NAPĘDŹ SWOJĄ WYOBRAŹNIĘ Z NOWYM JAGUAREM F-TYPE

NAPĘDŹ SWOJĄ WYOBRAŹNIĘ Z NOWYM JAGUAREM F-TYPE

 

NOWY JAGUAR F-TYPE TO JEDEN Z NAJPIĘKNIEJSZYCH I NAJBARDZIEJ EKSCYTUJĄCYCH SAMOCHODÓW SPORTOWYCH NA RYNKU. W WYJĄTKOWY SPOSÓB ŁĄCZY WYRAZISTY DESIGN I ZAPIERAJĄCE DECH W PIERSIACH OSIĄGI.


Odświeżony model wyróżnia się designem, osiągami, doskonałymi właściwościami jezdnymi oraz rozbudowanym systemem infotainment. F-TYPE jest napędzany najbardziej ekscytującymi silnikami benzynowymi w gamie Jaguara. Wszystkie wyposażone są w innowacyjne technologie, mające na calu obniżenie zużycia paliwa i emisji CO2, bez uszczerbku dla osiągów. Klienci mogą wybrać swój model z szerokiej gamy silników, od czterocylindrowego Jaguara o mocy 300 KM do 575-konnego V8. Każdy z nich wyposażono w aktywny sportowy układ wydechowy, który wzmacnia wrażenia z jazdy.

Doskonale zaprojektowane podwozie, sprężyste zawieszenie i przewidywalne zachowanie w zakrętach sprawiają, że F-TYPE jest zadziwiająco zwrotny, a przy tym utrzymuje przyczepność na każdym rodzaju nawierzchni. Napęd na wszystkie koła F-TYPE wraz z układem Intelligent Driveline Dynamics (IDD) zapewniają doskonałe osiągi i pewność prowadzenia na drodze, a elektroniczny aktywny mechanizm różnicowy zarządza dystrybucją momentu obrotowego do każdego z tylnych kół w celu pełniejszego wykorzystania dostępnej mocy.

Spektakularny wygląd nadają mu nowe wydłużone, reflektory, które wtapiają się w linie aerodynamiczne samochodu. Kierunkowskazy sygnalizują kierunek skręcania sekwencją diod wzdłuż zarysu „J”. Wnętrze nowego F-TYPE jest bardzo komfortowe. Lekkie fotele pozwalają na idealne dopasowanie pozycji, a korzystanie z przyrządów i kokpitu jest intuicyjne.

Siadając za kierownicą F-TYPE użytkownik ma wrażenie, że wnętrze pojazdu skupione jest na nim. Najdrobniejsze detale podkreślają ekskluzywny charakter samochodu i sprawiają, że kierowca czuje się w nim wyjątkowo. To samochód dla osób, które chcą skupiać na sobie uwagę innych i pragną by ich auto wzbudzało zainteresowanie przechodniów.

Wprowadzeniu na rynek Jaguara F-TYPE towarzyszyć będzie ogólnopolska kampania marketingowa, w którą zaangażowani będą najbardziej rozpoznawalni polscy influencerzy. Nowy model będzie promowany także w Internecie, na OOH oraz w działaniach contentowych na wybranych portalach zasięgowych. Kampania promowana będzie pod hasłem: Napędza wyobraźnię. Elementem kampanii będzie także ogólnopolski Roadshow, na którym dealerzy będą prezentować najnowszy model F-TYPE dla zainteresowanych klientów.

NAPĘDŹ SWOJĄ WYOBRAŹNIĘ Z NOWYM JAGUAREM F-TYPE