguar mają znacznie krótszą drogę hamowania niż nasze opony letnie w warunkach zimowych - skracając drogę hamowania nawet o 64%, gdy pojazd porusza się z prędkością 60 km/h na oblodzonej drodze*.


Gdy temperatura spadnie, będziesz mógł jeździć bez obaw.

ZATWIERDZONE PRZEZ UE

Opony zimowe zatwierdzone przez Jaguara mają dwa oznaczenia jakości, które są znormalizowane, kontrolowane i zatwierdzone przez władze UE - "M+S" i symbol "3-Peak Mountain Snow Flake" - spełniające wymagania dotyczące osiągów w niekorzystnych warunkach pogodowych.

Oznaczenie "M+S" na boku opony wskazuje, że opona ta jest znacznie lepiej przystosowana do jazdy na mokrej i śliskiej nawierzchni niż opony o standardowej specyfikacji.
MUD + SNOW
3-PEAK MOUNTAIN SNOW FLAKE

POROZMAWIAJ Z NAMI

Dokonaj właściwego wyboru kół i opon zimowych dla swojego pojazdu. Porozmawiaj z naszym zespołem już dziś.

AKCESORIA

Spersonalizuj swojego Jaguara dzięki szerokiej gamie akcesoriów zaprojektowanych specjalnie dla Twojego pojazdu.

*Wyniki testu oparte są na porównaniu opon letnich i zimowych zamontowanych w samochodzie F-PACE podczas jazdy po oblodzonej nawierzchni z prędkością 60 km/h.