Driven by data. Inspired by you.
yt:wFTMmf1aLi0
ŚWIATOWA PREMIERA W AMSTERDAMIE

Brytyjsko-kosowska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów Dua Lipa podjęła współpracę z firmą Jaguar nad tworzeniem muzyki w zupełnie nowy sposób. Wykorzystując oprogramowanie samochodu Jaguar, Dua Lipa opracowała ekskluzywny remiks swojego najnowszego utworu „Want To’ i umożliwiła fanom na całym świecie tworzenie własnych remiksów z użyciem własnych danych — na podstawie sposobu jazdy modelem rodziny PACE, słuchanej muzyki czy wystukiwania rytmu na urządzeniu przenośnym. Utwór już stał się najczęściej remiksowaną piosenką w historii po jej pierwszym wykonaniu na ekskluzywnym koncercie w Amsterdamie.

Razem ustalamy tempo. Zostań częścią tego muzycznego projektu.

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami i naszymi kanałami społecznościowymi.

NOWY RODZAJ UTWORU

Muzyka sprawia, że ​​wrażenia z jazdy są niepowtarzalne i indywidualne. We współpracy z Dua Lipą zrobiliśmy krok dalej. Korzystając z niestandardowego oprogramowania Jaguara, stworzyła ekskluzywny remix jej najnowszego utworu "Want To", prowadząc Jaguara I‑PACE. Inteligentne czujniki samochodu uchwyciły styl jazdy Dua Lipa - od przyspieszenia do zużycia energii elektrycznej - i wykorzystały wygenerowane dane, aby wpłynąć na utwór.

CHCESZ ZREMIKSOWAĆ "WANT TO"?

Nie potrzebujesz rytmu, gdy masz odpowiedni algorytm.
Teraz dajemy fanom na całym świecie możliwość tworzenia spersonalizowanych remiksów, wykorzystując ich własne dane - od sposobu, w jaki jeżdżą, od piosenek, które słuchają, po wystukanie rytmu na urządzeniu przenośnym.
W grę wchodzi ponad milion różnych remiksów o różnym tempie i w różnych wersjach opartych na szeregu gatunków takich jak hip-hop, dance, muzyka orkiestrowa, pop czy drum and bass.

Za pomocą kilku kliknięć możesz podzielić się swoim arcydziełem ze światem.

Pamiętaj, aby użyć #thepace

STWÓRZ SWÓJ REMIX TERAZ!
BŁYSKOTLIWA KARIERA DUA LIPY
"Nigdy nie polegaj na planie B" - taką strategię przyjęła Dua Lipa, by odnieść sukces w przemyśle muzycznym.
ELEKTRYCZNA REWOLUCJA
Kiedy Thomas Parker zbudował pierwszy na świecie elektryczny samochód produkcyjny w 1884 roku, było mało prawdopodobne, że elektryfikacja zajmie więcej niż sto lat, by zakłócić przemysł samochodowy.
ODKRYJ GAMĘ MODELI Z RODZINY PACE

Rodzina PACE wprowadza esencję marki Jaguar i łączy ją z praktycznością, aby stworzyć gamę SUV-ów, jakich nie ma nikt inny. Każdy model zawiera najnowocześniejsze technologie i innowacje, które nadają każdemu pojazdowi niepowtarzalną indywidualność.

I‑PACE

Zaprojektowany jako samochód elektryczny, I‑PACE charakteryzuje się odważną, opływową linią nadwozia oraz wnętrzem oferującym ilość przestrzeni odpowiednią dla pięciu pasażerów oraz ich bagażu, natomiast iście elektryzujące osiągi zapewniają dwa silniki elektryczne o łącznej mocy 400 KM. Generują one 696 Nm momentu obrotowego i rozpędzają samochód od 100 km/h w 4,8 sekundy, jednocześnie zapewniając zasięg nawet 470km.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
E‑PACE

Jaguar E‑PACE to 5-miejscowy, kompaktowy SUV, który stanowi połączenie typowych dla marki Jaguar sportowych osiągów i dynamicznego wyglądu z przestronnym, praktycznym i oferującym nowoczesne rozwiązania multimedialnym wnętrzem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
F‑PACE

Jaguar F‑PACE to sportowy crossover, zaprojektowany i skonstruowany z naciskiem na osiągi, szybkość reakcji i jakość wykończenia, z których słyną wszystkie modele Jaguara, a także na niezrównaną dynamikę i codzienną wszechstronność.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ