JAGUAR ORIGINALS

JAGUAR ORIGINALS

DWÓCH NIESZABLONOWYCH ARTYSTÓW – TWÓRCA HITÓW NIEBANALNYCH VITO BAMBINO
I AUTOR BESTSELLEROWYCH KRYMINAŁÓW MAX CZORNYJ.DWA NIEZWYKŁE MODELE JAGUARA:
XF I F-PACE. ORAZ JEDEN NIEZWYKŁY PROJEKT ARTYSTYCZNY, W KTÓRYM TWÓRCY, INSPIRUJĄC SIĘ TYMI SAMOCHODAMI, STWORZYLI ZUPEŁNIE NOWE DZIEŁA.

NASI ARTYŚCI

VITO BAMBINO
<p>(WŁAŚCIWIE MATEUSZ DOPIERALSKI)</p>

VITO BAMBINO

(WŁAŚCIWIE MATEUSZ DOPIERALSKI)

Urodzony w Katowicach i na co dzień mieszkający w Niemczech aktor, wokalista, kompozytor, autor tekstów i producent muzyczny. Znany z twórczości solowej oraz projektu Bitamina, jak również z nieskrępowanej wolności artystycznej znajdującej wyraz w swobodnym poruszaniu się pomiędzy różnymi gatunkami muzyki.
MAX CZORNYJ
<p>(WŁAŚCIWIE MAKSYMILIAN DYMITR CZORNYJ)</p>

MAX CZORNYJ

(WŁAŚCIWIE MAKSYMILIAN DYMITR CZORNYJ)

Pochodzący z Lublina autor kryminałów oraz adwokat praktykujący w Polsce i Włoszech. Dokonawszy odważnego wyboru, by porzucić obiecującą karierę prawniczą na rzecz literatury, stał się znany swoim cyklem powieści o komisarzu Eryku Deryle. Jego książki sprzedają się w setkach tysięcy egzemplarzy.

ZOBACZ, JAK POWSTAWAŁY DZIEŁA VITO I MAKSA

TYLKO POSŁUCHAJ…

poznaj modele jaguara
w konfiguracji naszych bohaterów

jaguar f-pace
vito bambino

Sprawdź, jak Poszło Vito Bambino przy konfiguracji Jaguara F-PACE SVR i dowiedz się, co kierowało twórcą hitów niebanalnych przy komponowaniu idealnej dla siebie wersji sportowego SUV-a.

jaguar xf
maxa czornyja

Odkryj motywy, jakie towarzyszyły indywidualiście – Maxowi Czornyjowi – przy konfiguracji Jaguara XF i poznaj puentę tej historii. Sprawdź, jakich dokonał wyborów, by dostosować luksusową limuzynę do swojego stylu.